BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer PRO MIXER VMX300USB

Behringer
SKU: VMX300USB

Profesionální 3kanálový DJ mixpult s USB/Audio rozhraním, BPM counterem a VCA řízením

Zobrazit údaje o produktu

Není dostupný

s DPH: 6 390,00 Kč bez DPH: 5 280,99 Kč
Doprava zdarma!

Buďte první recenzent

DJ mixážní pulty VMX1000USB, VMX300USB, VMX200USB and VMX100USB jsou zkonstruovány pro přímé připojení k vašemu počítači a převádějí vaši hudbu přímo do digitální sféry. Během okamžiku vám tyto mixážní pulty umožní zaznamenat a přehrát jakýkoli digitální hudební soubor pomocí vašeho PC nebo počítače Mac, bez potřeby jakýchkoli speciálních ovladačů! Dostanete také rozsáhlý balíček programů k převedení vašeho počítače na plnohodnotné hudební studio určené pro hudební produkci a střih.

Žijte ve velkém s mnoha médii!

Nejnovější série VMX obsahuje, stejně jako věrné mixpulty pro DJ z dávných dob, řadu RCA vstupů pro mixování vašich oblíbených vinylových stop z gramofonů nebo kazetových či CD přehrávačů. Jsou též vybaveny mikrofonními vstupy pro hlasové vstupy, improvizované rapování nebo jakékoli jiné hlasové projevy. Tato nová generace pultů s USB konektivitou však umožňuje ještě více - můžete vstupovat do své knihovny MP3 nebo digitalizovat svůj vlastní mix nahráním přímo do počítače. Řada VMX USB smixuje vše, na co je možné klepnout a co lze roztočit nebo vyslovit!

VMX pro všechny DJs

Ať už jste DJ, který se snaží zmixovat více prvků dohromady nebo jen zachovat jejich jednoduchost, mixážní pult řady VMX s podporou USB je zde pro vás. VMX1000USB má bohatých 7 kanálů, VMX300USB má 3 a VMX200USB a VMX100USB má každý po 2 kanálech. Všechny jsou vybaveny super hladkými ULTRAGLIDE zeslabovači s životností až 500 000 cyklů a VCA řízeným prolínačem umožňujícím nesmírně spolehlivý a hladký zvukový výkon. Jejich uživatelsky nastavitelné prolínací křivky vám umožňují rychle se přizpůsobit různým stylům mixování.

 VMX1000USB, VMX300USB a VMX200USB mají všechny úžasný BEHRINGER XPQ stereo surround efekt, který dodá vašemu mixu nezaměnitelný charakter. Tyto tři modely vám také nabízí 3-pásmový kill EQ, ovládání zisku (Gain) a přesný měřič na každém kanálu. VMX1000USB má navíc jeden přepínač on/off na EQ stereo kanálů. Je zde také monitorovací funkce s ovládáním PFL / main balance a funkce split option a auto-talkover s odděleným ovládáním hloubek (depth) a citlivosti (sensitivity). VMX100USB má zase co nejjednodušší ovládání s 2pásmovým EQ a měřením hlasitosti pro výstup MAIN.

Pokud diskžokejové potřebují mamutí basy, je VMX1000USB vybaven výstupem pro subwoofer s nastavitelnou x-over frekvencí a ovládáním hlasitosti, který se ideálně hodí, pokud chcete okořenit tanečníkům jejich rytmy. A nikdy nelze vyčerpat všechny možnosti připojení s vyváženými výstupy MAIN a dodatečnými zónovými výstupy.

Skvělý software

Pokud chcete použít zvuk ze starých, poškozených vinylových desek, pomůže vám program Audacity, jenž je zcela zdarma a který dokáže napravit poškozený zvuk tím, že odstraní praskání a jiný šum. Kromě toho dostanete ještě programy Golden Ear a Podifier, takže budete moci okamžitě sdílet své výtvory prostřednictvím podcastu.

Hodnota

Pokud svůj DJ mixážní pult řady VMX připojíte pomocí USB rozhraní, přidáte své aparatuře nedostižný moderní styl za cenu, která vám ušetří peníze. Vynikající kvalita výroby a robustní komponenty použité v těchto mixážních pultech znamenají, že pulty vám budou po příští roky dobře sloužit. Stavte se u svého nejbližšího prodejce BEHRINGER a zjistěte, proč tolik DJ dělá divy se zařízeními BEHRINGER.

Doplňkové údaje / Behringer PRO MIXER VMX300USB

Značka Behringer
Typ mixu DJ mixy
Výkon Ne
Vstupy RCA - cinch
Dodávané příslušenství 240 V

Funkce

 • Profesionální 3kanálový nízkošumový DJ mixpult se špičkovými gramofonovými předzesilovači
 • Vestavěné USB rozhraní pro záznam a přehrávání jakéhokoli digitálního hudebního souboru Spolupracuje s vaším PC nebo počítačem Mac – nejsou nutné žádné instalace a ovladače
 • Rozsáhlý softwarový balík obsahující program na obnovu a nahrávání vinylů Audacity a programy Podifier a Golden Ear pro podcast - vše je ke stažení na www.behringer.com
 • Inteligentní dual BPM counter se synchronizovaným zobrazením času a rytmu
 • Extra hladké, ULTRAGLIDE zeslabovače s dlouhou životností (až 500 000 cyklů)
 • Zeslabovače řízené pomocí VCA pro maximální spolehlivost a zvukový výstup bez šumu
 • Nastavitelná křivka prolínače pro všechny styly mixování
 • Úžasné XPQ 3D stereo surround efekty
 • 3pásmový EQ (-32 dB) s kill/hold funkcí a přesné měřiče hlasitosti s funkcí peak hold
 • Monitor s PFL/ovládáním vyvážení na výstupu a splitem
 • Automatická funkce talkover se samostatným ovládáním Depth
 • Vstup pro mikrofon se studiovou ULN technologií
 • Profesionální Crossfader reverse přepínač
 • Přední panel s 3pásmovými kill přepínači s revolučním řešením tap and hold jako na klávesnici
 • Pozlacené konektory RCA pro nejvyšší možnou integritu signálu
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
 • aa
 • aa
 • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt