BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer iNUKE NU3000DSP

Behringer iNUKE NU3000DSP
Behringer iNUKE NU3000DSP Behringer iNUKE NU3000DSP Behringer iNUKE NU3000DSP Behringer iNUKE NU3000DSP
Behringer
SKU: NU3000DSP

Ultra-lehký výkonový zesilovač 3000 Watt s ovládáním DSP a USB rozhraním

Zobrazit údaje o produktu

Dostupnost na vyžádání

s DPH: 5 590,00 Kč bez DPH: 4 619,83 Kč
Doprava zdarma!

Buďte první recenzent

INUKE NU3000DSP je výkonový zesilovač 3000 W (2 x 1500 W @ 2 Ohmy, 2 x 900 W @ 4 Ohmy; 3.000 W @ 4 Ohmy v můstkovém režimu), který je mimořádně lehký (3.5 kg) a a lze jej instalovat do racku. Navíc, vestavěné DSP a 24-bit/96 kHz převodníky zajišťují maximální integritu signálu s velmi širokým dynamickým rozsahem. A protože je NU3000DSP mnohem účinnější, než zesilovač běžné konstrukce, nezahřívá se, nevyžaduje masivní chladiče a těžké toroidní transformátory, jak je to typické u konvenčních zesilovačů. Díky limiterům “Zero-Attack“, které nabízejí maximální výstupní úroveň s mimořádně spolehlivou ochranou proti přetížení, můžete je NU3000DSP používat po celé hodiny plný výkon. Revoluční technologie zesilovače třídy D v kombinaci s ultra-efektivním, spínaným napájecím zdroji zajišťuje, že tento lehoučký zesilovač instalujete zcela bez námahy a bude sloužit po mnoho dlouhých let.

Revoluční zesilovače třídy D vám dokáží nabídnout obrovský výkon a neuvěřitelný zvuk, přitom ve snadno použitelném, a ultra-přenosném balení. Zesilovači třídy D nabízí zásadní rozdíl – maximální energetickou účinnost, eliminaci potřeby vysoce zatížitelných napájecích zdrojů a masivních chladičů. Tato úžasná technologie umožňuje navrhovat a stavět extrémně výkonné produkty, které jsou výrazně lehčí, než jejich tradiční protějšky, pro menší spotřebu energie a ochranu životního prostředí.

Ovládací prvky a indikátory na předním panelu poskytují vitální funkce vašeho systému, vše je jasné na první pohled. Po stisknutí tlačítka napájení se rozsvítí LED dioda pro zobrazení stavu, že zesilovač připraven k akci, signalizaci, když je signál přítomen, stejně jako Clip LED indikují, že je signál zkreslený, a že je třeba vstupní signál snížit.

Jak přední, tak i zadní panel je elegantní – výborně se hodí k panelu komba, a obsahuje XLR a ¼" TRS vstupní konektory, takže iNUKE je kompatibilní prakticky s jakýmkoliv zdrojem, ať je symetrický nebo nesymetrický. Reproduktorové sockety Professional twist lock zajistí, že se ohromný výkon dostane do vašich reproduktorů beze ztrát. Na zadním panelu také najdete spínače, které umožňují zesilovač spustit v režimech duální mono, stereo nebo můstkový mono režim.

Zvukaři vyžadují možnost ovládání na vysoké úrovni, a zesilovač NU3000DSP je na to připraven. Vestavěné DSP a 24-bit/96 kHz převodníky zajišťují maximální integritu signálu s velmi širokým dynamickým rozsahem. Mezi DSP funkce patří sofistikované řízení zpoždění pro delay-line loudspeakerů, crossover, EQ (8 parametrické, 2 dynamické), a zpracování dynamiky s uzamykatelným nastavením. Praktický LCD displej na předním panelu umožňuje nastavit a provádět úpravy přímo na zesilovač, bez nutnosti použít PC.

Zesilovač NU3000DSP lze nastavit, ovládat a monitorovat přímo z čelního panelu, nebo k němu lze připojit počítač přes USB – a okamžitě tak získat přístup na zcela nové úrovni. Software iNUKE Remote Connect je ideální způsob, jak spravovat instalované systémy, a nastavit předvolby pro živé zvukové a produkční prostředí.

Doplňkové údaje / Behringer iNUKE NU3000DSP

Značka Behringer
Typ koncového zes. PA zesilovače , třída D, ultra lehké
Kanály 2
Výkon 3000W
Pokročilé funkce LCD displej, ovládání DSP, Rozměr racku 1U, USB rozhraní
 •  DSP sekce obsahují sofistikované zpoždění, crossover (3 typy filtrů, až 48 dB/oktávu), EQ (8 parametrických, 2 dynamické) zpracování dynamiky a uzamykatelné nastavení
 •  LCD displej na čelním panelu umožňuje snadné nastavení bez PC
 •  Možnost nastavit, ovládat a monitorovat pomocí USB konektoru předního panelu. Výkonný software pro dálkové řízení ke stažení na behringer.com
 •  Limitery “Zero-Attack“ pro maximální výstupní úroveň s mimořádně spolehlivou ochranou proti přetížení
 •  Vestavěný Subwoofer / Satellite crossover pro dokonalé ovládání subwooferu
 •  Podsvětlené ovládací prvky s s aretací zisku pro přesné nastavení úrovně
 •  Přesné 4-segmentové Signal a Limit LED pro sledování výkonnosti
 •  Kombinace vstupních konektorů XLR a 1/4'' TRS pro kompatibilitu s jakýmkoliv zdrojem
 •  Profesionální reproduktorové konektory Twist-lock pro maximální spolehlivost
 •  Nezávislá DC, LF a tepelná ochrana proti přetížení na každém kanálu automaticky chrání zesilovač a reproduktory bez hrozby přerušení show
 •  Systém odvětrání "Back-to-front" brání nahromadění tepla pro spolehlivý provoz
 • aa
 • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt