BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer DJ CONTROLLER CMD DC-1

Behringer DJ CONTROLLER CMD DC-1
Behringer DJ CONTROLLER CMD DC-1 Behringer DJ CONTROLLER CMD DC-1 Behringer DJ CONTROLLER CMD DC-1 Behringer DJ CONTROLLER CMD DC-1
Behringer
SKU: CMD DC-1

Tlačítkový MIDI kontrolér pro řízení efektů a navigace

Zobrazit údaje o produktu

Není dostupný

s DPH: 3 280,00 Kč bez DPH: 2 710,74 Kč
Doprava zdarma!

Buďte první recenzent

DJ kontroléry produktové řady COMMAND společnosti BEHRINGER vám dají to, co hledáte - modulární systém kontrolérů, které lze propojit tak, aby plně uspokojily vaše softwarové požadavky. Každý modul je vybaven profesionálními funkcemi; od vysoce kvalitních zeslabovačů až po širokou MIDI zpětnou vazbu. Veškeré funkce jsou seřazeny do logických skupin. Proto budete mít jasný přehled o tom, k čemu konkrétní modul slouží a jak jej můžete využít, bez zdlouhavého čtení návodu. Všechny kontroléry CMD splňují požadavky dané třídy, takže nepotřebujete žádné další ovladače. Prostě je připojte a rozjeďte to. 

Samostatný kontrolér

Moduly CMD velmi dobře fungují jako samostatné ovladače široké škály DJ a produkčních softwarových aplikací. Ať už jste DJ, producent, zvukař nebo nadšený amatér, kontroléry CMD vám umožní získat daný software snadno a za dobrou cenu. Jsou dostatečně velké, aby byly brány vážně, ale zároveň dostatečně malé, aby se vešly do batohu nebo tašky poslíčka. Vzhledem k tomu, že se jedná o modulární systém, budete mít vždy prostor k růstu, pokud se rozhodnete, že chcete nebo potřebujete rozšířit kontrolu nad svým softwarem.

Použití více modulů

Nyní se dostáváme k řešení, které prokáže pravé schopnosti kontrolérů CMD. Jako uživatele softwaru Serato ScratchLive vás může zajímat pouze modul DV-1. Ale co když chcete použít funkci Bridge a začlenit do svého nastavení aplikaci Ableton Live? Jak snadné! Ke svému modulu DV-1 jednoduše připojte modul LC-1 a máte vše nastaveno. Nebo co když chcete používat svůj tradiční mixážní pult, ale chcete si ponechat řízení MIDI u efektů a pultů softwaru Traktor? Není problém, použijte moduly PL-1 a DV-1 společně. Chcete používat pouze software Ableton Live? Zapojte moduly MM-1 a LC-1 a získáte kontrolu nad 4 kanály v režimu Live. Možnosti jsou zkrátka nekonečné.

Modul ovládání bicí sady CMD DC-1

Chcete do svého systému začlenit zvuk živé bicí sady? Nebo co takhle hezká, plná tlačítka pro žonglování s rytmy? Řešením je modul DC-1. 

Na základě inspirace z mnoha bicích automatů je modul DC-1 vyroben tak, že vám jeho uspořádání přijde známé od prvního okamžiku. Všech 16 polštářkových tlačítek je podsvíceno, takže vám snadno dodají požadované informace a odešlou data do zvoleného softwaru. 

Přímo nad tlačítky najdete řadu 8 enkodérů a 8 tlačítek, která jsou ideální pro řízení efektů nebo změnu parametrů použití. V horní části modulu DC-1 je umístěna kompletní navigační sekce s 8 podsvícenými tlačítky a silným otočným ovladačem. 

Pokud se zabýváte produkcí nebo tvorbou zvuku bicích, modul DC-1 je pro vás velmi praktickým řešením. Nejedná se však o jednoúčelové zařízení. Už jen z toho důvodu, že ten velký hezký regulátor dokáže zajistit spoustu úkonů a zpětné vazby. Modul DC-1 skutečně podává skvělý výkon, zejména díky svým 1“ čtvercovým tlačítkům s tím správným množstvím informací. Ať už tvoříte samply s bicími nebo vytváříte rytmy, vaše prsty vám budou vděčné. 

Stejně jako ostatní CMD kontroléry společnosti BEHRINGER i tento modul dokáže spolupracovat s jinými kontroléry. Pokud se zabýváte tvorbou zvuků bicích v softwaru Live, připojte k modulu DC-1 moduly MM-1 a LC-1 a získáte dokonalou stanici pro tvorbu stop bicí sady. Nebo modul použijte spolu s modulem PL-1 v softwaru Traktor a žonglujte s rytmy pomocí skutečných tlačítek. Je to solidní interpret, ať už jej využíváte jakkoli.

Doplňkové údaje / Behringer DJ CONTROLLER CMD DC-1

Značka Behringer
DJ typ DJ Kontroléry
Možnosti zapojení USB
Kompatibilní software MIDI
Barva černá
Dodávané příslušenství kabel
 • 16 velkých podsvícených polštářkových tlačítek
 • Balení obsahuje voucher na Deckadance LE DJ software od společnosti Image Line
 • Kompatibilní s oblíbenými DJ aplikacemi Native Instruments Traktor*, Serato Scratch Live*, Ableton Live* a mnoha dalšími programy pro MIDI kontroléry
 • Komplexní sekce navigace s otočným ovladačem pro vyhledávání knihoven se skladbami, scén aj.
 • Řízení efektů pomocí 8 kódovacích zařízení a 8 tlačítek, vše s MIDI zpětnou vazbou, abyste nemuseli neustále sledovat monitor počítače
 • Napájení přes kabel USB
 • Protokol kompatibilní s třídou MIDI zajistí funkci „připoj a hraj“ u libovolného MIDI softwaru
 • Kompatibilní s ostatními kontroléry CMD společnosti BEHRINGER pro plnou rozšiřitelnost
 • Tenká stolní konstrukce pro extrémní mobilitu
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
 • aa
 • aa
 • aa
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt