BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer BLUES ROCK TRIO TPK987

Behringer BLUES ROCK TRIO TPK987
Behringer BLUES ROCK TRIO TPK987 Behringer BLUES ROCK TRIO TPK987 Behringer BLUES ROCK TRIO TPK987
Behringer
SKU: TPK987

Sada tří kytarových efektů analogové modelování, vibrato a zpoždění, včetně kabelů

Zobrazit údaje o produktu

Není dostupný

s DPH: 1 690,00 Kč bez DPH: 1 396,69 Kč
Doprava: 99,00 Kč
(zdarma při nákupu nad 2500,-)

Buďte první recenzent

BEHRINGER BLUES ROCK TRIO TPK987 ulehčuje vytváření efektů pro rockové a bluesové tóny. Náš tým designérů se skládá z hudebníků, kteří vědí, co funguje nejlépe, bez ohledu na to, kde se hraje. Museli jsme jen klást otázky a tito hudebníci spojili dohromady DD400 Digital Delay, UV300Ultra Vibrato a TM300 Tube Amp Modeler. Dokonce jsme přidali i nutnou kabeláž, kterou potřebujete pro propojení těchto pedálů, kytary a zesilovače!

Troufalé zpoždění (Delay)

Zpoždění je syntetické echo, které ve změnitelných přírůstcích opakuje noty, které hrajete na kytaru. Každý opakovaný tón je tišší než předchozí, až dokud není opakované tóny vůbec slyšet. DD400 bude zpívat zeslabování, velebit každý tón, který vyloudíte ze svého nástroje. K dispozici je sedm režimů zpoždění, z nichž můžete vybírat, a obrovská paleta ozvěn. Využijte celé paměti 1,3 sekundy nebo ji odstupňujte pro úsečnější ozvěnu. Stačí otočit speciálními ovladači Mode, Time, Feedback a Level a vytvořit zpoždění vašich snů. Je zde také režim HOLD, který vám umožňuje vytvořit smyčku krátkého riffu, přes kterou pak budete hrát.

Mužné vibrato

Nakopnout a spustit ULTRA VIBRATO UV300 je jako nasadit na svou kytaru neviditelnou automatickou whammy bar. Vyberte si jeden z režimů (Unlatch, Bypass, Latch) a otočte speciálním ovladačem Rise, Rate a Depth. V režimu Latch je efekt konstantně zapnutý od chvíle, kdy na něj stoupnete. V režimu Unlatch je efekt spuštěn jen ve chvíli, kdy stoupnete na pedál, takže vibrato můžete přidávat jen k jednotlivým tónům, u nichž si to přejete. Vaše kytara bude hrát myšlenkové hry s každým, kdo bude v dosahu těchto známých, ale sotva běžných tónů 60. a 70. let línoucích se z vašeho zesilovače.

Galerie zesilovačů

Nemůžete se rozhodnout, který zesilovač si máte pořídit? TM300 umí vykouzlit zvuk žádaného památečního tvídu, kalifornské čisté klasiky nebo bouřlivého britského parního stroje. Poté můžete použít jeden ze třech různých režimů zisku a dokonce ovládat umístění virtuálních mikrofonů. A prostřednictvím speciálních ovladačů LEVEL, LOW, HIGH a DRIVE vám TM300 umožňuje vzít kterýkoli z těchto historických zvuků a vytvarovat je do něčeho jedinečného.

Hodnota

Ušetřete čas a peníze při cestě za ideálním rockovým a bluesovým tónem. Kupte si BLUES ROCK TRIO u vašeho nejbližšího prodejce BEHRINGER a je to!

Doplňkové údaje / Behringer BLUES ROCK TRIO TPK987

Značka Behringer
Efekty / typ pedálu stompbox komba
Možnosti zapojení Ne
Efekty amp modeller, delay, vibrato
Instalace podlahový
Pokročilé funkce mono
Dodávané příslušenství vložený kabel
Pro jaký nástroj elektrická kytara
Zdroj napájení baterie
  • Univerzální sada stompboxů pro všechny klasické rockové a bluesové kytarové zvuky
  • TUBE AMP MODELER TM300 přichází s autentickou technologií modelování, která vám umožní snadno dosáhnout nejvyhledávanějších zvuků elektronkových zesilovačů od čistého crunche po extra hutné zkreslení
  • ULTRA VIBRATO UV300 vám umožňuje vyzkoušet si klasické, hypnotické, prostorové vibrato efekty 60. a 70. let
  • DIGITAL DELAY DD400 poskytuje 24bitové stereo zpoždění/echo s vysokým rozlišením prostřednictvím technologie RSM (Real Sound Modeling) pro zpoždění až do 1,3 s
  • Balíček obsahuje všechny kabely pro propojení pedálů a připojení přímo do vašeho kytarového zesilovače: 10" vysoce kvalitní nástrojový kabel a 2 krátké propojovací kabely
  • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
  • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt