Behringer PRO MIXER NOX202

Behringer
SKU: NOX202

Prvotřídní dvoukanálový DJ mixážní pult s „bezkontaktním“ prolínačem Infinium® VCA, synchronizací FX podle rytmu a USB audio rozhraním

Zobrazit údaje o produktu

Není dostupný

s DPH: 4 790,00 Kč bez DPH: 3 958,68 Kč
Doprava zdarma

Buďte první recenzent

DJ mixážní pulty BEHRINGER řady NOX jsou zkonstruovány pro přímé připojení k vašemu počítači a převádějí vaši hudbu přímo do digitální sféry. Během okamžiku vám tyto mixážní pulty umožní zaznamenat a přehrát jakýkoli digitální hudební soubor pomocí vašeho PC nebo počítače Mac bez potřeby jakýchkoli speciálních ovladačů! Navíc jsme vestavěli „bezkontaktní“ prolínač VCA Infinium, naše legendární mikrofonní předzesilovače XENYX a prvotřídní sluchátkové předzesilovače, jakož i FX synchronizaci podle rytmu pro celé roky fungování bez závad.

Žádné hranice pro média

Stejně jako v případě DJ mixážních pultů, jimiž to vše začalo, řada NOX nabízí RCA vstupy pro vaše gramofony a páskové i CD přehrávače. Jsou též vybaveny mikrofonními vstupy s našimi výjimečnými předzesilovači XENYX pro hlasové vstupy, improvizované rapování nebo jakékoli jiné hlasové projevy. Ale na rozdíl od loňských DJ mixážních pultů pulty řady NOX disponují USB konektivitou, takže můžete přistupovat ke své MP3 knihovně nebo digitalizovat vlastní kreativní mix přímo pomocí svého počítače. Řada NOX zmixuje vše, na co je možné klepnout a co lze roztočit nebo vyslovit!

Výzva všem diskžokejům

Ať už se snažíte zmixovat více prvků dohromady, nebo jen zachovat jejich jednoduchost, je zde pro vás ideální mixážní pult řady NOX s podporou USB. Model NOX606 disponuje velmi slušným množstvím šesti kanálů, NOX1010 jich má pět, NOX303 tři a NOX202 a NOX404 po dvou. Všechny modely řady NOX jsou vybaveny superhladkými kanálovými zeslabovači a „bezkontaktním“ prolínačem Infinium s VCA řízením pro maximální spolehlivost a zvukový výkon. Uživatelsky upravitelné prolínací křivky vám umožňují rychle se přizpůsobit různým stylům mixování.

Synchronizace FX podle rytmu

Užitečným a výkonným doplňkem mixážních pultů řady NOX je jejich interní efektový procesor. Tento procesor nabízí 12 vysoce kvalitních digitálních efektů, které lze přiřadit mikrofonu, kanálu 1 nebo 2, prolínači A nebo B, nebo hlavnímu mixu. Každý efekt má několik parametrů, které lze upravit tak, aby vyhovovaly vašemu účelu. Obecně platí, že tlačítko TAP se používá pro rytmickou synchronizaci efektu s tempem hudby jeho tisknutím v rytmu. Zeslabovač INTENSITY (intenzita) obvykle řídí mokrý/suchý mix efektu (tj. do jaké míry je smíchán s neovlivněným signálem). Knoflík FREQUENCY (frekvence) může být různě přiřazen. V režimu synchronizace rytmu (aktivovaném ovládáním rytmu tlačítkem TAP) bude určovat násobek tempa. Může rovněž upravovat tempo podle vlastní volby, není-li synchronizace podle rytmu zapnutá nebo dostupná.

Zde je stručný popis funkcí FX dostupných v každém mixážním pultu řady NOX:

 • 2XCOPY: Vytváří kopii signálu, která je zpožděna o definovanou dobu.
 • TAPE ECHO: Simulace echa (ozvěny), které vzniká mezi dvěma snímacími páskovými cívkami a má teplý, mírně rozpadlý zvuk.
 • ECHO: Modernější zpožďovací efekt, který je velmi užitečný pro žonglování s takty a zvýraznění hudebních frází.
 • FLANGER: Flanger je efekt podobný vlnění, které moduluje signál.
 • PHASER: Efekt spočívající v rozmítaném posouvání fáze. Podobá se flangeru, až na to, že je enharmonický, produkující „svištivější“ zvuk.
 • LP a HP FILTR: Dolní propust (LP) potlačuje každou frekvenci vyšší než nastavení parametrů. Horní propust (HP) potlačuje každou frekvenci nižší než nastavení parametrů.
 • AUTO PAN: Automaticky přesouvá signál z jedné strany stereofonního obrazu na druhou.
 • VOCODER: Vytváří robotický hlasový zvuk přímo z dřevních dob elektronické hudby.
 • REVERB: Jde o klasický efekt, který do zvuku přidává prostorovost a vzdušnost.
 • REV REVERB: Reverzní reverb LMT + DIST: Zkreslení omezené na určité pásmo vytváří z jakéhokoli signálu hutný, komprimovaný a zkreslený zvuk.

Totální kontrola

Modely NOX202, NOX303, NOX404 a NOX1010 zajišťují vynikající kontrolu nad tóny díky třípásmovému ekvalizéru, full-kill filtrům, ovládání zisku a přesným měřičům úrovně v každém kanálu. Mezitím model NOX606 disponuje čtyřpásmovým kanálovým ekvalizérem a měřičem úrovně pro HLAVNÍ výstup a monofonní výstup za zeslabovačem pro buzení subwooferů. Všechny mixážní pulty řady NOX disponují rozsáhlými možnostmi sluchátkového monitorování a cueingu.

NOX202

Pokud model NOX202 patří svým názvem doprostřed, měl by být „nenáročný“. Intuitivní uspořádání modelu NOX202 usnadňuje jeho použití přímo z krabice. Za jeho elegantním exteriérem se skrývá srdce dvoukanálového „bojového“ DJ mixážního pultu se sekcí FX pro synchronizaci podle rytmu, třípásmovým kanálovým ekvalizérem a full-kill filtry. Prvotřídní sluchátkové předzesilovače spolu s našimi legendárními mikrofonními předzesilovači XENYX zaručují maximální integritu a razanci signálu. A díky USB audio rozhraní vestavěnému v modelu NOX202 můžete do svého mixu přidat vaše MP3 soubory pouhým přepnutím přepínače. NOX202 je ve své váhové třídě opravdový zabiják!

Hodnota

Pokud svůj DJ mixážní pult řady NOX připojíte pomocí USB rozhraní, přidáte své aparatuře nedostižný moderní styl za cenu, která vám ušetří peníze, přestože získáte mnohem více tónů. Vynikající kvalita výroby a robustní komponenty použité v těchto mixážních pultech znamenají, že pulty vám budou po příští roky dobře sloužit. Stavte se u svého nejbližšího prodejce BEHRINGER a zjistěte, proč tolik diskžokejů dělá muziku magickou se zařízením BEHRINGER.

Skládejte. Nahrávejte. Mixujte. Sdílejte.

TRACKTION 4 vrací do kreativního procesu zábavu, takže jej přidáváme k vybraným výrobkům BEHRINGER zdarma. Tento výkonný, ale přesto snadno použitelný software pro vytváření hudby není podobný ničemu, co jste kdy viděli, protože do vašeho počítače přináší vše, co potřebujete, na jedné obrazovce – bez spousty rozevíracích a skrytých nabídek společných pro většinu ostatních DAW. A TRACKTION neomezuje počet stop, které lze nahrávat, ani počet efektů, které můžete použít. Ve skutečnosti je jediným omezujícím faktorem výpočetní výkon vašeho počítače Mac nebo PC. Nahrávání a úpravy nemohou být snazší; prostě přetáhněte, pusťte, vyjměte, kopírujte nebo vložte. Jakmile dokončíte své mistrovské dílo, sdílejte je s dalšími uživateli softwaru TRACKTION, aby mohli poslouchat, spolupracovat a provádět úpravy.

Zde je jen několik vynikajících funkcí softwaru TRACKTION 4:

 • Nativní FX zásuvné moduly (plug-iny) pro dynamiku, modulaci, reverb a další funkce
 • Podpora pro dostupné plug-iny AU, VST a VSTi třetí strany
 • Automatizace mixování
 • Bezpečný záznam
 • Záznam smyček
 • 64bitový, 192kHz mixážní procesor
 • Manipulace s audio klipy
 • MIDI Editor
 • Filtry – hlasitost/přejíždění, měřič hlasitosti, čtyřpásmový ekvalizér, Aux Send a Return, FX
 • Export do nejrůznějších formátů jako .wav, .aif, a .mp3

Doplňkové údaje / Behringer PRO MIXER NOX202

Značka Behringer
DJ typ DJ Mixery
Kanály 2
Možnosti zapojení jack-symetrický TRS, RCA - cinch, USB, XLR-symetrické
Pokročilé funkce nahrávání, USB/Aduio rozhraní

Funkce

 • Prvotřídní dvoukanálový „bojový“ DJ mixážní pult pro nejnáročnějšího turntablistu, remixéra a digitálního DJ
 • 45mm „bezkontaktní“ optický prolínač Infinium® s nastavitelným napětím a zeslabovací křivkou pro roky používání
 • FX sekce se synchronizací podle rytmu, s ovládacími prvky dvou parametrů, které lze přiřadit k mikrofonu, kanálům 1 a 2 nebo hlavní úrovni
 • Vestavěné USB rozhraní pro záznam a přehrávání jakéhokoli digitálního hudebního souboru. Spolupracuje s vaším PC nebo počítačem Mac – nejsou nutné žádné instalace a ovladače.
 • Úžasný třípásmový ekvalizér s full-kill filtry a 6segmentovými měřiči úrovně s funkcí podržení špičky pro každý kanál
 • Prvotřídní sluchátkové předzesilovače a mikrofonní předzesilovače XENYX pro úžasný detail a maximální razanci
 • 2 linkové vstupy s USB konektivitou, 2 sluchátkové/linkové a 1 mikrofonní vstup
 • Zeslabovače řízené pomocí VCA pro maximální spolehlivost a výstup bez šumu
 • Sofistikovaná sekce pro sluchátkové monitorování a cueing
 • Rozšířené výstupy Master a Record
 • Napájecí zdroj „Planet Earth“ pro maximální flexibilitu (100-240 V~), bezšumový zvuk, výbornou přechodovou odezvu a nízkou spotřebou energie pro její úsporu
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
 • aa
 • aa
Název společnosti Místo obchodu Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Hudební centrum s.r.o. 50002 Hudební centrum s.r.o.
Hradec Králové 50002 Průmyslová 944/25
Dostupnost na vyžádání Cena dopravy* 0,00 Kč Cena* 4 790,00 Kč Koupit zde
Vytvořte vlastní recenzi

Porovnat produkt