BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer Eurolive B112MP3 1000W 12" Powered Speaker

Behringer Eurolive B112MP3 1000W 12" Powered Speaker
Behringer Eurolive B112MP3 1000W 12" Powered Speaker Behringer Eurolive B112MP3 1000W 12" Powered Speaker Behringer Eurolive B112MP3 1000W 12" Powered Speaker Behringer Eurolive B112MP3 1000W 12" Powered Speaker
Behringer
SKU: B112MP3

Aktivní dvoucestný 12" PA reproduktorový systém s MP3 přehrávačem, možností bezdrátového připojení a integrovaným mixážním pultem.

Zobrazit údaje o produktu

K odeslání v rámci 5-8 pracovních dní

s DPH: 5 390,00 Kč bez DPH: 4 454,55 Kč
Doprava zdarma!
kus

Buďte první recenzent

Aktivní reproduktory EUROLIVE B115MP3 a B112MP3 jsou přesně tím, co byste očekávali od značky BEHRINGER – více výkonu, více funkcí a určitě za rozumnější cenu!

Naši technici se skutečně překonali, když vytvořili dvě soběstačná PA řešení, která spojují nejmodernější 1000wattovou zesilovací technologii třídy D, vestavěnou schopnost spolupracovat s bezdrátovými mikrofony a výjimečnou přenosnost. Tyto profesionální aktivní reproduktory jsou předurčeny stát se pravými legendami, spolu s jinými modely EUROLIVE, díky nimž se BEHRINGER stává světovým lídrem v oboru aktivních reproduktorů. 

 

Zbavte se zbytečností; zachovejte to, co je důležité

Při konstruování těchto reproduktorů se špičkovým výkonem jsme vyšli našich značných zkušeností, což nám umožnilo je zlehčit (B115MP3: 17,7 kg; B112MP3: 12,5 kg) a zvýšit jejich výkon. Začali jsme zakázkovými výkonnými zesilovači třídy D pro výkon s maximálně nízkým zkreslením a nejvyšší účinnost. S podporou technologie spínaných napájecích zdrojů SMPS (Switch Mode Power Supply), moderní alternativy k těžkým transformátorům a masivním chladičům, mohou tyto reproduktory pracovat celý den a celou noc bez zahřátí, aniž by se byť jen „zapotily“! 

 

Vestavěný MP3 přehrávač

Jednou z nejskvělejších funkcí těchto reproduktorů je jejich plně adresovatelný vestavěný MP3 přehrávač. Osmitlačítkové uživatelské rozhraní a vysoce kontrastní multifunkční LCD panel vám umožňují rychle procházet stopami a umožňují zpřeházené, opakované a jednorázové přehrávání. Od hudebního stylu „break“ a hudby na pozadí, až po stopy z koncertů s vysokým rozlišením, tento plnohodnotný MP3 přehrávač zvládne vše. 

 

Bezdrátová říše divů

Až donedávna znamenalo přidání bezdrátových mikrofonů do PA systému buď změť kabelů a visících přijímačů, nebo, v horším případě, vestavěný přijímač s nevyzpytatelným výkonem za přehnanou cenu. Tyto dny jsou již definitivně ty tam díky řadě bezdrátových mikrofonů BEHRINGER ULTRALINK vybavených naším exkluzivním ultrakompaktním dvoukanálovým přijímačem. Stačí, když připojíte přijímač k vyhrazenému bezdrátovému portu na zadním panelu, a získáte plný přístup ke dvěma kanálům dokonale kvalitního bezdrátového připojení poskytujícím přirozený zvuk. Bezdrátové mikrofony řady BEHRINGER ULTRALINK, prodávané samostatně a dostupné jako ruční nebo náhlavní modely, okamžitě (a levně) rozšíří vaše systémy B115MP3/B112MP3 tak, že se vypořádají s téměř jakoukoli aplikací pracující s živým zvukem. 

 

Vestavěná schopnost míchání

Integrovaný mixážní pult je vybaven stejnými ultra nízkošumovými mikrofonními předzesilovači s velkou rezervou, díky nimž se staly mixážní pulty BEHRINGER legendou, a dvěma vstupy, které přijmou prakticky jakýkoli mikrofonní/linkový signál, který možná budete chtít zpracovat. Ovládací prvky s proměnným vstupním ziskem (s LED kontrolkou Clip) vám vždy zajistí dokonalou úroveň regulace. Stačí, když připojíte mikrofon a kytaru nebo klávesy, přidáte své podkladové stopy z USB klíčenky a show může začít. A pokud potřebujete větší pokrytí, použijte praktický linkový výstupní konektor XLR k připojení dalších aktivních reproduktorů. 

 

Výkon pod kontrolou

Pro výkon zesilovače ve vysoce výkonných reproduktorových sestavách neexistuje absolutně žádná náhrada; druh výkonu, jímž takový zesilovač disponuje, den za dnem poskytuje čisté a výrazné vokály a jeho basy rozechvívají hruď. A to je důvodem, proč jsme těmto hromotlukům poskytli 1000 wattů dvakrát zesíleného a digitálně zpracovaného výstupního výkonu. S velkým výkonem však přichází velká odpovědnost, a tak naši technici přidali patentovaný DSP (digitální signálový procesor) se špičkovými funkcemi, jako jsou dvoupásmový ekvalizér, aktivní výhybka, dvojité ochranné omezovače a korekce odezvy převodníku, které zaručují, že tyto reproduktory budou poskytovat neuvěřitelný výkon při nejnižších možných úrovních zkreslení. 

 

Na zakázku navržené převodníky

Výkonné a vysoce účinné zesilovače třídy D podpořené technologií spínaných napájecích zdrojů a nejmodernější funkčností DSP určitě poskytují působivý zvuk – ale co takhle část systému, kterou skutečně slyšíte? Naše převodníky (woofery a tweetery) jsme nikdy nešidili a nikdy jsme nenabízeli jen běžné pultové zboží. Naše NF (nízkofrekvenční) a VF (vysokofrekvenční) převodníky jsou navrženy speciálně pro každou aplikaci – a právě tím se lišíme od konkurence. Když si koupíte aktivní reproduktor BEHRINGER, můžete se spolehnout, že převodníky uvnitř byly vyvinuty tak, aby bezproblémově spolupracovaly s každým dalším prvkem, a tak poskytly skutečně profesionální výsledky. Aktivní reproduktorové systémy B115MP3 a B112MP3 generují masivní množství hlubokých tónů, jasně vyjádřené a detailní středy a křišťálově čisté výšky. 

 

Mimořádná univerzalita

Díky lichoběžníkovému tvaru jsou soustavy B115MP3 a B112MP3 vhodné pro široké spektrum aplikací. Lze je montovat na standardní reproduktorové sloupy, stavět na subwoofery, nebo dokonce pokládat na stranu, aby sloužily jako jevištní monitory. Jejich mimořádná věrnost zvuku a frekvenční odezva jim umožňuje, aby se staly oblíbenými prostředky zpěváků i instrumentalistů. Zapojení je snadné; vyžaduje jen jeden kabel s XLR nebo 1/4“ konektorem od vaší mixážní konzole a napájení. Další monitory lze připojit do série pomocí linkového výstupního konektoru XLR na zadním panelu. 

 

Který reproduktor bych si měl koupit?

No začněme s vaší aplikací… vystupujete jako konferenciér v tanečním sále hotelu – nebo jako rocker v místním baru nebo tanečním klubu? Volba reproduktorové skříně závisí na vašich požadavcích na basy. 15“ woofer má asi o 40 % větší povrch, který hýbe vzduchem, než 12“, což se projevuje větším množstvím basů. Proto by mohl být model B112MP3 vším, co potřebujete, pokud řečníte na menších shromážděních nebo jammujete v kavárně. Pokud však provozujete diskotéky v rušných nočních klubech, pořádáte večery s karaoke ve svém obývacím pokoji nebo potřebujete jen zesílit zvuk, lepší volbou může být B115MP3. 

 

Hodnota zvuku

Aktivní PA reproduktory EUROLIVE vysoce převyšují zbytek nabídky a poskytují výjimečný výkon, i když jsou nuceny se blížit svým limitům. Lehké a výkonné aktivní reproduktory B115MP3 a B112MP3 s vestavěnými mixážnímu pulty a na zakázku navrženými převodníky, integrovanou bezdrátovou funkčností a uživatelsky přívětivým mediálním přehrávačem jsou ideální jak pro řečové, tak hudební aplikace – za cenu v této třídě neslýchanou. 

Vyzkoušejte si reproduktory B115MP3 a B112MP3 ještě dnes u místního prodejce a zjistěte, proč se stále více a více profesionálů rozhoduje pro aktivní reproduktory BEHRINGER řady EUROLIVE díky jejich vynikajícímu výkonu a mimořádnou hodnotu.

Doplňkové údaje / Behringer Eurolive B112MP3 1000W 12" Powered Speaker

Značka Behringer
Typ reproduktoru aktivní, přenosný
Výkon 2 x, 1000W
Možnosti zapojení kombo, XLR-symetrické
Barva černá
Pokročilé funkce MP3 přehrávač USB, rukojeť / popruh, vestavěný mix
Dodávané příslušenství mřížka
Rozměry repr. 1", 12"
 • Vysoce výkonný 1000wattový dvoucestný aktivní PA zvukový reproduktorový systém pro živá vystoupení i playback.
 • Ultrakompaktní a lehký systém poskytuje vynikající zvuk i při mimořádných úrovních akustického tlaku.
 • Součástí je vysoce výkonný MP3 přehrávač pro přehrávání zvukových souborů z USB klíčenky
 • Podpora bezdrátového připojení pro vysoce kvalitní digitální bezdrátový systém BEHRINGER (není součástí dodávky)
 • Dvoukanálový mixážní pult s jednotlivými vstupy mikrofon/linka (XLR a 1/4" TRS), ovladače hlasitosti a LED kontrolky Clip
 • Jednoúčelový dvoupásmový ekvalizér a integrovaný zvukový procesor pro nepřekonatelné řízení systému a ochranu reproduktorů
 • Revoluční technologie zesilovače třídy D: enormní výkon, neuvěřitelný zvukový projev a supernízká hmotnost
 • Mimořádně výkonný 12“ budič s velkým zdvihem poskytuje neuvěřitelně hluboké basy a maximální akustický výkon
 • Nejmodernější 1“ kompresní budič s fenolovou membránou pro výjimečnou reprodukci vysokých frekvencí
 • Velkoformátový exponenciální hornový reproduktor s ultraširokým rozptylem
 • Dodatečný linkový výstup umožňuje připojení dalších reproduktorových systémů
 • Univerzální lichoběžníkový design skříně umožňuje různé umístění:
 • – montáž na stojan pomocí 35mm tyčové objímky,
 • – sklopení na stranu pro použití jako jevištní monitor.
 • Ergonomicky tvarovaná držadla pro snadné přenášení a ustavení
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt