BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer COMMERCIAL SOUND SPEAKER CE500A-BK

Behringer COMMERCIAL SOUND SPEAKER CE500A-BK
Behringer COMMERCIAL SOUND SPEAKER CE500A-BK Behringer COMMERCIAL SOUND SPEAKER CE500A-BK Behringer COMMERCIAL SOUND SPEAKER CE500A-BK Behringer COMMERCIAL SOUND SPEAKER CE500A-BK Behringer COMMERCIAL SOUND SPEAKER CE500A-BK
Behringer
SKU: CE500A-BK

Vysoce výkonný aktivní 80wattový komerční reproduktorový systém

Zobrazit údaje o produktu

Okamžitě k odeslání

s DPH: 2 990,00 Kč bez DPH: 2 471,07 Kč
Doprava zdarma!
kus

Buďte první recenzent

Po nekonečně dlouhou dobu si musely zasedací místnosti, třídy a restaurace po celém světě vystačit s mizernou kvalitou zvuku.

Víte, co máme na mysli: zvuk vydávaný aušusovými „plechovkami namontovanými do stropních podhledů“ (na které všichni okamžitě po montáži zapomenou). Díky novému reproduktorovému systému CE500A od společnosti BEHRINGER můžete dát mizernému zvuku navždy sbohem. Reproboxy jsou vám k dispozici v černém nebo bílém provedení.

 

My tvoříme obchod

Reproduktorový systém CE500A je ideální pro obchodní prostory; umožní vám vychutnat si plný a čistý zvuk na velké poslechové ploše. Reprobox byl navržen speciálně pro hudební produkci ve vnitřních komerčních prostorách, např. v restauracích, obchodech, výstavních halách aj. Balení reproboxu CE500A obsahuje speciální konzoly, které vám umožní reprobox upevnit na stěnu nebo zavěsit ze stropu. Můžete tedy reprobox natáčet různými směry, což je praktické zejména když si uvědomíte, že lidé mají uši na stranách hlavy, nikoli na jejím temeni.

 

Více jako studiové monitory než plechové konzervy

Uvnitř univerzálních aktivních reproduktorů jsou uloženy výkonné 5 1/2“ nízkofrekvenční reproduktory a 1/2“ vysokofrekvenční reproduktory s vysokým rozlišením řízené vestavěným 80wattovým zesilovačem. Měniče byly navrženy tak, aby hladce spolupracovaly s vestavěným zesilovačem, to znamená, že do reproboxu nikdy neproudí příliš mnoho nebo, což je ta horší varianta, příliš málo wattů pro odpovídající napájení systému. Kvalita zvuku reproboxu CE500A dříve zmíněné konzervy doslova zahanbuje.

 

Skutečně kvalitní připojení

Připojení reproboxu CE500A nemůže být snazší, a to zejména díky prakticky uspořádanému zadnímu panelu, který obsahuje standardní mikrofonový XLR vstup a RCA vstup pro zapojení magnetofonu/CD přehrávače nebo MP3 přehrávače. Hlasitost mikrofonu zvýšíte či snížíte jednoduchým otočením regulátoru hlasitosti (hlasitost zařízení připojených přes vstup RCA se ovládá přímo na zdrojovém zařízení). Pokud chcete použít dva reproboxy CE500A ve stereofonním režimu, připojte svůj přehrávač do pravého vstupu RCA na jednom reproduktoru a levý konektor do druhého reproboxu. Pomocí praktického linkového vstupu XLR dokonce můžete propojit libovolný počet reproboxů CE500A.

 

Okamžitě použitelný PA systém

Pro použití reproboxu CE500A ani nepotřebujte mixážní pult. Připojte jej do napájecí sítě, připojte mikrofon a můžete začít hovořit - někdy je to vše, co potřebujete. Proto nabízíme speciální adaptér, který vám umožní připevnit reprobox CE500A na standardní mikrofonní stojan. Jako byste měli svůj vlastní 80wattový megafon! Ať hledáte reproduktory pro zasedací místnost, čekárnu nebo hotelovou halu, nový komerční reproduktorový systém CE500A zvedne status vaší společnosti a pomůže vám předávat důležité informace. Přestaňte křičet do těch hrozných plechovek... a všichni vám budou vděční.

Doplňkové údaje / Behringer COMMERCIAL SOUND SPEAKER CE500A-BK

Značka Behringer
Typ reproduktoru aktivní, přenosný, reproduktory na stěnu, under-balcony fill loudspeaker
Výkon 80W
Možnosti zapojení mikrofon, propojení reproduktorů, RCA - cinch, XLR-symetrické
Barva černá
Pokročilé funkce Ne
Dodávané příslušenství držák
Rozměry repr. 0.5", 5.5"
  • Univerzální 80wattový aktivní reprobox pro instalaci do vnitřních komerčních prostor (restaurace, obchody, výstavy), multimediální produkce, domácí nahrávací studio a audio/video produkci
  • Výjimečná kvalita zvuku, široký dynamický rozsah a ultralineární frekvenční rozsah od 60 Hz do 23 kHz
  • Výkonný 5 1/2“ nízkofrekvenční reproduktor s extrémně lehkým celulózovým kuželem a 1/2“ vysokofrekvenční reproduktor s vysokým rozlišením
  • Integrovaný omezovač pro maximální kontrolu nad systémem a ochranu reproduktoru
  • Mikrofonní/linkový vstup s ultranízkým šumem, regulací hlasitosti a LED ukazatelem špiček
  • Dodatečný linkový výstup umožňuje připojení dalších reproduktorových systémů
  • Dodávka obsahuje ultraflexibilní konzoly pro nástěnnou montáž
  • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
  • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt