BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer Pro Mixer DJX750 5-Channel DJ Mixer

Behringer Pro Mixer DJX750 5-Channel DJ Mixer
Behringer Pro Mixer DJX750 5-Channel DJ Mixer Behringer Pro Mixer DJX750 5-Channel DJ Mixer Behringer Pro Mixer DJX750 5-Channel DJ Mixer Behringer Pro Mixer DJX750 5-Channel DJ Mixer
Behringer
SKU: DJX750

Profesionální pětikanálový DJ mixážní pult s moderními digitálními efekty a metronomem

Zobrazit údaje o produktu

Okamžitě k odeslání

s DPH: 5 190,00 Kč bez DPH: 4 289,26 Kč
Doprava zdarma!
kus

Buďte první recenzent

Buďte hvězdou večera s mixážním pultem DJX750

Potřebujete do svého tanečního klubu analogový DJ mixážní pult? Nechcete se spokojit s nějakým tuctovým mixážním pultem, z něhož po pár týdnech vyrostete? Nový mixážní pult PRO MIXER DJX750 v sobě snoubí intuitivní ovládání a vestavěné digitální efekty pro čistý, transparentní zvuk, který rozžhaví váš taneční parket! Vzhledem k tomu, že vaším nástrojem je hlas, mixážní pult DJX750 je vybaven samostatným mikrofonním kanálem se všemi nástroji pro váš typický skvělý zvuk. O vyladění vokálů se stará vestavěný 3pásmový ekvalizér, který disponuje posílením frekvenčních středů až 15 dB nebo potlačením basů (80 Hz), středů (2,5 kHz) a výšek (12 kHz); vytváří tak extrémně širokou paletu tónů.

Není to jen mixážní pult DJX700 oblečený do černého kabátu!

DJ na celém světě si zamilovali mixážní pult DJX700 a my jsme vděční, že si mnoho DJ také tento pult pořídilo. Když jsme začali navrhovat pult DJX750, věděli jsme, že musíme vymyslet něco extra. Začali jsme vylepšením procesoru efektů a přesunuli regulaci pokročilých parametrů na špičky vašich prstů. 
Už nebudete omezeni pevným nastavením, které limituje vaši kreativitu. U mixážního pultu DJX750 můžete libovolně a průběžně nastavovat parametry efektů a povýšit tak své představení na vyšší úroveň. Téměř okamžitě budete schopni vytvářet působivé sety díky uživatelsky nastaveným efektům, které lze všechny řídit v reálném čase. Ze všech funkcí, které máte k dispozici, jmenujme alespoň funkci Bitcrusher, hloubka, manuální přepínání filtrů, posuv (rychlost LFO Rate), doba zpoždění/echa aj. Můžete dokonce nastavit časování zpoždění a echa vůči vestavěnému metronomu a dosáhnout extrémně muzikálních výsledků. Je téměř jako DJX700 - ale nadopovaný steroidy!

Skutečně skvělé digitální efekty dodávají solidnímu výkonu finální podobu - a naše efekty jsou vskutku dobré! Můžete si vybrat z 33 úžasných efektů, včetně efektů posuvu fází, flangeru, reverbů, zpoždění a mnoha dalších. Vaše publikum ještě neví, co je čeká! K dispozici jsou dokonce efekty automatického filtrování a změny hlasu, které vaši show povýší na zcela novou úroveň.

Moře kanálů

Vzhledem k tomu, že vaším nástrojem je hlas, mixážní pult DJX750 je vybaven samostatným mikrofonním kanálem se všemi nástroji pro váš typický skvělý zvuk. O vyladění vokálů se stará vestavěný 3pásmový ekvalizér, který disponuje posílením frekvenčních středů až 15 dB nebo potlačením basů (80 Hz), středů (2,5 kHz) a výšek (12 kHz); vytváří tak extrémně širokou paletu tónů. Ekvalizér stereofonních kanálů pultu DJX750 využívá stejné frekvenční středy s posílením až 12 dB a potlačením až -32 dB. Tyto kanály si poradí s každým standardním vstupním zdrojem - od linkového vstupu, přes sluchátkový, CD a páskový až po přehrávače MP3 a minidisků. Jste zcela pokryti!

Automatické ztlumení

Funkce Talkover, jíž je mixážní pult DJX750 vybaven, automaticky rozezná váš hlas a ztlumí hlasitost hudby (tzv. ducking), takže se váš hlas dostane vždy do popředí. Hlasitost vašeho hovoru si můžete nastavit dle vlastního přání. Automatický metronom pro synchronizaci skladeb je uměním sám o sobě, proto jsme mixážní pult DJX750 vybavili dvěma automatickými metronomy. Díky této funkci se vyhnete věčným nesrovnalostem při přechodu z jedné skladby na druhou. Digitální displej jednotlivých metronomů ukazuje kanál, na kterém přehrávání probíhá, a tempo hudby v dobách za minutu (bpm). Volitelně můžete při přehrávání skladby stisknout tlačítko Beat Assist a ručně upravit tempo skladby. Dále se na displeji zobrazí rozdíl tempa jednotlivých skladeb a vizuální potvrzení jejich synchronizace. Tato funkce vám pomůže zajistit hladký přechod mezi dvěma skladbami, aniž byste se museli spoléhat pouze na svůj sluch.

Prolínač a zeslabovače kanálu

Všechny naše superhladké zeslabovače jsou vysoce jakostní 45 mm ULTRAGLIDE. Zeslabovače jsou konec konců srdcem a duší každého mixážního pultu. S předpokládanou životností až 500000 cyklů (tj. 275 zeslabení za večer na 1 zeslabovač po dobu pěti let bez poruchy!) hravě překonají standardní zeslabovače v poměru dvacet ku jedné. Vzhledem k tomu, že prolínač využívá technologii řízení VCA (napěťově ovládaný zesilovač), je jeho provoz skutečně bezšumový. Pro ty z vás, kteří preferují uživatelsky nastavené prolínání, je pult DJX750 vybaven naší technologií řízení CF křivky, která vám umožní nastavit charakteristiku prolínače dle vašeho přání. Je to přece vaše představení!

XPQ 3D efekty

Učinit hudbu větší než je život sám - to je přece to, oč tu běží. Mixážní pult DJX750 k tomu může velkou měrou přispět. Funkce XPQ 3D Surround rozšiřuje stereofonní reprodukci zvuku a dodává mu nesmírnou hloubku a funkce Stereo Image je plná života s úžasně čistým zvukem. Sami si zvolíte intenzitu tohoto skvělého efektu, a to jednoduchým otočením ovladače Surround. Tím zvýšíte intenzitu efektu od téměř neznatelné až po obrovsky spektakulární.

Kvalita zvuku

Žádná z výše uvedených funkcí by nebyla ničím, kdyby mixážní pult DJX750 sám o sobě neposkytoval pozoruhodný zvuk. Proto jsme mixážní pult vybavili naším prověřeným nízkošumovým předzesilovačem - co vejde dovnitř, nevyjde ven s ničím navíc. Získáte tedy maximum audio výkonu s extrémně nízkou úrovní šumu a naprosto čistým zvukem. Srovnejte si kvalitu zvuku, funkce a hodnotu tohoto pultu s konkurencí a pochopíte, proč se stále více a více DJ stává hvězdou večera se svým mixážním pultem DJX750 značky BEHRINGER.

Poslech v režimu multitasking

Nemůžete předvést skvělý výkon, aniž byste slyšeli, co mícháte! Proto jsme neosekali žádné z monitorovacích funkcí pultu DJX750. V případě, že je přepínač režimu monitorování v poloze „Split“, uslyšíte výstup PFL (předzeslabovač) v levém sluchátku a hlavní signál v pravém sluchátku. Pokud raději pracujete ve stereofonním režimu, můžete otočit ovladačem MIX do krajní polohy proti směru hodinových ručiček a uslyšíte signál PFL v obou sluchátkách. Když otočíte ovladačem do krajní polohy po směru hodinových ručiček, ve sluchátkách uslyšíte hlavní signál. Umístěním ovladače do libovolného místa mezi těmito dvěma krajními polohami si oba signály příslušně namícháte. Můžete poslouchat jeden nebo více zdrojů a dioda vám ukáže, který zdroj právě posloucháte. 

Skládejte. Nahrávejte. Míchejte. Sdílejte.

TRACKTION 4 vrací do kreativního procesu zábavu, takže jej přidáváme k vybraným výrobkům BEHRINGER zdarma. Tento výkonný, ale přesto snadno použitelný software pro vytváření hudby není podobný ničemu, co jste kdy viděli, protože do vašeho počítače přináší vše, co potřebujete, na jedné obrazovce – bez spousty rozevíracích a skrytých nabídek společných pro většinu ostatních DAW. A TRACKTION neomezuje počet stop, které lze nahrávat, ani počet efektů, které můžete použít. Ve skutečnosti je jediným omezujícím faktorem výpočetní výkon vašeho počítače Mac nebo PC. Nahrávání a úpravy nemohou být snazší; prostě přetáhněte, pusťte, vyjměte, kopírujte nebo vložte. Jakmile dokončíte své mistrovské dílo, sdílejte je s dalšími uživateli softwaru TRACKTION, aby mohli poslouchat, spolupracovat a provádět úpravy.

Zde je jen několik vynikajících funkcí softwaru TRACKTION 4:

 • Nativní FX zásuvné moduly (plug-iny) pro dynamiku, modulaci, reverb a další funkce
 • Podpora pro dostupné plug-iny AU, VST a VSTi třetí strany
 • Automatizace mixování
 • Bezpečný záznam
 • Záznam smyček
 • 64bitový, 192kHz mixážní procesor
 • Manipulace s audio klipy
 • MIDI Editor
 • Filtry – hlasitost/přejíždění, měřič hlasitosti, čtyřpásmový ekvalizér, Aux Send a Return, FX
 • Export do nejrůznějších formátů jako .wav, .aif, a .mp3

 Podělte se o lásku. Více informací najdete na stránkách www.tracktion.com.

 

Doplňkové údaje / Behringer Pro Mixer DJX750 5-Channel DJ Mixer

Značka Behringer
DJ typ DJ Mixery
Kanály 5
Možnosti zapojení RCA - cinch, XLR-symetrické
Barva černá
Pokročilé funkce efekty
 • Profesionální 5kanálový nízko-šumový DJ mixážní pult se stylovým černým designem
 • Nejmodernější digitální efekty s moderní regulací parametrů
 • Inteligentní dvojitý automatický čítač dob za minutu se synchronizovaným zobrazením času a rytmu
 • Superhladké zeslabovače ULTRAGLIDE s životností až 500000 cyklů
 • Úžasné nastavitelné XPQ stereo surround efekty
 • Zeslabovače řízené pomocí VCA pro maximální spolehlivost a hladká zvuková vystoupení
 • Nastavitelná křivka prolínače pro všechny styly mixování
 • 3pásmový ekvalizér (-32 dB) s funkcí kill a přesné měřiče hlasitosti s funkcí peak hold u všech kanálů
 • Samostatné 3cestné vypínače funkce kill s extrémně strmým oddělením frekvencí
 • Monitor s ovládáním vyvážení master/cue a splitem
 • Automatická funkce talkover s odděleným ovládáním hloubky
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
 • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt