BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer FIREPOWER FCA1616

Behringer FIREPOWER FCA1616
Behringer FIREPOWER FCA1616 Behringer FIREPOWER FCA1616 Behringer FIREPOWER FCA1616 Behringer FIREPOWER FCA1616 Behringer FIREPOWER FCA1616 Behringer FIREPOWER FCA1616
Behringer
SKU: FCA1616

Audiofilské rozhraní 24-Bit/96 kHz FireWire/USB Audio/MIDI se 16 vstupy / 16 výstupy a předzesilovači ADAT a MIDAS

Zobrazit údaje o produktu

Dostupnost na vyžádání

s DPH: 4 290,00 Kč bez DPH: 3 545,45 Kč
Doprava zdarma!

Buďte první recenzent

Audio rozhraní FIREPOWER AUDIO USB/FireWire jsou ideálním způsobem přenosu audio signálu do vašeho počítače PC nebo Mac a z něj. Tato praktická rozhraní jsou vybavena moderními mikrofonovými předzesilovači MIDAS, které jsou na celém světě legendární pro svůj zcela čistý zvukový výkon s vysokým rozšířením, a naše 24-Bit/96 kHz A/D-D/A převodníky budou skutečně respektovat váš signál ze vstupů. Obě rozhraní podporují Windows XP/Vista/7 a Mac OS X a nabízí vlastní fantomové napájení pro použití studiových kondenzátorových mikrofonů. Připojte k zařízení BEHRINGER řady FCA a okamžitě proměňte svůj počítač na výkonnou pracovní stanici pro nahrávání/úpravy.

Vaše brána do digitálního světa

Přístroje řady FCA vám umožňují konverze s vaším počítačem v jazyce, kterému rozumí... digitálně. Jestliže připojíte linková zařízení, například syntetizátory, nebo výstupy audio mixážního pultu k FCA1616 nebo FCA610, interní 24-bit A/D (analogový na digitální signál) převodníky jdou do akce a mění váš audio signál na digitální data. Nyní můžete nahrávat a přehrávat své mistrovské dílo pomocí páru aktivních studiových monitorovacích reproduktorů, nebo poslouchat v soukromí z vašich oblíbených sluchátek.

FCA1616

Díky svým rozšířeným 16kanálovým vstupům/výstupům, 4 mikrofonovým předzesilovačům MIDAS a připojení pro ADA8000 ADAT je přístroj FCA1616 ideální pro trvalejší použití, jako jsou domácí a profesionální nahrávací studia, a rovněž nahrávání více stop na živých vystoupeních. Jsou podporovány všechny standardní formáty vstupů/výstupů, včetně analogových, S/PDIF (koaxiální a optické), ADAT a S/MUX. Vestavěný vstup/výstup MIDI vám umožňuje připojení klávesnice a dalších externích MIDI zařízení. Přístroj FCA1616 zabere jedno místo ve stojanu a je vybaven rovněž 8 analogovými vstupy pro použití externích efektů, jako jsou kompresory, brány, ekvalizéry atd. Součástí dodávky je speciální napájení.

FCA610

Díky svým malým rozměrům a provozu s nízkým zpožděním, architektuře se 6 vstupy / 10 výstupy a 2 vysoce ceněným mikrofonovým předzesilovačům MIDAS je FCA610 splněným snem cestujících hudebníků, kteří nahrávají a provádí úpravy pomocí svých notebooků. Přenosné zařízení FCA610 může být napájeno 6kolíkovou sběrnicí FireWire vašeho počítače nebo přiloženým externím napájením. Vestavěný vstup/výstup MIDI vám umožňuje připojení klávesnice a dalších externích MIDI zařízení. Jsou podporovány všechny standardní formáty vstupů/výstupů, včetně analogových a S/PDIF (koaxiální a optické). FCA610 má velikost poloviny místa ve stojanu a snadno se vejde do vaší cestovní sestavy.

Připojte se

Na zadním panelu přístrojů  FCA1616 a FCA610 naleznete vstupy pro FireWire a USB 2.0. Vstupy jsou vyvážené 1/4" konektory, které akceptují širokou řadu linkových zařízení. Výstupy akceptují vyvážené i nevyvážené 1/4" konektory. Dva konektory pro sluchátka jsou pohodlně umístěny na předním panelu a mají vlastní ovládání hlasitosti.

Technická výbava

Obě rozhraní FIREPOWER FCA1616 i FCA610 jsou vybavena moderními 24-bit A/D-D/A převodníky s vysokým rozlišením a podporují vzorkovací frekvenci až 96 kHz. Spolehlivé ovladače pro Windows XP, Windows Vista, Windows 7 a Mac OS X zajišťují provoz s velmi nízkým zpožděním.

A co takhle nějaký software zdarma!

Protože budete chtít využívat všech výhod potenciálu vašeho počítače k nahrávání, úpravám a podcastingu, na www.behringer.com naleznete spoustu softwaru ke stažení, který obsahuje Audacity (nejpopulárnější open source audio editor), Podifier, Juice, Podnova a Golden Ear (skvělý výběr softwaru pro podcasting). Zařízení můžete ke svému PC nebo Mac zapojit přímo z krabice! Získáte více než 100 virtuálních nástrojů a 50 efektových zásuvných modulů, které změní váš počítač v kompletní domácí nebo mobilní nahrávací studio.

Hodnota zvuku

Navštivte svého autorizovaného prodejce BEHRINGER již dnes a zažijte digitální revoluci. S naší řadou audio rozhraní FIREPOWER FCA FireWire/USB, kterou si může dovolit opravdu každý, získáte bleskurychlý přenos do vašeho počítače i z něj a naše úžasně milé mikrofonové předzesilovače MIDAS a mnohem víc — a zajistíme vám komplexní záruční program.

Skládejte. Nahrávejte. Mixujte. Sdílejte.

TRACKTION 4 vrací do kreativního procesu zábavu, takže jej přidáváme k vybraným výrobkům BEHRINGER zdarma. Tento výkonný, ale přesto snadný software pro vytváření hudby není podobný ničemu, co jste kdy viděli, protože do vašeho počítače přináší vše, co potřebujete, na jedné obrazovce - bez spousty roletkových a skrytých menu společných pro většinu ostatních DAW. A TRACTION neomezuje počet stop, které lze nahrávat, ani počet efektů, které můžete použít. Ve skutečnosti je jediným omezujícím faktorem výpočetní výkon vašeho Mac nebo PC. Nahrávání a úpravy nemohou být snazší; prostě přetáhněte, pusťte, vyjměte, kopírujte nebo vložte. Jakmile dokončíte své mistrovské dílo, sdílejte je s dalšími uživateli TRACTION, aby mohli poslouchat, spolupracovat a provádět úpravy.

Doplňkové údaje / Behringer FIREPOWER FCA1616

Značka Behringer
Typ provedení stolní
Kanály 32
Vstupy Midi
Výstupní konektory digitální S/PDIF, Midi, RCA - cinch
Kompatibilní software Ableton, Cubase, Pro tools / Avid
Operační systém Mac OS, Windows
Dodávané příslušenství SW ke stažení
Zdroj napájení 12V
 • Audiofilské audio rozhraní s rozlišením 24-Bit/96 kHz pro takřka jakékoliv prostředí pro digitální nahrávání/mixování
 • 4 moderní mikrofonové předzesilovače MIDAS s fantomovým napájením, individuálními možnostmi Pad, Low Cut a Hi-Z
 • Vícekanálový audio a MIDI provoz pomocí FireWire nebo USB2.0
 • Kompatibilní s populárním nahrávacím softwarem, včetně Pro Tools*, Ableton Live*, Steinberg Cubase* atd.
 • S malým zpožděním do vašeho počítače přenáší signál ze 16 vstupů / 16 výstupů a 1 vstupu/výstupu MIDI, podporuje Mac OS X a Windows XP a vyšší
 • Jsou podporovány všechny standardní formáty vstup/výstupů – analogové, S/PDIF (koaxiální a optické), ADAT a S/MUX.
 • Ovládání přímého monitorování a hlavní hlasitosti s „takřka nulovým“ zpožděním
 • 2 výkonné sluchátkové výstupy s individuálním ovládáním hlasitosti a výběrem mono a zdrojového signálu
 • Ovládání hladiny vašeho stereo systému nebo 7.1 systému aktivních reproduktorů jediným otočením knoflíku
 • Plynulé prolínání mezi signály vstupů a přehrávání DAW při vašem nahrávání
 • 8 analogových vstupů pro použití externích efektů, jako jsou kompresory atd.
 • Získejte dalších 8 vstupů a linkových výstupů pro mikrofony MIDAS s BEHRINGER ADA8200*
 • Ukazatele stavu a přítomnosti signálu pro všechny analogové a digitální vstupy/výstupy
 • Energii dodává externí napájení (součástí dodávky)
 • Na stránce www.behringer.com si můžete zdarma stáhnout software pro nahrávání, úpravy a podcasting a 150 zásuvných modulů nástrojů/efektů
 • Standardní port pro bezpečnostní zámek Kensington
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
 • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt