BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer DIGITAL SNAKE S16

Behringer DIGITAL SNAKE S16
Behringer DIGITAL SNAKE S16 Behringer DIGITAL SNAKE S16 Behringer DIGITAL SNAKE S16 Behringer DIGITAL SNAKE S16 Behringer DIGITAL SNAKE S16 Behringer DIGITAL SNAKE S16
Behringer
SKU: S16

Box vstupů a výstupů se 16 dálkově ovládanými předzesilovači MIDAS, 8 výstupy a síťovým připojením AES50 s technologií KLARK TEKNIK SuperMac

Zobrazit údaje o produktu

Výprodej

Okamžitě k odeslání

Běžná cena: 13 990,00 Kč

Special Price s DPH: 12 890,00 Kč bez DPH: 10 652,89 Kč

Doprava zdarma!
- 8%
kus

Bezvadný stav, originální balení.

Buďte první recenzent

Digitální mixování provádí obrovskou revoluci v postupu produkce živé zábavy. Ale jednou věcí, která se nezměnila, je, že musíte rozbalovat ten těžký, nemotorný starý analogový snake. Tedy až dosud! Nový digitální snake S16 od společnosti BEHRINGER se místo vás talentovaně postará o připojení vaší FOH (přední) konzoly. S16 nabízí 16 plně programovatelných, dálkově ovládaných špičkových mikrofonových předzesilovačů a 8 analogových vyvážených XLR vstupů v koncové fázi a k FOH se připojuje jedním CAT5 kabelem bez nutnosti speciálního routeru. KLARK TEKNIK, dlouholetý lídr v odvětví vývoje špičkového digitálního zpracování zvuku, dodal technologii SuperMAC, která to vše umožňuje, a díky společnosti BEHRINGER si to můžete dovolit.

Velká konektivita

Při použití v rámci kompletního systému X32 mohou být pomocí vestavěných portů AES50 kaskádově připojeny dva pódiové boxy S16 a poskytnout konektivitu pro až 32 mikrofonových/linkových vstupů, 16 vyvážených výstupů a neuvěřitelně dostupný osobní monitorovací systém POWERPLAY P-16, který lze připojit až k 48 jednotlivým monitorovacím mixážním pultům. Rovněž jsme přístroj vybavili dvěma optickými ADAT zdířkami pro připojení kanálů 1-8 a 9-16 k externím zařízením, praktický USB port pro aktualizace systému pomocí PC a vstupy/výstupy MIDI pro osvětlovací systémy a ovládání zvukového modulu.

Režim samostatného zařízení Snake

Přestože byl S16 původně navržen pro použití s naší nejlepší digitální konzolí X32, lze k tomuto výkonnému systému připojit jakýkoliv mixážní pult s množností síťového připojení AES50. Takže pokud se stane, že budete někdy pracovat s analogovým mixážním pultem, můžete pro vytvoření vysoce výkonného, lehkého digitálního zařízení snake 16 x 16 použít dva páry S16 a ADA8000, to vše pomocí jednoho připojení CAT5, přičemž si zachováte funkci dálkového ovládání předzesilovače.

Díky dálkově ovládaným předzesilovačům je nastavení hračkou

Běhání tam a zpátky k FOH nebo zkoušet komunikovat s techniky na pódiu a zjišťovat, jestli je špatné připojení nebo kabel, to může skutečně brzdit vystoupení. Důmyslná část monitorování/kontroly hlavního zesilovače vám umožňuje, abyste vybrali jeden ze 16 vstupů, 8 sběrnicových výstupů nebo výstupních streamů P16 pro okamžitou kontrolu vedení. Kromě měření signálu v pódiovém boxu můžete nastavit vstupní zisk jednotlivých kanálů, + 48V fantomové napájení, a navíc máte možnost poslouchat vstupní signál přímo přes sluchátka a mnohem víc. Po nastavení mohou být všechna konfigurační nastavení uzamčena v konzole pro úplnou bezpečnost systému.

Bezproblémová integrace s osobním monitorovacím systémem P-16

Port ULTRANET na zařízení S16 vám umožňuje přímé připojení k systému BEHRINGER POWERPLAY P16, což je snadný a dostupný způsob, jak dát hudebníkům a zpěvákům to, co opravdu chtějí -- „více mě!“ Osobní mixážní pulty P-16M umožňují jednotlivým účinkujícím, aby ovládali, co chtějí slyšet, a to vám umožní, abyste se více soustředili na to, abyste publiku zprostředkovali co nejlepší zvuk. Rychlé a snadné nastavení, základní systém může být instalován a konfigurován v několika minutách a lze jej rozšiřovat, aby odpovídal měnícím se požadavkům.

KLARK TEKNIK AES50

Technologie KLARK TEKNIK SuperMAC (kompatibilní s AES50) dodává zařízení S16 vysoce kapacitní interkonektivitu s provozem s velmi malým zpožděním a rovněž velmi snadnou instalaci a snadné použití. Technici KLARK TEKNIK pracovali společně s vývojáři produktů BEHRNGER, aby zajistili, že S16 bude splňovat, nebo překračovat, požadavky profesionálních živých vystupujících a jejich profesionálních zvukových techniků. Mezi vynikající charakteristiky patří:

 •  48 obousměrných audio kanálů pomocí kabelu CAT5 (48 kHz)
 • 24 obousměrných audio kanálů pomocí kabelu CAT5 (96 kHz)
 • Jedno dvojité propojení pro audio a generátor vzorkovacího signálu 
 • Ethernetová fyzická vrstva pro přenos audio dat
 • Vysoký počet kanálů a velmi nízké deterministické zpoždění
 • Přesná a fázově sladěná distribuce generátoru vzorkovacího signálu.
 • Komplexní detekce chyb
 • a jejich řízení
 • Funkce pro nadbytečné síťové připojení
 • Minimální konfigurace zcela usnadňuje instalaci a použití
 • Pomocný datový kanál kompatibilní s protokolem TCP/IP
 • Implementace bez poplatků dostupná jako jádra Xilinx FPGA
 • OEM moduly dostupné u vývojových partnerů

Extrémní hodnota

Jak můžete vidět, S16 je extrémně univerzální 16 x 8 digitální pódiový box se spoustou jedinečných funkcí, a to za cenu, kterou si může dovolit každý. S16 je vyrobené tak, aby odolalo úskalím na silnici, zabírá pouze až dvě místa ve stojanu a připojuje se k FOH jediným, levným kabelem CAT5. Nyní můžete mít chybějící článek mezi pódiem a FOH za zlomek ceny konkurenčních systémů a doplňujeme jej komplexním záručním programem.

Skládejte. Nahrávejte. Mixujte. Sdílejte.

TRACKTION 4 vrací do kreativního procesu zábavu, takže jej přidáváme k vybraným výrobkům BEHRINGER zdarma. Tento výkonný, ale přesto snadný software pro vytváření hudby není podobný ničemu, co jste kdy viděli, protože do vašeho počítače přináší vše, co potřebujete, na jedné obrazovce - bez spousty roletkových a skrytých menu společných pro většinu ostatních DAW. A TRACKTION neomezuje počet stop, které lze nahrávat, ani počet efektů, které můžete použít. Ve skutečnosti je jediným omezujícím faktorem výpočetní výkon vašeho Mac nebo PC. Nahrávání a úpravy nemohou být snazší; prostě přetáhněte, pusťte, vyjměte, kopírujte nebo vložte. Jakmile dokončíte své mistrovské dílo, sdílejte je s dalšími uživateli TRACKTION, aby mohli poslouchat, spolupracovat a provádět úpravy.

Jste chráněni

Vždy usilujeme o to, abyste byli jako naši zákazníci co nejspokojenější. Naše produkty jsou vyráběny ve vlastním výrobním závodu naší skupiny MUSIC za pomoci nejmodernější automatizace, pokročilých výrobních postupů a pracovišť pro zajištění kvality, která mají k dispozici nejsofistikovanější testovací vybavení na světě.

Proto máme jednu z nejnižších poruchovostí výrobků v odvětví a sebevědomě jim poskytujeme velkorysý tříletý záruční program.

12 měsíční záruka

Doplňkové údaje / Behringer DIGITAL SNAKE S16

Značka Behringer
Typ mixu I/O rozhraní
Kanály 16
Výstupní konektory digitální S/PDIF, USB, XLR symetrický
Ekvalizér digitální
Pokročilé funkce 48V fantomové napájení, superlehká, tech. Klar technik
Dodávané příslušenství držák do racku
 • 16 plně programovatelných mikrofonových předzesilovačů MIDAS pro audiofilskou kvalitu zvuku
 • 8 analogových, servo vyvážených XLR výstupů
 • Síťové porty AES50 jsou vybaveny síťovou funkcí SuperMAC od KLARK TEKNIK, což umožňuje velmi nízkou nestabilitu a zpoždění
 • Možnost síťového připojení až na vzdálenost 100 m s kabelem CAT-5e (není součástí dodávky)
 • Dvojité porty AES50 pro kaskádové zapojení zařízení S16 — není třeba žádné slučování ani routery
 • Precizní LED měření a sedmisegmentový displej pro kontrolu signálu na pódiu
 • Výstup pro sluchátka lze pro monitorování na pódiu přidělit k jakémukoliv vstupu/výstupu
 • Konektivita se systémem osobního monitorování BEHRINGER P-16 pro aplikace In-Ear (není součástí dodávky)
 • Dvojité výstupy ADAT pro použití v režimu rozbočovače a samostatné vícejádrové digitální aplikace
 • Vstup/výstup MIDI pro obousměrnou komunikaci mezi konzolou FOH a pódiovými MIDI zařízeními
 • USB konektor pro aktualizace systému pomocí PC
 • Spínací napájecí zdroj „Planet Earth“ pro maximální flexibilitu (100-240 V~), bezšumový zvuk, výbornou přechodovou odezvou a nízkou spotřebou energie pro její úsporu
 • „Robustní jako tank“, a přesto kompaktní, celoocelová konstrukce stojanu 2u
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
 • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt