BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer EUROPORT EPA900

Behringer EUROPORT EPA900
Behringer EUROPORT EPA900 Behringer EUROPORT EPA900 Behringer EUROPORT EPA900 Behringer EUROPORT EPA900 Behringer EUROPORT EPA900 Behringer EUROPORT EPA900
Behringer
SKU: EPA900

Kompaktní 900wattový 8kanálový přenosný ozvučovací systém s digitálními efekty a detekcí zpětné vazby FBQ

Zobrazit údaje o produktu

Není dostupný

s DPH: 25 590,00 Kč bez DPH: 21 148,76 Kč
Doprava zdarma!

Buďte první recenzent

Hledáte maximálně přenosný ozvučovací systém?

Nový systém EPA900 od společnosti BEHRINGER se instaluje méně než 5 minut a poskytuje zřetelný výkon s vysokým rozlišením. Díky dvojici 450wattových zesilovačů a na zakázku navrženým dvoucestným reproduktorům dokáže systém EPA900 vyplnit vaším hlasem střední až velkou místnost, nebo rozptýlit váš hlas do neuvěřitelné vzdálenosti ve venkovním prostředí.

Veškeré příslušenství, které potřebujete (včetně přiloženého mikrofonu a mikrofonního a reproduktorového kabelu), je vloženo do praktického, snadno přemístitelného a nastavitelného balení. Dobrou zprávou je, že nemusíte být zvukaři, abyste mohli s tímto ozvučovacím systémem pracovat!

 

Vynikající kvalita zvuku

Vzhledem k tomu, že jsme již vyrobili nejlépe znějící mixážní pulty, zesilovače a reproduktory na světě, nemělo by být překvapením, že ozvučovací systém EPA900 poskytuje mnohem lepší kvalitu zvuku v porovnání s jinými produkty ve své třídě. Dva satelitní reproduktory obsahují na zakázku vyrobené 10“ nízkofrekvenční reproduktory a 1,35“ vysokofrekvenční reproduktory s hliníkovou membránou pro neuvěřitelnou reprodukci a čistotu zvuku, kterou byste od tak malého ozvučovacího systému ani nečekali!

 

Blázen do regulace...

Kanály 1 - 4 jsou vybaveny naším vysoce kvalitním mikrofonním předzesilovačem IMP, který je oceňován zejména za svou propustnost a audio výkon. Ovladač hlasitosti Level jsme opatřili diodou Clip, takže můžete navolit přesnou hlasitost signálu. Systém jsme doplnili spínačem Pad pro ty příležitosti, kdy se musíte potýkat s vyšší vstupní hlasitostí.

 

Fantomové napájení +48 V

K dispozici je fantomové napájení pro použití kondenzátorových mikrofonů studiové kvality. Celkovou odezvu systému řídí 7pásmový stereofonní grafický ekvalizér a naše patentovaná technologie detekce zpětné vazby FBQ vám pomůže najít a eliminovat ten děsný skřípot mikrofonu.

 

Dvoupásmový ekvalizér

Každý kanál je navíc vybaven dvoupásmovým ekvalizérem (basy a výšky), vyvážením (dává možnost umístit signál kamkoli v rámci funkce stereo image) a funkcí ovládání hlasitosti efektů. Musíme poznamenat, že zatímco mnoho našich konkurentů systém vybavují pouze spínačem reverbu, náš ozvučovací systém EPA900 obsahuje funkci řízení efektů u jednotlivých kanálů se 100 nejmodernějšími 24bitovými efekty, ze kterých si můžete vybírat. Efekty lze zapnout a vypnout jakýmkoli standardním nožním spínačem (není součástí dodávky).

 

Sladký zvuk reverbu nebo zpoždění nebo....

Pokud pronášíte řeč, pravděpodobně efekty nebudete potřebovat. Pokud však hrajete na nějaký hudební nástroj a/nebo zpíváte, můžete mít zájem nějaký ten efekt ke své produkci přidat. Proto jsme systém vybavili 24-bitovým stereo efektovým procesorem se 100 úžasných přednastavení, včetně reverbu, sboru, flangeru, zpoždění, harmonizéru a různých multiefektů, které vašemu vystoupení dodají požadovaný nádech. Pokud chcete zpívat do hudby předem nahrané na páskách nebo CD, funkce Voice Canceller z ní jednoduchým přepnutím spínače odstraní veškeré vokály přehrávané kanály 7/8.

 

Vše se točí kolem připojení

Ozvučovací systém EPA900 je připraven pro váš vstup – doslova! Do kanálů 1 - 4 lze zapojit vyvážené mikrofonní XLR výstupy a vyvážené i nevyvážené 1/4“ linkové zdroje, např. elektronické klávesy apod. Do stereofonních kanálů 5/6 a 7/8 lze zapojit vstupy RCA a 1/4“ vstupy, např. bicí automaty, klávesové moduly aj. Celkem vzato systém disponuje dostatečným počtem mikrofonních i linkových vstupů, aby si poradil s menší kapelou. Konektory RCA Tape out poskytují perfektní připojení pro záznam vašeho vystoupení.

 

Bonusový kanál?

Chcete přehrát nějaké své oblíbené skladby na firemním večírku? Ozuvčovací systém EPA900 je vybaven stereofonním ministupem 1/8“ pro připojení MP3 přehrávače. Vstupy Stereo Aux navíc disponují levým a pravým 1/4“vstupem pro připojení profesionálních přehrávačů. Nemusíte se ani zbavovat kanálu, hlasitost prostě regulujte na přehrávači. Je to jako dostat 10 kanálů za cenu osmi!

 

Vše, co potřebujete

EPA900 je komplexní ozvučovací systém. Jednoduše systém po vestavěných kolečkách přesuňte z auta k pódiu, položte hlavní jednotku na desku stolu a rozestavte reproduktory. Připojte vysoce kvalitní dynamický mikrofon, zapněte síťový vypínač a voilá, máte k dispozici kompletní ozvučovací systém! Systém je dokonce vybaven vestavěným úložným prostorem, do něhož lze uložit mikrofon, kabeláž a příslušenství. Pokud vaše vystoupení potřebujete doplnit o skutečné basy, jednoduše připojte aktivní subwoofer k praktickému vstupu Sub Out.

 

Hodnota

Ať už hrajete svou originální hudbu u sebe v garáži, nebo paříte v sousedním baru, jistě budete souhlasit, že systém EPA900 nabízí jako komplexní přenosný ozvučovací systém extrémní hodnotu. Porovnejte systém s konkurencí a pořídíte si BEHRINGER!

Doplňkové údaje / Behringer EUROPORT EPA900

Značka Behringer
Typ reproduktoru aktivní, přenosný
Ekvalizér 2 pásmový
Pokročilé funkce efekty
Dodávané příslušenství kabel, mikrofon
 • Ultrakompaktní 900wattový 8kanálový přenosný ozvučovací systém
 • Enormní výkon, neuvěřitelný zvukový projev a supernízká hmotnost bez nutnosti úmorného vláčení těžkých beden
 • Extrémně výkonné 10“ nízkofrekvenční reproduktory a 1,35“ vysokofrekvenční reproduktory s hliníkovou membránou pro neuvěřitelnou reprodukci zvuku
 • Studiový 24-bitový stereo efektový procesor se 100 úžasnými přednastaveními, včetně echo efektu, sboru, flangeru, zpoždění, harmonizéru a různých multiefektů
 • Revoluční systém detekce zpětné vazby FBQ rychle odhalí kritické frekvence pro snadné odstranění zpětné vazby
 • 8kanálová část mixážního pultu obsahuje 4 mono a 2 stereo kanály a samostatné vstupy pro CD
 • 4 vysoce kvalitní mikrofonní předzesilovače s vypínatelným fantomovým napájením +48 V pro kondenzátorové mikrofony
 • Účinný, extrémně muzikální 2pásmový ekvalizér s vypínatelnou funkci Pad a diody Clip pro všechny monofonní kanály
 • 7pásmový stereofonní grafický ekvalizér umožňuje přesné korekce frekvencí na hlavních výstupech
 • Funkce Voice Canceller odstraňuje z nahrávek hlas zpěváka pro použití při karaoke
 • Samostatný mono výstup s vestavěným nízkopropustným filtrem pro připojení subwooferu
 • Vstupy Stereo Aux pro připojení externích zařízení, např. podružných mixážních pultů aj.
 • Balení také obsahuje mikrofon XM1800S značky BEHRINGER, mikrofonní klip a 20 m kabelů
 • Vestavěný úložný prostor pro mikrofony, kabely a příslušenství
 • Spínací napájecí zdroj „Planet Earth“ pro maximální flexibilitu (100-240 V~), bezšumový zvuk, výbornou přechodovou odezvou a nízkou spotřebou energie pro její úsporu
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
 • aa
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt