BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer HPS3000 Studio Headphones

Behringer HPS3000 Studio Headphones
Behringer
SKU: HPS3000

Vysoce výkonná studiová sluchátka

Zobrazit údaje o produktu

Dostupnost na vyžádání

s DPH: 350,00 Kč bez DPH: 289,26 Kč
Doprava: 99,00 Kč
(zdarma při nákupu nad 2500,-)

Buďte první recenzent

Ať už mícháte nahrávky, posloucháte basovou linku nebo si jen vychutnáváte poslech MP3, vždy chcete, aby vaše sluchátka disponovala širokou frekvenční odezvou a vysokým dynamickým rozsahem. Sluchátka HPS3000 poskytují neuvěřitelný výkon za cenu, která se vejde do každého rozpočtu.

Nechte se unést

Sluchátka HPS3000 vám nabídnou vše, co potřebujete pro pohodlné poslouchání hudby. Oválné mušle jsou vybaveny kobaltovými vložkami s vysokým rozlišením, které vystihnou i ty nejmenší nuance vaší skladby. Vzhledem k vašemu aktivnímu způsobu života jsme sluchátka vybavili jednostranným přívodním kabelem s vodiči z bezkyslíkaté mědi, který se nezamotává a je maximální odolný. Sluchátka jsou vybavena 1/4“ TRS adaptérem pro 1/8“ TRS konektor, takže budou kompatibilní se všemi přístroji, od MP3 přehrávače až po mixážní pult.

Jen poslouchejte...

Se sluchátky HPS3000 získáte skutečně výjimečnou reprodukci zvuku za cenu, která ve vás vyvolá úsměv vždy, když si je nasadíte! Vyzkoušejte si sluchátka ještě dnes u nejbližšího prodejce hudebního vybavení BEHRINGER.

Skládejte. Nahrávejte. Míchejte. Sdílejte.

TRACKTION 4 vrací do kreativního procesu zábavu, takže jej přidáváme k vybraným výrobkům BEHRINGER zdarma. Tento výkonný, ale přesto snadno použitelný software pro vytváření hudby není podobný ničemu, co jste kdy viděli, protože do vašeho počítače přináší vše, co potřebujete, na jedné obrazovce – bez spousty rozevíracích a skrytých nabídek společných pro většinu ostatních DAW. A TRACTION neomezuje počet stop, které lze nahrávat, ani počet efektů, které můžete použít. Ve skutečnosti je jediným omezujícím faktorem výpočetní výkon vašeho Mac nebo PC. Nahrávání a úpravy nemohou být snazší; prostě přetáhněte, pusťte, vyjměte, kopírujte nebo vložte. Jakmile dokončíte své mistrovské dílo, sdílejte je s dalšími uživateli TRACTION, aby mohli poslouchat, spolupracovat a provádět úpravy.

Je o vás postaráno

Vždy usilujeme o to, abyste byli naši co nejspokojenější zákazníci. Naše produkty jsou vyráběny ve vlastním výrobním závodu naší skupiny MUSIC za pomocí nejmodernější automatizace, pokročilých výrobních postupů a pracovišť pro zajištění kvality, která mají k dispozici nejsofistikovanější testovací vybavení na světě.

Proto máme jednu z nejnižších poruchovostí výrobků v odvětví a sebevědomě jim poskytujeme velkorysý tříletý záruční program.

Doplňkové údaje / Behringer HPS3000 Studio Headphones

Značka Behringer
Typ sluchátek studiová sluchátka
Konstrukce supraaurální , uzavřená
Impedance 64 Ω
Barva černá, stříbrná
Stereo/Mono stereo
Dodávané příslušenství konektor pro adaptér
 • Extrémně široká frekvenční odezva
 • Vysoké rozlišení basů a vysoce čisté výšky
 • Široký dynamický rozsah
 • Vysoce výkonné kobaltové vložky
 • 1/8“ konektor a 1/4“ adaptér jsou součástí balení
 • Jednostranný přívodní kabel s vodiči z bezkyslíkaté mědi
 • Optimalizované oválné mušle
 • Odolná konstrukce náhlavního pásku
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
 • aa
 • aa
 • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt