BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer EUROPOWER PMP4000 Powered Mixer

Behringer EUROPOWER PMP4000 Powered Mixer
Behringer EUROPOWER PMP4000 Powered Mixer Behringer EUROPOWER PMP4000 Powered Mixer Behringer EUROPOWER PMP4000 Powered Mixer Behringer EUROPOWER PMP4000 Powered Mixer
Behringer
SKU: PMP4000

1 600wattový 6kanálový aktivní mixážní pult s multiefektovým procesorem a systémem detekce zpětné vazby FBQ

Zobrazit údaje o produktu

Není dostupný

s DPH: 8 990,00 Kč bez DPH: 7 429,75 Kč
Doprava zdarma!

Buďte první recenzent

Nové aktivní mixážní pulty BEHRINGER PMP (2 x 800 wattů, 1 600 wattů v režimu přemostění) nabízí ještě vyšší výkon než jejich předchůdci a současně si uchovávají nízkou hmotnost a vysokou účinnost. Tyto mixážní pulty jsou vybaveny technologií třídy D, včetně nového spínacího napájecího zdroje, který výrazně snižuje hmotnost a vyzařované teplo. 20kanálový PMP6000 je vybaven 12 vestavěnými předzesilovači XENYX, 16kanálový PMP4000 skrývá 8 vestavěných mikrofonových předzesilovačů XENYX a 10kanálový PMP1680S 8 vysoce kvalitních vestavěných mikrofonových předzesilovačů. Všechny tři modely jsou vybaveny 24-bitovými efektovými procesory a detekcí zpětné vazby FBQ.

Co je to technologie třídy D?

Na rozdíl od relativně nepřetržitého provozu jako v případě obvodů třídy AB, zesilovače třídy D se zapínají a vypínají tisíckrát za sekundu, aby dodávaly výkon, jen když je třeba. Jinak řečeno, zesilovač je buď zcela zapnutý, nebo zcela vypnutý, což značně snižuje ztráty výkonu výstupních zařízení, které se mění na teplo. Méně tepla znamená, že naše zesilovače nepotřebují masivní chladiče a můžeme je udělat lehčí. Naše nekompromisní konstrukce znamená, že naše nové mixážní pulty PMP poskytnou plný výkon s neuvěřitelnou věrností po celou dlouhou noc, bez potřeby delších odpočinkových cyklů.

Pokud se používají spolu se spínacími napájecími zdroji, které nevyžadují velké a těžké transformátory, naše zesilovače třídy D poskytují ohromně dynamicky razantní a věrný zvuk. Výsledné reproduktorové systémy jsou mnohem lehčí, což usnadňuje jejich přepravu a usazení.

Masivní mono nebo úžasné stereo

Naše nejnovější pulty PMP vám dávají na výběr z 2 x 800 wattů stereo, 2 x 800 wattů v režimu dvojité mono (získáte mono verzi hlavního signálu z jednoho aktivního vstupu a mono verzi všech signálů pro monitorování z druhého aktivního vstupu) nebo 1 600 wattů mono zvuku v režimu přemostění. Ať se již bude pozornost upírat na folkové trio, mluvené slovo, syntetizátorovou rockovou skupinu s úžasnými stereo efekty, mixážní pulty PMP se přizpůsobí. Díky své zvukové univerzalitě jsou rovněž ideální volbou pro kostely, kde se společně často využívají vokály a stereo nahrávky.

Tradiční ovládání, nejmodernější zvuk

Mikrofonové předzesilovače nechte doma, protože kvalita zvuku, která byla dosud k dispozici pouze ve studiích, je připravena vás doprovázet, kamkoliv se vydáte. Vestavěné, exkluzivně kalibrované mikrofonové předzesilovače s vypínatelným + 48V fantomovým napájením umožňují s řadou PMP použití buď dynamických, nebo kondenzátorových mikrofonů. PMP6000 vám nabízí 12 mikrofonových vstupů, zatímco PMP4000 a PMP1680S vám každý nabízí 8 mikrofonových vstupů.

Vestavěný digitální efektový procesor

Nová generace mixážních pultů PMP je vybavena 24-bitovými efektovými procesory, což vám poskytuje 100 úžasných digitálních efektových přednastavení, jako jsou zpoždění, sbor a echo efekt. Aplikují se na všechny kanály a rovněž na monitory a hlavní výstup. Pro případ, že budete fungovat jako zvukař i účinkující, jsou efektové procesory vybaveny konektorem pro nožní spínač pro dálkové zapínání/vypínání. Samozřejmě pokud máte ceněné externí vybavení, na které jste zvyklí, tyto mixážní pulty je dokáží integrovat do mixu, přičemž vestavěný efektový procesor vynechají.

Přepínání kanálů

Řada PMP vám poskytuje vynikající flexibilitu přizpůsobením jakýmkoliv požadavkům na vystoupení. Získáte 12 (PMP6000) nebo 8 (PMP4000 a PMP1680S) kanálů pro mikrofony, kytary a další mono nástroje. Stereo kanály 13-20 (PMP6000), 9-16 (PMP4000) a 7-10 (PMP1680S) jsou navrženy pro zapojení ve dvojicích jako stereo kanály, nebo nezávisle pro mono nástroje. Všechny mono kanály jsou vybaveny 3pásmovým ekvalizérem, vypínatelným filtrem Low cut pro eliminaci infrazvuků a kontrolkami Clip LED pro označení, který vstupní signál je příliš silný.

Spínač STANDBY (PMP6000 a PMP1680S) ztlumí během přestávek všechny mikrofonové kanály, takže mikrofony nebudou zachytávat šum nebo rušení. Při přehrávání CD pomocí vstupů CD/TAPE můžete ponechat všechny fadery netknuté.

Systém detekce zpětné vazby FBQ automaticky ukazuje, které frekvence způsobují zpětnou vazbu. Prostě jen stiskněte tlačítko FBQ a sledujte, jak vám červené kontrolky LED na 7pásmovém grafickém ekvalizéru přesně ukazují, které frekvence máte nastavit pro optimalizovaný zvuk bez zpětné vazby.

Vstupy a výstupy

Vstupy CD/TAPE IN RCA použijete pro připojení externích stereo signálů z CD přehrávačů nebo magnetofonů. Spínač VOICE CANCELLER odstraňuje hlas z předem nahrané hudby pro rychlé použití jako karaoke.

Výstupy CD/TAPE OUT RCA odesílají linkové signály z mixážního pultu do nahrávacího zařízení. Levé a pravé ¼" výstupní konektory mohou být použity pro celou řadu účelů, včetně připojení více zesilovačů. K výstupu MON SOUND připojíte monitorovací zesilovače nebo aktivní monitorovací reproduktory. Aktivní výstupy na těchto mixážních pultech mají profesionální formát kompatibilní se Speakon.

Malý, jednoduchý, vynikající

Středně velké akce si žádají lehký (PMP6000: 13,1 kg / 28,9 lbs; PMP4000: 10,4 kg / 22,9 lbs; PMP1680S: 9,9 kg / 28,8 lbs), snadno použitelný aktivní mixážní pult. Aktivní mixážní pulty společnosti BEHRINGER jsou nejefektivnější a cenově nejdostupnější mixážní pulty pro tuto práci, a jsou dokonce vhodné pro použití jako čistě analogové mixážní pulty nebo pouze jako zesilovače. Díky novým technologickým výhodám a neuvěřitelným vestavěným funkcím dodáte zvukovou kvalitu všem veřejným vystoupením snáze než kdykoliv před tím.

Jste chráněni

Vždy usilujeme o to, abyste byli coby naši zákazníci co nejspokojenější. Naše produkty jsou vyráběny ve vlastním výrobním závodu naší skupiny MUSIC za pomocí nejmodernější automatizace, pokročilých výrobních postupů a pracovišť pro zajištění kvality, která mají k dispozici nejsofistikovanější testovací vybavení na světě.

Proto máme jednu z nejnižších poruchovostí výrobků v odvětví a sebevědomě jim poskytujeme velkorysý tříletý záruční program.

Doplňkové údaje / Behringer EUROPOWER PMP4000 Powered Mixer

Značka Behringer
Typ mixu aktivní mixy
Kanály 16
Výkon 1600W
Vstupy RCA - cinch
Výstupní konektory RCA - cinch
Efekty multi efekt
Ekvalizér 3 pásmový
Pokročilé funkce odfiltrování hlasu, zesilovač třídy D , zjištění zpětné vazby FBQ
 • Velmi kompaktní 2 x 800wattový stereo aktivní mixážní pult (1600 wattů v režimu přemostění)
 • Revoluční technologie zesilovače třídy D: enormní výkon, neuvěřitelný zvukový projev a supernízká hmotnost
 • Velice kompaktní design s takřka polovinou hmotnosti tradičních aktivních mixážních pultů
 • 16kanálová část mixážního pultu obsahuje 8 mono kanálů a 4 stereo kanály a samostatný vstup/výstup CD/magnetofon
 • Studiový 24-bitový stereo efektový procesor se 100 úžasnými přednastaveními, včetně echo efektu, sboru, flangeru, zpoždění, harmonizéru a různých multiefektů
 • Revoluční systém detekce zpětné vazby FBQ rychle odhalí kritické frekvence pro snadné odstranění zpětné vazby
 • 8 vysoce kvalitních mikrofonových předzesilovačů XENYX s vypínatelným fantomovým napájením + 48 V pro kondenzátorové mikrofony
 • Účinný, extrémně muzikální 3pásmový ekvalizér, vypínatelný filtr Low cut a kontrolky Clip LED pro všechny mono kanály
 • Stereo sedmipásmový grafický ekvalizér umožňuje přesné korekce frekvencí na výstupu pro monitorování nebo na hlavním výstupu
 • Funkce Voice Canceller odstraňuje z nahrávek hlas zpěváka pro použití při karaoke
 • Volitelný provoz zesilovače jako stereo (hlavní L/P) nebo dvojité mono (hlavní/monitorovací výstup) nebo přemostěné mono
 • Úchvatný 3D prostorový stereo efekt XPQ pro vitálnější a dokonalejší stereo obraz
 • Nastavitelný stereo vstup CD/magnetofon pro připojení externích zdrojů signálu
 • Multifunkční stereo výstupy předzesilovače pro další flexibilitu
 • Vnitřní spínací napájecí zdroj, zvuk bez šumu, vynikající přechodová odezva a velmi nízká spotřeba energie
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
 • aa
 • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt