BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer EUROLIVE B112W

Behringer EUROLIVE B112W
Behringer EUROLIVE B112W Behringer EUROLIVE B112W Behringer EUROLIVE B112W Behringer EUROLIVE B112W
Behringer
SKU: B112W

Aktivní dvoucestný 12“ PA reproduktorový systém s bezdrátovou technologií Bluetooth, možností připojení bezdrátových mikrofonů a integrovaným mixážním pultem

Zobrazit údaje o produktu

K odeslání v rámci 5-8 pracovních dní

s DPH: 5 490,00 Kč bez DPH: 4 537,19 Kč
Doprava zdarma!
kus

Buďte první recenzent

Přenosný PA systém by měl být… přece, jednoduše řečeno přenosný!

A snadno použitelný i pro někoho, kdo nikdy nepřipojil mikrofon. Náš technický tým vyvinul dva soběstačné, snadno použitelné PA systémy, které jsou kompaktní, lehké a výkonné – a navíc podporují bezdrátové mikrofony a technologii Bluetooth, díky níž je nastavení hračkou.

 

Podpora Bluetooth Stereo

Doby kazetových a CD přehrávačů a dokonce MP3 zařízení jsou dlouho za námi. Nyní vaše hudba vychází z vašeho telefonu nebo tabletu, takže už nemusíte hledat staromódní kabely a vybrané adaptéry. Nyní můžete pouhým mávnutím ruky streamovat hudbu z jakéhokoli zvukového zařízení podporujícího technologii Bluetooth, jako je váš iPad, iPod touch, iPhone nebo dokonce notebook. A dva reproduktory B115W/B112W vám mohou poskytnout pravý stereofonní zážitek prostřednictvím funkce Stereo Link, díky čemuž se stávají prvními aktivními reproduktory této třídy, které nabízení tuto schopnost. Není to nyní snadné?

 

Vestavěný mixážní pult a volitelný bezdrátový přenos

Oba modely jsou vybaveny vestavěnými dvoukanálovými mixážními pulty se stejnými ultra nízkošumovými mikrofonními předzesilovači, díky nimž se mixážní pulty BEHRINGER staly legendárními. Přítomen je i dvoupásmový ekvalizér a Bluetooth pro streamování zvuku přímo z vašeho iOS zařízení a také naše patentově chráněná bezdrátová technologie ULM. Samostatně prodávané digitální mikrofony BEHRINGER řady ULM umožní bezproblémové rozšíření vašeho systému B115W/B112W, aby zvládl prakticky jakoukoli aplikaci pracující s živým zvukem. 

Ať už své reproduktory B115W/B112W postavíte na stůl nebo namontujete na pár volitelných stojanů, během několika okamžiků si díky tomuto bohatě znějícímu a snadno nastavitelnému sytému skvěle vychutnáte svůj hudební stream.

 

Zbavte se zbytečností; zachovejte to, co je důležité

Při konstruování těchto reproduktorů se špičkovým výkonem jsme vyšli z našich značných zkušeností, což nám umožnilo je zlehčit (B115W: 17,2 kg; B112W: 14,5 kg) a zvýšit jejich výkon. Začali jsme zakázkovými výkonnými zesilovači třídy D pro výkon s maximálně nízkým zkreslením a nejvyšší účinnost. S podporou technologie spínaných napájecích zdrojů SMPS (Switch Mode Power Supply), moderní alternativy k těžkým transformátorům a masivním chladičům, mohou tyto reproduktory pracovat celý den a celou noc bez zahřátí, aniž by se byť jen „zapotily“!

 

Výkon pod kontrolou

Pro výkon zesilovače ve vysoce výkonných reproduktorových sestavách neexistuje absolutně žádná náhrada; druh výkonu, jímž takový zesilovač disponuje, den za dnem poskytuje čisté a výrazné vokály a jeho basy rozechvívají hruď. A to je důvodem, proč jsme těmto hromotlukům poskytli 1000 wattů dvakrát zesíleného a digitálně zpracovaného výstupního výkonu.

 

Na zakázku navržené převodníky

Výkonné a vysoce účinné zesilovače třídy D podpořené technologií spínaných napájecích zdrojů a nejmodernější funkčností DSP určitě poskytují působivý zvuk – ale co takhle část systému, kterou skutečně slyšíte? Naše převodníky (woofery a tweetery) jsme nikdy nešidili a nikdy jsme nenabízeli jen běžné pultové zboží. Naše NF (nízkofrekvenční) a VF (vysokofrekvenční) převodníky jsou navrženy speciálně pro každou aplikaci – a právě tím se lišíme od konkurence. 

Když si koupíte aktivní reproduktor BEHRINGER, můžete se spolehnout, že převodníky uvnitř byly vyvinuty tak, aby bezproblémově spolupracovaly s každým dalším prvkem, a tak poskytly skutečně profesionální výsledky. Aktivní reproduktorové systémy B115W a B112W generují masivní množství hlubokých tónů, jasně vyjádřené a detailní středy a křišťálově čisté výšky.

 

Mimořádná univerzálnost

Díky lichoběžníkovému tvaru jsou soustavy B115W a B112W vhodné pro široké spektrum aplikací. Lze je montovat na standardní reproduktorové sloupy, stavět na subwoofery nebo dokonce pokládat na stranu, aby sloužily jako jevištní monitory. Jejich mimořádná věrnost zvuku a frekvenční odezva jim umožňuje, aby se staly oblíbenými prostředky zpěváků i instrumentalistů. Zapojení je snadné; vyžaduje jen jeden kabel s XLR nebo 1/4“ konektorem od vaší mixážní konzole a napájení. Další monitory lze připojit do série pomocí výstupního konektoru Mix XLR na zadním panelu.

 

Který reproduktor bych si měl koupit?

No, začněme s vaší aplikací… vystupujete jako konferenciér v tanečním sále hotelu – nebo jako rocker v místním baru nebo tanečním klubu? Volba reproduktorové skříně závisí na vašich požadavcích na basy. 15“ woofer má asi o 40 % větší povrch, který hýbe vzduchem, než 12“, což se projevuje větším množstvím basů. Proto by model B112W mohl být vším, co potřebujete, pokud řečníte na menších shromážděních nebo jammujete v kavárně. Pokud však provozujete diskotéky v rušných nočních klubech, pořádáte večery s karaoke ve svém obývacím pokoji nebo potřebujete jen zesílit zvuk, lepší volbou může být B115W.

 

Hodnota zvuku

Aktivní PA reproduktory EUROLIVE vysoce převyšují zbytek nabídky a poskytují výjimečný výkon, i když jsou nuceny se blížit svým limitům. Lehké a výkonné aktivní reproduktory B115W a B112W s vestavěnými mixážními pulty, na zakázku navrženými převodníky a integrovanou bezdrátovou funkčností jsou ideální jak pro řečové, tak hudební aplikace – za cenu v této třídě neslýchanou. 

Vyzkoušejte si reproduktory B115W a B112W ještě dnes u místního prodejce a zjistěte, proč se stále více a více profesionálů rozhoduje pro aktivní reproduktory BEHRINGER řady EUROLIVE, díky jejich vynikajícímu výkonu a mimořádné hodnotě.

POZNÁMKA: Výkon streamování zvuku pomocí Bluetooth připojení a jeho dosah se velmi liší podle výrobce a modelu chytrého telefonu a mohou je ovlivnit Wi-Fi sítě nebo bezdrátové mikrofony jako BEHRINGER ULTRALINK. Vyhněte se Bluetooth streamování audia, pokud se taková zařízení používají.

Doplňkové údaje / Behringer EUROLIVE B112W

Značka Behringer
Typ reproduktoru aktivní, Bluetooth, přenosný
Výkon 2 x, 1000W
Možnosti zapojení Bluetooth, kombo, propojení reproduktorů, XLR-symetrické
Barva černá
Pokročilé funkce Bluetooth, ekvalizér, rukojeť / popruh, vestavěný mix
Dodávané příslušenství mřížka
Rozměry repr. 1", 12"
 • Vysoce výkonný 1000wattový dvoucestný aktivní PA zvukový reproduktorový systém pro živá vystoupení i playback.
 • Ultrakompaktní a lehký systém poskytuje vynikající zvuk i při mimořádných úrovních akustického tlaku.
 • Vysoce výkonná technologie Bluetooth* A2DP pro bezdrátové streamování zvuku z jakéhokoli zařízení kompatibilního s technologií Bluetooth
 • Podpora bezdrátového připojení pro vysoce kvalitní digitální bezdrátový mikrofonní systém BEHRINGER (není součástí dodávky)
 • Dvoukanálový mixážní pult s jednotlivými vstupy mikrofon/linka, ovladače hlasitosti a LED kontrolky Clip
 • Jednoúčelový dvoupásmový ekvalizér a integrovaný zvukový procesor pro nepřekonatelné řízení systému a ochranu reproduktorů
 • Revoluční technologie zesilovače třídy D: enormní výkon, neuvěřitelný zvukový projev a supernízká hmotnost
 • Mimořádně výkonný 12“ budič s velkým zdvihem poskytuje neuvěřitelně hluboké basy a maximální akustický výkon
 • Nejmodernější 1“ kompresní budič pro výjimečnou reprodukci vysokých frekvencí
 • Velkoformátový exponenciální hornový reproduktor s ultraširokým rozptylem
 • Dodatečný linkový výstup umožňuje připojení dalších reproduktorových systémů
 • Univerzální lichoběžníkový design skříně umožňuje různé umístění:
 • – montáž na stojan pomocí 35mm tyčové objímky,
 • – sklopení na stranu pro použití jako jevištní monitor.
 • Ergonomicky tvarovaná držadla pro snadné přenášení a ustavení
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt