BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer PRO MIXER VMX1000USB 7-channel DJ Mixer

Behringer PRO MIXER VMX1000USB 7-channel DJ Mixer
Behringer PRO MIXER VMX1000USB 7-channel DJ Mixer Behringer PRO MIXER VMX1000USB 7-channel DJ Mixer Behringer PRO MIXER VMX1000USB 7-channel DJ Mixer Behringer PRO MIXER VMX1000USB 7-channel DJ Mixer
Behringer
SKU: VMX1000USB

Profesionální 7kanálový DJ mixpult s USB/Audio rozhraním, BPM counterem a VCA řízením

Zobrazit údaje o produktu

Okamžitě k odeslání

s DPH: 4 990,00 Kč bez DPH: 4 123,97 Kč
Doprava zdarma!
kus

Buďte první recenzent

DJ mixážní pulty VMX1000USB, VMX300USB, VMX200USB and VMX100USB jsou zkonstruovány pro přímé připojení k vašemu počítači a převádějí vaši hudbu přímo do digitální sféry. Během okamžiku vám tyto mixážní pulty umožní zaznamenat a přehrát jakýkoli digitální hudební soubor pomocí vašeho PC nebo počítače Mac, bez potřeby jakýchkoli speciálních ovladačů! Dostanete také rozsáhlý balíček programů k převedení vašeho počítače na plnohodnotné hudební studio určené pro hudební produkci a střih.

Žijte ve velkém s mnoha médii!

Nejnovější série VMX obsahuje, stejně jako věrné mixpulty pro DJ z dávných dob, řadu RCA vstupů pro mixování vašich oblíbených vinylových stop z gramofonů nebo kazetových či CD přehrávačů. Jsou též vybaveny mikrofonními vstupy pro hlasové vstupy, improvizované rapování nebo jakékoli jiné hlasové projevy. Tato nová generace pultů s USB konektivitou však umožňuje ještě více - můžete vstupovat do své knihovny MP3 nebo digitalizovat svůj vlastní mix nahráním přímo do počítače. Řada VMX USB zmixuje vše, na co je možné klepnout a co lze roztočit nebo vyslovit!

VMX pro všechny DJs

Ať už jste DJ, který se snaží zmixovat více prvků dohromady nebo jen zachovat jejich jednoduchost, mixážní pult řady VMX s podporou USB je zde pro vás. VMX1000USB má bohatých 7 kanálů, VMX300USB má 3 a VMX200USB a VMX100USB má každý po 2 kanálech. Všechny jsou vybaveny super hladkými ULTRAGLIDE zeslabovači s životností až 500 000 cyklů a VCA řízeným prolínačem umožňujícím nesmírně spolehlivý a hladký zvukový výkon. Jejich uživatelsky nastavitelné prolínací křivky vám umožňují rychle se přizpůsobit různým stylům mixování.

 VMX1000USB, VMX300USB a VMX200USB mají všechny úžasný BEHRINGER XPQ stereo surround efekt, který dodá vašemu mixu nezaměnitelný charakter. Tyto tři modely vám také nabízí 3pásmový kill EQ, ovládání zisku (Gain) a přesný měřič na každém kanálu. VMX1000USB má navíc jeden přepínač on/off na EQ stereo kanálů. Je zde také monitorovací funkce s ovládáním PFL / main balance a funkce split option a auto-talkover s odděleným ovládáním hloubek (depth) a citlivosti (sensitivity). VMX100USB má zase co nejjednodušší ovládání s 2pásmovým EQ a měřením hlasitosti pro výstup MAIN.

Pokud diskžokejové potřebují mamutí basy, je VMX1000USB vybaven výstupem pro subwoofer s nastavitelnou x-over frekvencí a ovládáním hlasitosti, který se ideálně hodí, pokud chcete okořenit tanečníkům jejich rytmy. A nikdy nelze vyčerpat všechny možnosti připojení s vyváženými výstupy MAIN a dodatečnými zónovými výstupy.

Hodnota

Pokud svůj DJ mixážní pult řady VMX připojíte pomocí USB rozhraní, přidáte své aparatuře nedostižný moderní styl za cenu, která vám ušetří peníze. Vynikající kvalita výroby a robustní komponenty použité v těchto mixážních pultech znamenají, že pulty vám budou po příští roky dobře sloužit. Stavte se u svého nejbližšího prodejce BEHRINGER a zjistěte, proč tolik DJ dělá divy se zařízeními BEHRINGER.

Doplňkové údaje / Behringer PRO MIXER VMX1000USB 7-channel DJ Mixer

Značka Behringer
Typ mixu DJ mixy
Vstupy RCA - cinch
Dodávané příslušenství 240V adapter
 • Profesionální 7kanálový nízkošumový DJ mixpult se špičkovými gramofonovými předzesilovači
 • Vestavěné USB rozhraní pro záznam a přehrávání jakéhokoli digitálního hudebního souboru Spolupracuje s vaším PC nebo počítačem Mac – nejsou nutné žádné instalace a ovladače
 • Rozsáhlý softwarový balík obsahující program na obnovu a nahrávání vinylů Audacity a programy Podifier a Golden Ear pro podcast - vše je ke stažení na www.behringer.com
 • Inteligentní, duální BPM counter
 • Extra hladké, ULTRAGLIDE zeslabovače s dlouhou životností (až 500 000 cyklů)
 • Zeslabovače řízené pomocí VCA pro maximální spolehlivost a hladká zvuková vystoupení
 • Nastavitelná křivka prolínače pro všechny styly mixování
 • Úžasné XPQ stereo surround efekty
 • 3pásmový kill EQ (-32 dB) s EQ přepínačem on/off na stereo kanálech, ovládáním zisku a přesnými měřiči hlasitosti pro každý kanál
 • Monitor s ovládáním vyvážení PFL/main a splitem
 • Automatická funkce talkover s odděleným ovládáním hloubky a citlivosti
 • Vyvážené výstupy Main a doplňkové zonální výstupy
 • Výstup pro subwoofer s nastavitelnou x-over frekvencí a ovládáním hlasitosti pro každý basový zesilovač zvlášť
 • Pozlacené konektory RCA pro nejvyšší možnou integritu signálu
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
 • aa
 • aa
 • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt