BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer EUROLIVE VS1220

Behringer EUROLIVE VS1220
Behringer
SKU: VS1220

Vysoce výkonný 600wattový PA reproduktor s 12" wooferem a elektro-dynamickým budičem

Zobrazit údaje o produktu

Dostupnost na vyžádání

s DPH: 2 490,00 Kč bez DPH: 2 057,85 Kč
Doprava: 99,00 Kč
(zdarma při nákupu nad 2500,-)

Buďte první recenzent

Skvělý zvuk nemusí stát mnoho.

Řadu VS jsme navrhli pro spořivé hudebníky, kteří požadují vysoce kvalitní zvuk za nízkou cenu. Reproduktor VS1220 nabízí výjimečnou kvalitu zvuku za velice atraktivní cenu. Je velmi snadno přenosný a hodí se pro všechny zvukové systémy.

 

Výjimečná kvalita zvuku

PA reproduktor EUROLIVE VS1220 zvládá vstupní hladiny až 600 wattů, takže poskytuje výjimečně kvalitní zvuk. Výkonný 12" budič s dlouhou výchylkou vytváří silný tón ve spodním a středním pásmu, zatímco elektro-dynamické VF (vysokofrekvenční) budiče osazené vlnovodem produkují řízné a podrobně vykreslené výšky. Díky širokému frekvenčnímu pásmu a výraznému dynamickému rozsahu je VS1220 ideální pro spoustu použití.

 

Velice důrazné basy

Aby mohl produkovat hutné hluboké basy, reproduktor musí hýbat velkým množstvím vzduchu. Reproduktory EUROLIVE toho dosahují použitím NF (nízkofrekvenčních) budičů s velkým zdvihem, ručně vyráběných v naší vlastní továrně. Zatímco některé společnosti se spokojují s použitím komerčně dostupných budičů, my každý NF budič navrhujeme na zakázku tak, aby se dokonale hodil pro každou aplikaci. Systém VS1220 je vybaven mimořádně výkonným 12“ LF budičem ve vyladěné skříni poskytujícím bohaté a hutné basy v celém rozsahu až do 60 Hz.

 

Křišťálově čisté výšky

Vysokofrekvenční obsah může vaše vystoupení snadno povznést nebo potopit. Je-li výšek příliš mnoho, zvuk se stává řezavým a nesnesitelným, a je-li jich příliš málo, zvuk je mdlý a špatně definovaný. Speciálně navržené VF převodníky reproduktoru VS1220 umístěné v proprietárním eliptickém vlnovodu poskytují přirozeně znějící výšky ve velmi širokém pásmu šíření zvuku 80° x 40°.

Reproduktor VS1220 je optimalizován pro maximální spolehlivost, protože je vybaven integrovaným obvodem s ochranou proti přetížení, což zajišťuje skvělou ochranu vysokofrekvenčního budiče. VS1220 je zkonstruován tak, aby odolal nepříjemnostem na vozovce, a postaven tak, aby vypadal a zněl skvěle i po letech drsného zacházení!

 

Univerzálnost

Díky své unikátní lichoběžníkové konstrukci se VS1220 ideálně hodí pro FOH produkce (prostory hlediště), jevištní a side-fill monitory. Díky vestavěné 35 mm zásuvce lze bedny seskupit, postavit na sebe, nebo dokonce namontovat na stojan.

 

Technická výbava

Systém VS1220 je schopen dosáhnout mimořádně vysokých úrovní akustického tlaku (93 dB v celém prostoru, při jmenovitém výkonu 1 W v 1 m) a poskytuje frekvenční rozsah 60 Hz až 20 kHz. A protože váží jen o něco méně než 38 liber (17,1 kg), je VS1220 velmi snadno přenosný. Interní bod crossoveru je pevný a má hodnotu 3,5 kHz. K dispozici jsou standardní 1/4" TS konektory.

 

Hodnota

Navštivte svého autorizovaného prodejce BEHRINGER již dnes a vyzkoušejte si VS1220. Srovnejte jej s konkurencí. Až uvidíte a uslyšíte, jakou kvalitu zvuku a funkce VS1220 nabízí, již vždy si vyberete značku BEHRINGER!

Doplňkové údaje / Behringer EUROLIVE VS1220

Značka Behringer
Typ reproduktoru pasivní
Výkon 1000W
Možnosti zapojení Ne
Barva černá
Pokročilé funkce rukojeť / popruh
Dodávané příslušenství mřížka
Rozměry repr. výškový, 12"
 • Vysoce výkonný 600wattový 2pásmový reproduktorový systém (150 wattů trvalý / 600 wattů špičkový výkon)
 • Výjimečná kvalita zvuku, široké frekvenční pásmo a velký dynamický rozsah
 • Mimořádně výkonný 12“ budič s velkým zdvihem poskytuje neuvěřitelně hluboké basy a maximální akustický výkon
 • Proprietární duální elektro-dynamické budiče pro výjimečnou reprodukci vysokých frekvencí
 • Eliptická konstrukce vlnovodu pro ultra široký rozptyl zvuku
 • Integrovaný stativ a adaptér
 • Ergonomicky tvarovaná držadla pro snadnou přepravu
 • Robustní ocelová mřížka pro optimální ochranu reproduktoru
 • 2 profesionální 1/4'' konektory
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt