BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer PRO MIXER DJX900USB

Behringer PRO MIXER DJX900USB
Behringer PRO MIXER DJX900USB Behringer PRO MIXER DJX900USB Behringer PRO MIXER DJX900USB Behringer PRO MIXER DJX900USB
Behringer
SKU: DJX900USB

Profesionální pětiikanálový DJ mixážní pult s „bezkontaktním“ prolínačem Infinium® VCA, moderními digitálními efekty USB/audio rozhraním

Zobrazit údaje o produktu

K odeslání v rámci 5-8 pracovních dní

s DPH: 5 490,00 Kč bez DPH: 4 537,19 Kč
Doprava zdarma!
kus

Buďte první recenzent

Co dostanete, jestliže spojíte velmi oblíbený mixážní pult PRO MIXER DJX750 se superhladkým „bezkontaktním“ optickým prolínačem Infinium a vestavěným rozhraním USB? Získáte DJ mixážní pult, který jistojistě nastaví nový průmyslový standard - DJX900USB od společnosti BEHRINGER.

Bezkontaktní prolínač Infinium

Mixážní pult DJX900USB je vybaven superhladkými kanálovými zeslabovači a „bezkontaktním“ optickým prolínačem Infinium s VCA řízením pro maximální spolehlivost a nejmodernější zvukový výkon. Samostatná regulace DF křivky vám umožní nastavit charakteristiku řízení prolínače dle vašeho přání. Sami si můžete dokonce nastavit i hodnotu napětí prolínače.

Speciální efekty

Když jsme začali navrhovat pult DJX900USB, věděli jsme, že musíme vymyslet něco extra. Vzali jsme náš nejlepší analogový DJ pult, začali jsme vylepšením procesoru efektů a přesunuli regulaci pokročilých parametrů na špičky vašich prstů. Již nebudete omezeni pevným nastavením, které limituje vaši kreativitu. U mixážního pultu DJX900USB můžete libovolně a průběžně nastavovat parametry efektů a povýšit tak své představení na vyšší úroveň. Téměř okamžitě budete schopni vytvářet působivé sety díky uživatelsky nastaveným efektům, které lze všechny řídit v reálném čase. Mixážní pult jsme také vybavili profesionálním USB rozhraním, takže můžete přehrávat skladby přímo z vašeho počítače nebo Macu nebo z externího flash disku.

Moře funkcí

Vzhledem k tomu, že vaším nástrojem je hlas, mixážní pult DJX900USB je vybaven samostatným mikrofonním kanálem s vestavěnou funkcí Talkover, která automaticky rozezná váš hlas a ztlumí hlasitost hudby (tzv. ducking), takže se váš hlas dostane vždy do popředí. O vyladění vokálů se stará vestavěný 3pásmový ekvalizér, který disponuje posílením frekvenčních středů až 15 dB nebo potlačením basů (80 Hz), středů (2,5 kHz) a výšek (12 kHz); vytváří tak extrémně širokou paletu tónů. Tyto kanály si poradí s každým standardním vstupním zdrojem - od linkového vstupu, přes sluchátkový, CD a páskový až po přehrávače MP3 a minidisků. 

Dva automatické metronomy

Synchronizace skladeb je uměním sama o sobě, proto jsme mixážní pult DJX900USB vybavili dvěma automatickými metronomy. Díky této funkci se vyhnete věčným nesrovnalostem při přechodu z jedné skladby na druhou. Digitální displej jednotlivých metronomů ukazuje kanál, na kterém přehrávání probíhá, a tempo hudby v dobách za minutu (bpm). Volitelně můžete při přehrávání skladby stisknout tlačítko Beat Assist a ručně upravit tempo skladby. Dále se na displeji zobrazí rozdíl tempa jednotlivých skladeb a vizuální potvrzení jejich synchronizace. Tato funkce vám pomůže zajistit hladký přechod mezi dvěma skladbami, aniž byste se museli spoléhat pouze na svůj sluch.

Mistr iluzí

Učinit zvuk hudby větší než je život sám - to je přece to, oč tu běží. Mixážní pult DJX900USB k tomu může velkou měrou přispět. Funkce XPQ 3D Surround rozšiřuje stereofonní reprodukci zvuku a dodává mu nesmírnou hloubku a funkce Stereo Image je plná života s úžasně čistým zvukem. Sami si zvolíte intenzitu tohoto skvělého efektu, a to jednoduchým otočením ovladače Surround. Tím zvýšíte intenzitu efektu od téměř neznatelné až po obrovsky spektakulární.

Nejkvalitnější zvuk

Žádná z výše uvedených funkcí by nebyla ničím, kdyby mixážní pult DJX900USB sám o sobě neposkytoval pozoruhodný zvuk. Proto jsme mixážní pult vybavili naším prověřeným nízkošumovým předzesilovačem - co vejde dovnitř, nevyjde ven s ničím. Získáte tedy maximum audio výkonu s extrémně nízkou úrovní šumu a naprosto čistým zvukem.

Srovnejte si kvalitu zvuku, funkce a hodnotu tohoto pultu s konkurencí a pochopíte, proč stále více a více DJ přechází na mixážní pult DJX900USB značky BEHRINGER.

Skládejte. Nahrávejte. Míchejte. Sdílejte.

TRACKTION 4 vrací do kreativního procesu zábavu, takže jej přidáváme k vybraným výrobkům BEHRINGER zdarma. Tento výkonný, ale přesto snadno použitelný software pro vytváření hudby není podobný ničemu, co jste kdy viděli, protože do vašeho počítače přináší vše, co potřebujete, na jedné obrazovce – bez spousty rozevíracích a skrytých nabídek společných pro většinu ostatních DAW. A TRACKTION neomezuje počet stop, které lze nahrávat, ani počet efektů, které můžete použít. Ve skutečnosti je jediným omezujícím faktorem výpočetní výkon vašeho počítače Mac nebo PC. Nahrávání a úpravy nemohou být snazší; prostě přetáhněte, pusťte, vyjměte, kopírujte nebo vložte. Jakmile dokončíte své mistrovské dílo, sdílejte je s dalšími uživateli softwaru TRACKTION, aby mohli poslouchat, spolupracovat a provádět úpravy.

Zde je jen několik vynikajících funkcí softwaru TRACKTION 4:

 • Nativní FX zásuvné moduly (plug-iny) pro dynamiku, modulaci, reverb a další funkce
 • Podpora pro dostupné plug-iny AU, VST a VSTi třetí strany
 • Automatizace mixování
 • Bezpečný záznam
 • Záznam smyček
 • 64bitový, 192kHz mixážní procesor
 • Manipulace s audio klipy
 • MIDI Editor
 • Filtry – hlasitost/přejíždění, měřič hlasitosti, čtyřpásmový ekvalizér, Aux Send a Return, FX
 • Export do nejrůznějších formátů jako .wav, .aif, a .mp3

Podělte se o lásku. Více informací najdete na stránkách www.tracktion.com.

Doplňkové údaje / Behringer PRO MIXER DJX900USB

Značka Behringer
DJ typ DJ Mixery
Kanály 5
Možnosti zapojení RCA - cinch, USB, XLR-symetrické
Barva černá
Pokročilé funkce efekty, nahrávání, USB/Aduio rozhraní
 • Profesionální 5kanálový nízko-šumový DJ mixážní pult se stylovým černým designem
 • 45mm „bezkontaktní“ optický prolínač Infinium® s nastavitelným napětím a zeslabovací křivkou pro roky používání
 • Nejmodernější 24bitové digitální efekty s moderní regulací parametrů
 • Vestavěné USB rozhraní pro záznam a přehrávání jakéhokoli digitálního hudebního souboru Spolupracuje s vaším PC nebo počítačem Mac – nejsou nutné žádné instalace a ovladače
 • Inteligentní dvojitý automatický čítač dob za minutu se synchronizovaným zobrazením času a rytmu
 • 3pásmový ekvalizér s funkcí kill a přesné měřiče hlasitosti s funkcí peak hold u všech kanálů
 • Samostatné 3cestné vypínače funkce kill s extrémně strmým oddělením frekvencí
 • Úžasné nastavitelné XPQ stereo surround efekty
 • Zeslabovače řízené pomocí VCA pro maximální spolehlivost a výstup bez šumu
 • Nastavitelná křivka prolínače pro všechny styly mixování
 • Monitor s ovládáním vyvážení master/cue a splitem
 • Automatická funkce talkover s odděleným ovládáním hloubky
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
 • aa
 • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt