BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer EUROLIVE B112D

Behringer EUROLIVE B112D
Behringer EUROLIVE B112D Behringer EUROLIVE B112D Behringer EUROLIVE B112D Behringer EUROLIVE B112D
Behringer
SKU: B112D

Aktivní 2pásmový 12" reproduktorový PA systém s možností bezdrátového ovládání a integrovaný mixážní pult

Zobrazit údaje o produktu

Dostupnost na vyžádání

s DPH: 4 690,00 Kč bez DPH: 3 876,03 Kč
Doprava zdarma!

Buďte první recenzent

Aktivní reproduktory EUROLIVE B115D a B112D jsou přesně tím, co můžete očekávat od společnosti BEHRINGER – vyšší výkon, více funkcí a zásadně větší cenová dostupnost!

Naši konstruktéři se doslova překonali vyvinutím dvou nezávislých PA řešení spojujících nejmodernější zesilovač o výkonu 1000W ve třídě D, vestavěnou podporu bezdrátového mikrofonu a výjimečnou přenosnost. Tyto profesionální aktivní reproduktory mají předurčeno stát se samostatnou legendou po boku dalších modelů EUROLIVE, se kterými společnost BEHRINGER získala světově prvenství v oblasti aktivních reproduktorů.

 

Odříznout tuk, maso ponechat

U těchto profesionálních reproduktorů postavených na základě rozsáhlých zkušeností jsme snížili hmotnost (B115D: 17,2 kg; B112D: 14,5 kg) a zvýšili výkon. Definitivně nízkého zkreslení a vysoké účinnosti jsme dosáhli pomocí na míru vyvinutých výkonových zesilovačů třídy D. Díky použití technologie SMPS (spínaný napájecí zdroj) představující alternativu k těžkým transformátorům a masivním chladičům mohou tyto reproduktory zůstat při celodenním i celonočním provozu studené bez jediné kapky potu!

 

Bezdrátový ráj

Až doposud znamenalo přidání bezdrátových mikrofonů k PA systému shluk kabelů a viklající se přijímače nebo v horším případě vestavěný přijímač s pochybným výkonem za tučnou cenu. Tyto dny jsou oficiálně pryč díky bezdrátovým mikrofonům řady BEHRINGER ULTRALINK, které jsou vybaveny naším exkluzivním ultrakompaktním 2kanálovým přijímačem. Přijímač stačí připojit do vyhrazeného bezdrátového portu na zadním panelu a získáte plný přístup ke dvoukanálovému bezdrátovému připojení vyznačujícímu se vynikající stabilitou a přirozeným zvukem. Bezdrátové mikrofony řady BEHRINGER ULTRALINK prodávané samostatně a dostupné jako ruční nebo náhlavní modely ihned (a levně) rozšíří reproduktory B115D/B112D o možnost řešení jakékoli aplikace živého ozvučení.

 

Vestavěný mixážní pult

Integrovaný mixážní pult je vybaven stejnými mikrofonními předzesilovači s ultranízkým šumem a vysokým dynamickým stropem, díky kterým se mixážní pulty BEHRINGER staly legendou. Do dvou vstupů lze připojit prakticky jakýkoli signál s mikrofonní/linkovou úrovní, na který lze narazit. Pomocí regulátorů proměnného vstupního zesílení (s LED indikátorem ořezání) můžete kdykoli nastavit dokonalou úroveň. A pokud potřebujete vyšší pokrytí, můžete připojit další aktivní reproduktory pomocí pohodlného linkového výstupního konektoru XLR.

 

Výkon a ovládání

U vysoce kvalitních reproduktorů neexistuje absolutně žádná alternativa k výkonu zesilovače – k výkonu, který je soustavně potřebný k vytvoření čistých vokálů tváří v tvář a tělem otřásajících basů. Proto jsme tyto „postrachy rodiny“ opatřili 1000W výstupním výkonem se zapojením do bi-ampingu a digitálním zpracováním. Jelikož však vysoký výkon přináší také vysokou odpovědnost, naši konstruktéři použili firemní procesor DSP (digitální signálový procesor) s prvky třídy high-end zahrnujícími například dvoupásmový ekvalizér, aktivní výhybku, dvojité ochranné limitery a korektory odezvy měniče, čímž je zaručeno, že tyto reproduktory dodají mimořádný výkon s nejnižším možným zkreslením.

 

Na míru vyvinuté měniče

Výkonné zesilovače ve třídě D s vysokou účinností a technologie spínaného napájecího zdroje v kombinaci s nejmodernějšími DSP funkcemi zní sice působivě, co však ta část systému, kterou skutečně posloucháte? Nikdy neděláme kompromisy s našimi měniči (basovými a výškovými) a nikdy nemontujeme pouhou konfekci. Naše nízkofrekvenční (LF) a vysokofrekvenční (HF) měniče jsou speciálně navržené pro každou aplikaci, což nás odlišuje od konkurence. Pokud si zakoupíte aktivní reproduktor BEHRINGER, máte jistotu, že uvnitř instalované měniče byly navrženy tak, aby podávaly bezchybný výkon ve spojení s libovolným dalším prvkem pro dosažení profesionálních výsledků. Aktivní reproduktory B115D a B112D vydávají masivní objemy spodních kmitočtů s artikulovanými, detailními středy a krystalově čistými výškami.

 

Mimořádná všestrannost

Reproduktory B115D a B112D jsou díky svému lichoběžníkovému tvaru vhodné pro širokou škálu aplikací. Lze je namontovat na standardní reproduktorové stojany, položit svisle na subwoofery nebo dokonce i položit na bok pro použití jako pódiové monitory. Díky své mimořádné věrohodnosti a frekvenční charakteristice jsou stejně oblíbené u zpěváků, jako u instrumentalistů. Zapojení je jednoduché a vyžaduje pouze jediný kabel s konektorem XLR nebo 1/4" z mixážního pultu a napájení. Další monitory lze zapojit do série pomocí výstupní zásuvky XLR na zadním panelu.

 

Který reproduktor si mám zakoupit?

Začněme s vaší aplikací... Chcete ozvučení pro moderátora v plesovém sále hotelu nebo hudbu v místním baru či tanečním klubu? Výběr jedné či druhé reproduktorové ozvučnice závisí na vašich požadavcích na reprodukci basů. 15" basový měnič má přibližně o 40 % vyšší plochu povrchu pohybující vzduchem v porovnání s 12" měničem, což se projevuje vyššími basy. Pokud tedy ozvučujete malou schůzi nebo hudební jam v kavárně, bohatě vám postačí model B112D. Pokud ale pořádáte diskotéku v rušném nočním klubu, karaoke večer v obývacím pokoji nebo jen potřebujete přidat hlasitost, vhodnější volbou bude patrně model B115D.

 

Přínos zvuku

Aktivní PA reproduktory EUROLIVE jsou po všech stránkách dokonalejší než jiné výrobky této kategorie a poskytují výjimečný přednes i při limitním provozu. Lehké a výkonné aktivní reproduktory B115D a B112D s vestavěnými mixery, na míru navrženými měniči a integrovanou podporou bezdrátového ovládání jsou ideální pro aplikace mluveného slova i hudby, a to za cenu, která je v jejich třídě zcela bezkonkurenční. 

Seznamte se ještě dnes s modely B115D a B112D u svého prodejce a poznejte, proč stále více profesionálů přechází na aktivní reproduktory BEHRINGER řady EUROLIVE díky jejich špičkovému výkonu a mimořádné hodnotě.

Doplňkové údaje / Behringer EUROLIVE B112D

Značka Behringer
Typ reproduktoru aktivní, přenosný
Výkon 2 x, 1000W
Možnosti zapojení kombo, XLR-symetrické
Barva černá
Pokročilé funkce rukojeť / popruh, vestavěný mix, zesilovač třídy D
Dodávané příslušenství mřížka
Rozměry repr. 1", 12"
 • 1000W, 2pásmový PA ozvučovací reproduktorový systém o vysokém výkonu pro živá vystoupení a reprodukovanou hudbu
 • Ultrakompaktní a lehký systém poskytuje vynikající zvuk i při extrémních hladinách akustického tlaku
 • „Příprava na dálkové ovládání“ pro připojení vysoce kvalitního digitálního bezdrátového systému BEHRINGER (není součástí dodávky)
 • 2kanálový mixážní pult s individuálními vstupy Mic/Line (mikrofon/linka), regulátory hlasitosti (Volume) a LED indikátory ořezání
 • Speciální 2pásmový ekvalizér EQ společně s integrovaným zvukovým procesorem poskytují definitivní kontrolu nad systémem a ochranu reproduktorů
 • Revoluční technologie zesilovače ve třídě D: mimořádný výkon, neuvěřitelné zvukové podání a extrémně nízká hmotnost
 • Extrémně výkonný 12" měnič s dlouhým zdvihem poskytuje mimořádně hluboké basy a akustický výkon
 • Nejmodernější 1" kompresní měnič a fenoplastovou membránou poskytuje výjimečnou reprodukci pásma vysokých kmitočtů
 • Exponenciální horna velkého formátu s ultraširokým rozptylem
 • Přídavný linkový výstup umožňuje připojení přídavných reproduktorových systémů
 • Univerzální lichoběžníková konstrukce ozvučnice umožňuje umístění v různých polohách:
 • - Montáž na stojan s 35mm objímkou pro tyč
 • - Možnost překlopení na stranu pro použití jako podlahový monitor
 • Rukojeti ergonomického tvaru pro snadné přenášení a nastavení
 • Vysoce kvalitní součásti a výjimečně robustní konstrukce zaručují dlouhou životnost.
 • Návrh a konstrukce: BEHRINGER, SRN
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt