BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer BASS LIMITER ENHANCER BLE100

Behringer
SKU: BLE100

Nepřekonatelný pedálový efekt s autentickým lampovým zvukem

Zobrazit údaje o produktu

Není dostupný

s DPH: 490,00 Kč bez DPH: 404,96 Kč
Doprava: 99,00 Kč
(zdarma při nákupu nad 2500,-)

Buďte první recenzent

Jsou vaše basy nudné a bez života? Mistři zvuku a profesionální hráči na baskytaru dobře vědí, že vysoce kvalitní omezení a zvýraznění basů ve směsi tónů dodá hudbě požadovaný efekt. Efektový baskytarový pedál BASS LIMITER ENHANCER BLE100 dodá vašim basovým tónům sametový zvuk a vyladí kolísavé špičky hlasitosti. Práce pedálu je znát zejména při slapové a popové hře. Efektový baskytarový pedál BLE100 dodá vaší hře solidnost a profesionalitu.

Proč potřebujete omezovač?

Špičky hlasitosti kolísají i při použití té nejlepší techniky hraní na baskytaru. Ke kolísání dochází zejména při přechodu ze hry prsty na slapovou nebo popovou techniku. Efektový baskytarový pedál BLE100 vám pomůže tyto výkyvy uhladit a výrazně zlepšit zvuk baskytary. Jak? Omezovač pracuje tak, že snižuje dynamický rozsah signálu. Tato funkce se také někdy nazývá komprese. Hlasité tóny se ztiší a měkké tóny se zesílí tak, aby spolu lépe ladily. Výsledkem je působivý, přesný a bohatý zvuk.

Zvýraznění s chirurgickou přesností

Z povahy funkce extrémní komprese dochází k potlačení výšek signálů, proto je efektový baskytarový pedál BLE100 vybaven obvodem pro kompenzaci tónu. Samostatný ovladač zvýraznění (Enhance) vám umožní nadávkovat do vaší hry přesné množství jiskry bez nežádoucích přetažených či řezavých zvuků. Už pouze tato funkce udělá z tvého pedálu BLE100 vaši skrytou zbraň!

Jednoduché intuitivní ovládání

Samostatná regulace funkcí HLASITOST, ZVÝRAZNĚNÍ, POMĚR a PRÁH nabízí možnost jednoduchého a intuitivního tvarování zvuku. Jednoduše nastavte ovladač Poměr (Ratio) na požadované množství komprese a ovladačem Práh (Tresh) nastavte moment, kdy se komprese aktivuje. Poté prostě otočte regulátorem Hlasitost (Level) a nastavte hlasitost, při níž se efekt vypne. Opravdu je to tak jednoduché!

Prvotřídní elektronický vypínač s polohami zapnuto/vypnuto pro zcela bezhlučný provoz. Signálka LED, umístěná na horní straně efektového baskytarového pedálu BLE100, vás upozorní, že je pedál zapnutý. Signálka slouží také ke kontrole nabití baterie. Pokud neradi hlídáte nabití baterií a vyměňujete 9V baterie, doporučujeme vám použít náš stejnosměrný napájecí zdroj PSU-SB DC.

Hodnota

Efektový baskytarový pedál BASS LIMITER ENHANCER BLE100 je ideálním pomocníkem, který do vaší hry na baskytaru přinese zcela novou úroveň konzistence a harmonie - a přitom je tak cenově dostupný! Vezměte svou baskytaru, zajděte k nejbližšímu prodejci vybavení BEHRINGER a pedál si vyzkoušejte.

Doplňkové údaje / Behringer BASS LIMITER ENHANCER BLE100

Váha (kg) 0.0000
Značka Behringer
Typ stompboxu basové stompboxy
Možnosti zapojení Ne
Efekty limiter
Jednod./vícenás. jednoefektové
Instalace podlahový
Pokročilé funkce I mono
Pro jaký nástroj basová kytara
Zdroj napájení baterie

Funkce

  • Uhlaďte pronikavé špičky hlasitosti při dynamické slapové hře i při jiných stylech hry na baskytaru
  • Tento produkt vyvinula společnost BEHRINGER proto, aby se pral s dosavadními předními produkty o pozici jedničky na trhu.
  • Výkonný baskytarový ekvalizér vám poskytne neuvěřitelné řízení prezence a basové razance
  • Samostatná regulace funkcí Hlasitost, Zvýraznění, Poměr a Práh pro vynikající tvarování zvuku
  • Stavová kontrolka LED pro zapnutý/vypnutý efekt a sledování stavu baterie
  • Lze napájet 9V baterií nebo zdrojem stejnosměrného napájení BEHRINGER PSU-SB DC (není součástí balení)
  • Prvotřídní elektronický vypínač s polohami zapnuto/vypnuto pro zcela bezhlučný provoz
  • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
  • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
  • aa
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt