BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer MONITOR SPEAKERS MS16

Behringer MONITOR SPEAKERS MS16
Behringer MONITOR SPEAKERS MS16 Behringer MONITOR SPEAKERS MS16 Behringer MONITOR SPEAKERS MS16 Behringer MONITOR SPEAKERS MS16
Behringer
SKU: MS16

Vysoce výkonný systém aktivních 16wattových osobních monitorovacích reproduktorů

Zobrazit údaje o produktu

K odeslání v rámci 5-8 pracovních dní

s DPH: 1 950,00 Kč bez DPH: 1 611,57 Kč
Doprava: 99,00 Kč
(zdarma při nákupu nad 2500,-)
pár

Buďte první recenzent

Hledáte rychlý, dostupný způsob, jak aktualizovat svůj počítačový zvukový systém?

Možná byste chtěli skvělou alternativu k vestavěným reproduktorům na svém přenosném syntezátoru nebo klávesách? Nebo byste ze svého počítače chtěli udělat osobní karaoke systém? Dvoupásmové aktivní referenční studiové monitory BEHRINGER MS16 vám vaše přání mohou splnit - navíc se jedná o ideální způsob, jak aktualizovat váš zvukový systém.

 

Kvalita zvuku

MS16 se svými poctivými 4“ woofery a 1,5“ tweetry s vysokým rozlišením přináší vysoce kvalitní zvuk každému, kdo má počítač. Ať už jste muzikant, který nahrává svůj poslední mistrovský kousek, nebo jen někdo, kdo rád poslouchá své oblíbené písničky v práci, reproduktory MS16 obojí rozezvučí lépe. Mohou také posloužit jako excelentní přídavné reproduktory pro elektronické klávesy. Pomocí zepředu nainstalovaných ovladačů hlasitosti, basů a středů je přesnější nastavení zvuku hračkou.

 

Vestavěný mixpult

MS16 přivádí se svými širokými možnostmi vstupů zvuk na ještě vyšší úroveň. Vestavěný mixpult obsahuje 1/8“ stereo vstup pro připojení CD/MD/MP3 přehrávače, duální RCA zdířky pro kazetové přehrávače a stereo klávesové moduly a dokonce 1/4“ zdířku pro dynamický mikrofon nebo elektrickou kytaru. To znamená, že tento systém lze využít pro zpívání a hraní na kytaru společně s přehráváním řady nahraných stop. A díky výkonné zdířce na sluchátka můžete MS16 používat v naprostém soukromí, kde uslyšíte přehrávaný nebo hraný obsah jen vy (minimálně na kytaru nebo klávesy).

 

Mluvíme o výkonu...

Dva vysoce výkonné zesilovače dodávají celkem 16 W superčistého výkonu do interních reproduktorů, které mají širokou frekvenční odezvu od 80 Hz do 20 kHz.

 

Zasloužíte si skvělý zvuk

Strávíte velké množství času u počítače a hudba je vaší vášní? Aktivní reprobedny BEHRINGER MS16 vám přinesou novou úroveň zábavy při vašem každodenním poslechu muziky. Běžte se podívat na MS16 ke svému prodejci BEHRINGER ještě dnes a zjistěte, co vám doma vskutku chybí.

Doplňkové údaje / Behringer MONITOR SPEAKERS MS16

Značka Behringer
Typ reproduktoru aktivní, studiové monitory
Výkon 16W
Možnosti zapojení propojení reproduktorů, RCA - cinch
Barva černá
Pokročilé funkce ekvalizér
Dodávané příslušenství kabel
Rozměry repr. 1.5", 4"
  • Kompaktní stereo reproduktorový systém vhodný pro domácí studia, multimediální aplikace, monitorování kláves a vokálů aj.
  • Výkonné 4“ woofery a tweetry s vysokým rozlišením poháněné dvěma 8W zesilovači
  • Samostatné ovládání hlasitosti, basů a středů umožňuje vyšší flexibilitu.
  • Stereo RCA vstupy zvukových karet, kláves aj., které mohou být používány současně s druhým stereo zdrojem (např. CD/MD přehrávač) napojeným na 1/8“ TRS stereo vstup
  • Samostatně nastavitelný 1/4“ TRS mikrofonový vstup kombinovatelný se stereo vstupy pro monitorování reprodukce a vokálů
  • 1/8“ TRS sluchátkový konektor s funkcí automatického ztlumení reproduktorů
  • Magneticky stíněný pro umístění poblíž počítačových monitorů
  • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
  • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt