BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer EUROLIVE B615D

Behringer EUROLIVE B615D
Behringer EUROLIVE B615D Behringer EUROLIVE B615D Behringer EUROLIVE B615D Behringer EUROLIVE B615D
Behringer
SKU: B615D

Aktivní 1500wattový dvoucestný PA reproduktorový systém s 15“ wooferem a 1,75“ titanovým kompresním budičem

Zobrazit údaje o produktu

Dostupnost na vyžádání

s DPH: 8 190,00 Kč bez DPH: 6 768,60 Kč
Doprava zdarma!

Buďte první recenzent

Díky naší revoluční technologii zesilovačů třídy D a spínacím napájecím zdrojům uvnitř poskytují reproduktory řady EUROLIVE D mnohem lepší poměr výkon/hmotnost než konkurenční aktivní reproduktory.

Jednoduše řečeno, dostáváte výkon tradičních aktivních reproduktorů se dvěma zesilovači bez obtěžující hmotnosti. A kvalita zvuku těchto lehkých reproduktorů převyšuje kvalitu našich mimořádně oblíbených systémů EUROLIVE B215D a B212D; přidali jsme jim další výkon a značně zdokonalili jejich převodníky.

Díky své vysoce účinné konstrukci poskytují aktivní reproduktory EUROLIVE B615D a B612D 1500 těch nejčistších a nejrazantnějších zvukových wattů, jaké jsme kdy vložili do kompaktního reproduktorového systému. Integrovaný zvukový procesor zajišťuje celkové řízení systému pro spolehlivou ochranu NF/VF převodníků a díky vestavěné aktivní horní propusti můžete tyto převodníky využívat naplno, bez sebemenší stopy zkreslení. Kromě toho jsou oba tyto modely vybaveny mikrofonním/linkovým vstupem s ultranízkým šumem (ULN) a regulací úrovně, jakož i jednoúčelovým dvoupásmovým ekvalizérem (basy/výšky) pro snadnou regulaci.

 

Inteligentní svým návrhem

Jednou z nejbáječnějších věcí na aktivních reproduktorech jsou chybějící těžké sestavy zesilovačů, crossovery a ekvalizéry nutné pro to, aby pasivní reproduktorové systémy zněly téměř stejně tak dobře. Ale něco za něco – tato nadbytečná hmotnost se stěhuje do reproduktoru, což jednotlivému uživateli ztěžuje umístění celé této hmoty na vrchol reproduktorového stojanu. „Inteligentní konstrukce“ řady BEHRINGER EUROLIVE spojuje nejlepší vlastnosti aktivních reproduktorů s významně nižší hmotností díky použití spínacích napájecích zdrojů (SMPS) a topologie zesilovačů třídy D.

 

Technologie zesilovačů třídy D poskytuje vysoký výkon při nízké hmotnosti.

Na rozdíl od relativně nepřetržitého provozu jako v případě obvodů třídy AB, zesilovače třídy D se zapínají a vypínají tisíckrát za sekundu, aby dodávaly výkon, jen když je třeba. Jinak řečeno, zesilovač je buď zcela zapnutý, nebo zcela vypnutý, což značně snižuje ztráty výkonu ve výstupních zařízeních. Ačkoli jsme technologii třídy D nevynalezli, naše oddělení výzkumu a vývoje věnovalo roky zdokonalování naší vlastní verze se všemi výhodami snížené hmotnosti a chladného provozu bez nedostatků.

 

Velký poměr výkonu k velikosti

V srdci každého systému B615D a B612D jsou dva výkonové zesilovače s celkovým maximálním výkonem 1500 wattů. Tyto zesilovače třídy D jsou schopny vybudit reproduktory na jejich maximum bez poškození nebo zkreslení díky svým aktivním vnitřním ochranným obvodům. Jednoduše řečeno, tyto systémy vás ohromí svou masivní razancí, hladkým středním pásmem a zřetelnými výškami.

 

Převodníky navržené na zakázku

Podívejme se na ně; převodníky (woofery a tweetery) jsou jedinou částí zvukového systému, který skutečně slyšíte, a proto jsme si zde nic neusnadnili. Zatímco někteří naši konkurenti se spokojují s nákupem běžných komerčních převodníků, které instalují do svých skříní, my vyvíjíme a vyrábíme ty své na zakázku od samého začátku. Navíjíme kmitací cívky, zpracováváme papírovinu do kuželů a dokonce obrábíme své vlastní základové desky. To nám umožňuje mít pod kontrolou kvalitu a, upřímně řečeno, vyrábět lepší komponenty, jako jsou 12“ a 15“ NF převodníky s velkým zdvihem a nejmodernější 1,75“ kompresní budiče s titanovou membránou, které instalujeme do úplně každého systému B612D/B615D.

 

Okamžitě použitelný PA systém

Z jednoho reproduktorového systému řady EUROLIVE D a mikrofonu můžete sestavit okamžitě použitelný vysoce kvalitní zvukový systém. Díky vestavěné předzesilovací sekci vám stačí připojit dynamický mikrofon a zvýšit nebo snížit hlasitost ovladačem úrovně. Položte reproduktor na stůl nebo jej namontujte na stojan a zapněte. Je to tak snadné. A pokud potřebujete větší pokrytí, řekněme pro větší místnost nebo publikum, můžete připojit další aktivní reproduktory pomocí praktického linkového výstupního konektoru XLR. 

 

Stereofonní hudební systém

Můžete dokonce použít dvě skříně řady D pro stereofonní přehrávání vašich hudebních zvukových souborů bez jakéhokoli dalšího hardwaru. Stačí, když připojíte vhodný stereofonní přizpůsobovací adaptér k výstupnímu konektoru svého přehrávače a natáhnete kabely k 1/4“ vstupům každého reproduktoru. Nastavte ovladače úrovně a ekvalizéru stejně na obou skříních. Instant Party je tu! 

 

Úžasné monitorování

Díky lichoběžníkovému tvaru je možné tyto skříně položit na bok, což poskytuje ideální úhel pro aplikace jevištních monitorových klínů. Zapojení je snadné; vyžaduje jen jeden kabel s XLR nebo 1/4“ konektorem připojeným k vaší mixážní konzoli a napájení. Další monitory lze připojit do série pomocí linkového výstupního konektoru XLR na zadním panelu.

 

Silná nízkofrekvenční odezva

Řada EUROLIVE D byla vyvinuta se záměrem rozšířit zpracování nízkých frekvencí. Díky svým vnitřně vyztuženým skříním s vyladěným portem, vyrobeným vstřikovacím lisováním tito hromotluci skutečně vyzařují významná kvanta basů. Mějte na paměti, že se basová odezva mění s velikostí NF převodníku: čím větší je reproduktor, tím více basů budete schopni generovat. 

 

Zřetelné střední a výškové pásmo.

I když vaše aplikace nezahrnuje dunivé basy, naprostou preciznost těchto reproduktorů si oblíbíte. Více než rok byl třeba na návrh exponenciálního hornového kompresního budiče s titanovou membránou, což je kombinace, která by mohla uspět v oblasti hardrockové nebo taneční hudby – a také uspokojit audiofily svou barvou zvuku a pozorností věnovanou detailům. Systémy EUROLIVE řady D jsou bezkonkurenční pro mluvené slovo, zpěv nebo akustické nástroje, protože jsou schopny vyjádřit složitý harmonický obsah. Ve skutečnosti mnoho zákazníků říká, že to jsou nejpřirozeněji znějící reproduktory, které kdy slyšeli, i v porovnání s mnohem dražšími systémy.

 

Výstup řízený procesorem

V hloubce každé skříně se nachází ukrytý ekvivalent aktivního dvoucestného crossoveru, grafický ekvalizér, parametrický ekvalizér, mikrofonní předzesilovač, omezovač a dva výkonové zesilovače třídy D, a přitom je celková hmotnost stále nižší než u porovnatelných reproduktorových systémů. Tyto komponenty bezproblémově spolupracují, aby poskytly optimální kvalitu zvuku, aniž byste se museli dotknout byť jediného knoflíku. S rostoucími požadavky na výkon interní procesor uvolňuje zdroje VF zesilovače a převodníku snížením basového obsahu, aby bylo možné realizovat celkově vyšší hlasitost systému. Je to stejné, jako kdyby v každé skříni stále seděl maličký zvukař nepřetržitě monitorující a měnící parametry výstupu pro nejlepší možný zvuk.

 

Který reproduktor bych si měl koupit?

No, začněme s vaší aplikací… vystupujete jako konferenciér v tanečním sále hotelu – nebo jako rocker v místním baru nebo tanečním klubu? Volba reproduktorové skříně závisí na vašich požadavcích na basy. 15“ woofer má asi o 40 % větší povrch, který hýbe vzduchem, než 12“, což se projevuje větším množstvím basů. Proto by model B612D mohl být vším, co potřebujete, pokud oslovujete shromáždění nebo jammujete na místních jazzových dýcháncích. Pokud však provozujete diskotéky v rušných nočních klubech, pořádáte večery s karaoke ve svém obývacím pokoji nebo jen chcete trochu větší „rachot“, lepší volbou může být B615D.

 

Hodnota zvuku

Aktivní PA reproduktory EUROLIVE vysoce převyšují zbytek nabídky a poskytují výjimečný výkon, i když jsou nuceny se blížit svým limitům. Lehké a výkonné aktivní reproduktory B612D a B615D s vestavěnými mixážnímy pulty, dvoupásmovým ekvalizérem a na zakázku navrženými převodníky jsou ideální jak pro řečové, tak hudební aplikace – za cenu v této třídě neslýchanou.

Vyzkoušejte si reproduktory B612D a B615D ještě dnes u místního prodejce a zjistěte, proč se stále více a více profesionálů rozhoduje pro aktivní reproduktory BEHRINGER řady EUROLIVE, pro jejich vynikající výkon a mimořádnou hodnotu. 

Doplňkové údaje / Behringer EUROLIVE B615D

Značka Behringer
Typ reproduktoru aktivní
Výkon 2000W
Možnosti zapojení propojení reproduktorů, XLR-symetrické
Barva černá
Pokročilé funkce ekvalizér, ovládání DSP, rukojeť / popruh
Rozměry repr. výškový, 15"
 • Vysoce výkonný 1500wattový dvoucestný aktivní PA zvukový reproduktorový systém pro živá vystoupení i playback.
 • Ultrakompaktní a lehký systém poskytuje vynikající zvuk i při mimořádných úrovních akustického tlaku.
 • Revoluční technologie zesilovače třídy D: enormní výkon, neuvěřitelný zvukový projev a supernízká hmotnost
 • Vnitřní spínací napájecí zdroj pro zvuk bez šumu, vynikající přechodovou odezvu a velmi nízkou spotřebu energie
 • Integrovaný zvukový procesor pro nepřekonatelné řízení systému a ochranu reproduktorů
 • Mimořádně výkonný 15“ budič s velkým zdvihem poskytuje neuvěřitelně hluboké basy a maximální akustický výkon
 • Nejmodernější 1,75“ kompresní budič s titanovou membránou pro výjimečnou reprodukci vysokých frekvencí
 • Velkoformátový exponenciální hornový reproduktor s ultraširokým rozptylem
 • Mikrofonní/linkový vstup s ultranízkým šumem, regulací hlasitosti a LED kontrolkou Clip
 • Jednoúčelový dvoupásmový ekvalizér pro dokonalé seřízení zvuku
 • Dodatečný linkový výstup umožňuje připojení dalších reproduktorových systémů
 • Univerzální lichoběžníkový design skříně umožňuje různé umístění:
 • Ergonomicky tvarovaná držadla pro snadné přenášení a ustavení
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
 • montáž na stojan pomocí 35mm tyčové objímky,
 • sklopení na stranu pro použití jako jevištní monitor.
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt