BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer Condenser Microphones C-2

Behringer Condenser Microphones C-2
Behringer Condenser Microphones C-2 Behringer Condenser Microphones C-2
Behringer
SKU: C-2

Dvojice uzavřených studiových kondenzátorových mikrofonů

Zobrazit údaje o produktu

Okamžitě k odeslání

s DPH: 1 150,00 Kč bez DPH: 950,41 Kč
Doprava: 99,00 Kč
(zdarma při nákupu nad 2500,-)
pár

Buďte první recenzent

Mikrofony C-2 jsou navrženy tak, aby perfektně snímaly pěvecký sbor, klavír, nebo jakékoli jiné vokální nebo akustické zdroje zvuku, a aby poskytovaly skvělý a věrný zvuk. Prodávají se v dokonale sladěných párech. Tyto vynikající mikrofony C-2 jsou ideální pro akustické kytary a overhead bicích, studiové a živé aplikace.

Kondenzátorové mikrofony jsou ideální volbou pro snímání vokálů či akustických nástrojů, a to buď v živých nebo studiových aplikacích. Ze své podstaty jsou kondenzátorové mikrofony mnohem citlivější, než dynamické mikrofony, což umožní snímání i těch nejjemnějších detailů. Díky kardioidní charakteristice (ve tvaru srdce), mikrofony C-2 snímají zdroj zvuku mimo osu, tedy nesnímají signály, které mohou zničit jinak perfektní nahrávku. Další rozdíl mezi kondenzátorovými a dynamickými mikrofony je v tom, že obsahují aktivní obvody, které vyžadují fantomové napájení (+48 V). Můžete je napájet z jakéhokoli fantomového napájení, kterým jsou vybaveny mixery BEHRINGER XENYX - a navíc můžete využívat všech výhod nejmodernějších mikrofonních předzesilovačů XENYX.

Po připojení vašeho sound systému zjistíte, tato dvojice PRO mikrofonů má výjimečně plochou frekvenční odezvu (zesílení v průměru 4 dB, v rozmezí 1 kHz - 8 kHz). Pro ty z vás, pro které je použití kondenzátorových mikrofonů novinkou, to v podstatě znamená, že budete mít o něco jasnější zvuk, nabízí například dokonalé tvarování signálu pro činely a režijní miking. Z této frekvenční odezvy budete mít také velký prospěch při snímání akustického klavíru a sboru. Díly kardioidní charakteristice tato dvojice mikrofonů poskytuje bezkonkurenční separaci mezi zdrojem zvuku a potlačením zpětné vazby.

Mikrofony C-2 obsahují ultra nízkošumové FET vstupní obvody, které mohou zvládnout extrémní dynamiku (od 20 Hz do 20 kHz), a které mají maximální hladinu akustického tlaku 150 dB. Mikrofony C-2 mají také přepínatelný nízkofrekvenční roll off pro eliminaci infrasonických signálů (manipulační hluk a hluk větru), stejně jako přepínatelný vstupní útlum 10 dB, což umožňuje přizpůsobení pro hot signály, jako je opravdu silný hlas zpěváka - nebo horlivý violoncellista.

Pokud jde o zachycení úžasného zvuku, mikrofonům C-2 se v této třídě nic ani neblíží, ať už jde o přesnost zvuku, všestrannost a cenovou dostupnost! Dvojice kondenzátorových mikrofonů C-2 zakoupíte výhodně u autorizovaného prodejce BEHRINGER.

Doplňkové údaje / Behringer Condenser Microphones C-2

Značka Behringer
Typ mikrofonu kondenzátorový mikrofon
Možnosti zapojení XLR-symetrické
Mikrofon charakteristika kardioidní
Vypínače ano
 •  2 uzavřené kondenzátorové mikrofony pro stereo záznam, studiové a živé aplikace
 •  Ideální jako hlavní a podpůrné mikrofony pro studiové a živé aplikace
 •  Kardioidní charakteristika pro účinnou eliminaci zpětné vazby
 •  Lehká membrána pro ultra-širokou frekvenční odezvu a jedinečnou reprodukci zvuku
 •  Přepínatelný nízkofrekvenční roll-off a vstupní útlum
 •  Ultra nízkošumové FET vstupní obvody eliminují nízkofrekvenční zkreslení
 •  Velmi robustní konstrukce s kovovým, tlakově litým pouzdrem
 •  Pozlacený XLR konektor 3-pin pro nejvyšší integritu signálu
 •  3-letý záruční program
 •  Koncipováno a navrženo od BEHRINGER Německo
 • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt