BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer EUROLIVE B115W

Behringer EUROLIVE B115W
Behringer EUROLIVE B115W Behringer EUROLIVE B115W Behringer EUROLIVE B115W Behringer EUROLIVE B115W
Behringer
SKU: B115W

Aktivní dvoucestný 15“ PA reproduktorový systém s bezdrátovou technologií Bluetooth*, možností připojení bezdrátových mikrofonů a integrovaným mixážním pultem

Zobrazit údaje o produktu

Dostupnost na vyžádání

s DPH: 6 600,00 Kč bez DPH: 5 454,55 Kč
Doprava zdarma!

Buďte první recenzent

Přenosný PA systém by měl být… přece, jednoduše řečeno přenosný!

A snadno použitelný i pro někoho, kdo nikdy nepřipojil mikrofon. Náš technický tým vyvinul dva soběstačné, snadno použitelné PA systémy, které jsou kompaktní, lehké a výkonné – a navíc podporují bezdrátové mikrofony a technologii Bluetooth, díky níž je nastavení hračkou.

 

Podpora Bluetooth Stereo

Doby kazetových a CD přehrávačů a dokonce MP3 zařízení jsou dlouho za námi. Nyní vaše hudba vychází z vašeho telefonu nebo tabletu, takže už nemusíte hledat staromódní kabely a vybrané adaptéry. Nyní můžete pouhým mávnutím ruky streamovat hudbu z jakéhokoli zvukového zařízení podporujícího technologii Bluetooth, jako je váš iPad, iPod touch, iPhone nebo dokonce notebook. A dva reproduktory B115W/B112W mohou poskytnout pravý stereofonní zážitek prostřednictvím funkce Stereo Link, díky čemuž se stávají prvními aktivními reproduktory této třídy, které nabízejí tuto schopnost. Není to nyní snadné?

 

Vestavěný mixážní pult a volitelný bezdrátový přenos

Oba modely jsou vybaveny vestavěnými dvoukanálovými mixážními pulty se stejnými ultra nízkošumovými mikrofonními předzesilovači, díky nimž se mixážní pulty BEHRINGER staly legendárními. Přítomen je i dvoupásmový ekvalizér, Bluetooth pro streamování zvuku přímo z vašeho iOS zařízení a také naše patentově chráněná bezdrátová technologie ULM. Samostatně prodávané digitální mikrofony BEHRINGER řady ULM umožní bezproblémové rozšíření vašeho systému B115W/B112W, aby zvládl prakticky jakoukoli aplikaci pracující s živým zvukem. 

Ať už své reproduktory B115W/B112W postavíte na stůl nebo namontujete na pár volitelných stojanů, během pár okamžiků si díky tomuto bohatě znějícímu a snadno nastavitelnému sytému skvěle vychutnáte svůj hudební stream.

 

Zbavte se zbytečností; zachovejte to, co je důležité

Při konstruování těchto reproduktorů se špičkovým výkonem jsme vyšli z našich značných zkušeností, což nám umožnilo je zlehčit (B115W: 17,2 kg; B112W: 14,5 kg) a zvýšit jejich výkon. Začali jsme zakázkovými výkonnými zesilovači třídy D pro výkon s maximálně nízkým zkreslením a nejvyšší účinnost. S podporou technologie spínaných napájecích zdrojů SMPS (Switch Mode Power Supply), moderní alternativy k těžkým transformátorům a masivním chladičům, mohou tyto reproduktory pracovat celý den a celou noc bez zahřátí, aniž by se byť jen „zapotily“!

 

Výkon pod kontrolou

Pro výkon zesilovače ve vysoce výkonných reproduktorových sestavách neexistuje absolutně žádná náhrada; druh výkonu, jímž takový zesilovač disponuje, den za dnem poskytuje čisté a výrazné vokály a jeho basy rozechvívají hruď. A to je důvodem, proč jsme těmto hromotlukům poskytli 1000 wattů dvakrát zesíleného a digitálně zpracovaného výstupního výkonu.

 

Na zakázku navržené převodníky

Výkonné a vysoce účinné zesilovače třídy D podpořené technologií spínaných napájecích zdrojů a nejmodernější funkčností DSP určitě poskytují působivý zvuk – ale co takhle část systému, kterou skutečně slyšíte? Naše převodníky (woofery a tweetery) jsme nikdy nešidili a nikdy jsme nenabízeli jen běžné pultové zboží. Naše NF (nízkofrekvenční) a VF (vysokofrekvenční) převodníky jsou navrženy speciálně pro každou aplikaci – a právě tím se lišíme od konkurence. 

Když si koupíte aktivní reproduktor BEHRINGER, můžete se spolehnout, že převodníky uvnitř byly vyvinuty tak, aby bezproblémově spolupracovaly s každým dalším prvkem, a tak poskytly skutečně profesionální výsledky. Aktivní reproduktorové systémy B115W a B112W generují masivní množství hlubokých tónů, jasně vyjádřené a detailní středy a křišťálově čisté výšky.

 

Mimořádná univerzálnost

Díky lichoběžníkovému tvaru jsou soustavy B115W a B112W vhodné pro široké spektrum aplikací. Lze je montovat na standardní reproduktorové sloupy, stavět na subwoofery nebo dokonce pokládat na stranu, aby sloužily jako jevištní monitory. Jejich mimořádná věrnost zvuku a frekvenční odezva jim umožňují, aby se staly oblíbenými prostředky zpěváků i instrumentalistů. Zapojení je snadné; vyžaduje jen jeden kabel s XLR nebo 1/4“ konektorem od vaší mixážní konzole a napájení. Další monitory lze připojit do série pomocí výstupního konektoru Mix XLR na zadním panelu.

 

Který reproduktor bych si měl koupit?

No, začněme s vaší aplikací… vystupujete jako konferenciér v tanečním sále hotelu – nebo jako rocker v místním baru nebo tanečním klubu? Volba reproduktorové skříně závisí na vašich požadavcích na basy. 15“ woofer má asi o 40 % větší povrch, který hýbe vzduchem, než 12“, což se projevuje větším množstvím basů. Proto by model B112W mohl být vším, co potřebujete, pokud řečníte na menších shromážděních nebo jammujete v kavárně. Pokud však provozujete diskotéky v rušných nočních klubech, pořádáte večery s karaoke ve svém obývacím pokoji nebo potřebujete jen zesílit zvuk, lepší volbou může být B115W.

 

Hodnota zvuku

Aktivní PA reproduktory EUROLIVE vysoce převyšují zbytek nabídky a poskytují výjimečný výkon, i když jsou nuceny se blížit svým limitům. Lehké a výkonné aktivní reproduktory B115W a B112W s vestavěnými mixážními pulty, na zakázku navrženými převodníky a integrovanou bezdrátovou funkčností jsou ideální jak pro řečové, tak hudební aplikace – za cenu v této třídě neslýchanou. 

Vyzkoušejte si reproduktory B115W a B112W ještě dnes u místního prodejce a zjistěte, proč se stále více a více profesionálů rozhoduje pro aktivní reproduktory BEHRINGER řady EUROLIVE, díky jejich vynikajícímu výkonu a mimořádné hodnotě.

POZNÁMKA: Výkon streamování zvuku pomocí Bluetooth připojení a jeho dosah se velmi liší podle výrobce a modelu chytrého telefonu a mohou je ovlivnit Wi-Fi sítě nebo bezdrátové mikrofony jako BEHRINGER ULTRALINK. Vyhněte se Bluetooth streamování audia, pokud se taková zařízení používají.

Doplňkové údaje / Behringer EUROLIVE B115W

Značka Behringer
Typ reproduktoru aktivní, Bluetooth, přenosný
Výkon 2 x, 1000W
Možnosti zapojení Bluetooth, kombo, propojení reproduktorů, XLR-symetrické
Barva černá
Pokročilé funkce Bluetooth, hliníkový kužel, rukojeť / popruh, vestavěný mix, zesilovač třídy D
Dodávané příslušenství mřížka
Rozměry repr. výškový, 1.35", 15"
 • Vysoce výkonný 1000wattový dvoucestný aktivní PA zvukový reproduktorový systém pro živá vystoupení i playback.
 • Ultrakompaktní a lehký systém poskytuje vynikající zvuk i při mimořádných úrovních akustického tlaku.
 • Vysoce výkonná technologie Bluetooth* A2DP pro bezdrátové streamování zvuku z jakéhokoli zařízení kompatibilního s technologií Bluetooth
 • Podpora bezdrátového připojení pro vysoce kvalitní digitální bezdrátový mikrofonní systém BEHRINGER (není součástí dodávky)
 • Dvoukanálový mixážní pult s jednotlivými vstupy mikrofon/linka, ovladače hlasitosti a LED kontrolky Clip
 • Jednoúčelový dvoupásmový ekvalizér a integrovaný zvukový procesor pro nepřekonatelné řízení systému a ochranu reproduktorů
 • Revoluční technologie zesilovače třídy D: enormní výkon, neuvěřitelný zvukový projev a supernízká hmotnost
 • Mimořádně výkonný 15“ budič s velkým zdvihem poskytuje neuvěřitelně hluboké basy a maximální akustický výkon
 • Nejmodernější 1,35“ kompresní budič s hliníkovou membránou pro výjimečnou reprodukci vysokých frekvencí
 • Velkoformátový exponenciální hornový reproduktor s ultraširokým rozptylem
 • Dodatečný linkový výstup umožňuje připojení dalších reproduktorových systémů
 • Univerzální lichoběžníkový design skříně umožňuje různé umístění:
 • – montáž na stojan pomocí 35mm tyčové objímky,
 • – sklopení na stranu pro použití jako jevištní monitor.
 • Ergonomicky tvarovaná držadla pro snadné přenášení a ustavení
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt