BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer EURORACK PRO RX1602 16-Input Ultra Low Noise Line Mixer

Behringer EURORACK PRO RX1602 16-Input Ultra Low Noise Line Mixer
Behringer EURORACK PRO RX1602 16-Input Ultra Low Noise Line Mixer Behringer EURORACK PRO RX1602 16-Input Ultra Low Noise Line Mixer Behringer EURORACK PRO RX1602 16-Input Ultra Low Noise Line Mixer Behringer EURORACK PRO RX1602 16-Input Ultra Low Noise Line Mixer Behringer EURORACK PRO RX1602 16-Input Ultra Low Noise Line Mixer Behringer EURORACK PRO RX1602 16-Input Ultra Low Noise Line Mixer
Behringer
SKU: RX1602

Profesionální víceúčelový 16vstupový linkový mixážní pult s ultranízkým šumem

Zobrazit údaje o produktu

Není dostupný

s DPH: 2 190,00 Kč bez DPH: 1 809,92 Kč
Doprava: 99,00 Kč
(zdarma při nákupu nad 2500,-)

Buďte první recenzent

RX1602 je neuvěřitelně univerzální 16kanálový linkový mixážní pult, který je perfektně využitelný pro monitoring vícekanálových záznamových projektů, předmix více klávesnic, předmix samplerů nebo sestavu pro menší živá vystoupení (například jedna klávesnice a jeden mikrofonní předzesilovač). Jeho jednoduché rozhraní a intuitivní vlastnosti z něj činí neocenitelný doplněk pro každého nadšence nahrávání, nebo skvělou výbavu pro živě vystupující umělce.

Nechceme tomu říkat „zázračný výrobek“, ale…

Jako nadupaný mixér, který je schopný zkapalňovat golfové míčky a plechovky od limonády, může Eurorack Pro RX1602 smíchat cokoliv do lahodného zvuku. Pokud jste klávesista, který má více kláves než párů ponožek, může RX1602 předmíchat všechny vstupy do jednoho stereo signálu, čímž ušetříte cenné vstupy na svém hlavním mixážním pultu. Nebo pokud často pracujete s hardwarovými samplery ve studiu, můžete ušetřit spoustu času předmícháním výstupů vašeho sampleru na  RX1602. S tímto mixážním pultem je monitoring vašich domácích nahrávek hračkou. Stačí ho připojit k počítači vybavenému záznamovým softwarem nebo vícekanálovým rekordérem pro snadné a rychlé vytvoření kvalitního monitorovacího mixu. Jestli raději hrajete sami, RX1602 vám poskytuje ideální řešení pro míchání mikrofonního předzesilovače a kláves. Odtud stačí jen poslat jeden signál do hlavního mixu. 

Kanál s péčí

RX1602 je vybaven všemi potřebnými funkcemi k vytvoření správného mixu pro váš zvuk. 16 vysokoprahových vstupů (8 stereo, 8 mono) lze použít pro nástroje individuální linkové úrovně nebo pro výstupy komponent. Vysokoprahový design ULN s ultranízkým šumem znamená, že můžete spustit až 16 HOT vstupů bez zkreslení (clipping) - a zároveň si být jisti, že mixážní pult nepřidá žádný další šum. 

Každý kanál má své vlastní ovládání rovnováhy a úrovně, stejně jako podsvícená "mute" tlačítka se dvěma funkcemi s LED „clip“ pro indikaci přebuzení, což vám pomůže předcházet zkreslení. Získáte také vysoce přesné duální sedmisegmentové LED měřiče úrovní a individuální kontrolu úrovně pravých a levých signálů hlavního mixu. Pro další flexibilitu lze signál Monitor/FX přiřadit do sluchátek. To vše přispívá ke křišťálově čistému zvuku.

Doplňkové údaje / Behringer EURORACK PRO RX1602 16-Input Ultra Low Noise Line Mixer

Značka Behringer
Typ mixu mixy do racku
Kanály 16
Dodávané příslušenství držák do racku
 • Extrémně flexibilní, víceúčelový, vícestopý mixážní pult a měnič úrovní
 • 16 symetrických vysokoprahových linkových vstupů pro individuální stereo či mono provoz každé sekce
 • ULN design s ultranízkým šumem, maximální možné rozšíření audio výkonu, velmi čistý zvuk
 • Speciální ovládání rovnováhy a úrovně s volbou úrovní +4/-10 pro každý kanál
 • Monitor / FX Send ovládání v každé sekci s globálním ovládáním Master Send pro flexibilní monitorování, nahrávání nebo zapojení efektů
 • Podsvětlené dvoufunkční tlačítko "mute" v každé sekci s přídavnou indikací přebuzení signálu "clip" poskytuje komfortní vstupní informaci o zdroji/ úrovni.
 • Monitor/FX signál přiřazovaný do sluchátkového výstupu pro větší flexibilitu
 • Vysoce přesné LED měřiče úrovně se segmenty 2 x 7 a individuální kontrola úrovně pro levý a pravý hlavní signál mixu
 • 1/4'' TRS hlavní výstupy mixu, plus snadno přístupný sluchátkový výstup na předním panelu se speciálním ovládáním úrovně.
 • Vysoce kvalitní otočné ovládací prvky s aretací pro dlouhodobou spolehlivost
 • Stíněný toroidní transformátor pro nejnižší rušení
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
 • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt