BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer Signal processor P16-D

Behringer Signal processor P16-D
Behringer Signal processor P16-D Behringer Signal processor P16-D Behringer Signal processor P16-D Behringer Signal processor P16-D Behringer Signal processor P16-D Behringer Signal processor P16-D
Behringer
SKU: P16-D

16-kanálový digitální UltraNet rozdělovač

Zobrazit údaje o produktu

Okamžitě k odeslání

s DPH: 2 990,00 Kč bez DPH: 2 471,07 Kč
Doprava zdarma!
kus

Buďte první recenzent

Systém POWERPLAY P16 nabízí jednoduchý a cenově dostupný způsob, jak dát živým nebo nahrávaným muzikantům / zpěvákům to, co skutečně chtějí! Ve spojení s vaší digitální mixážní konzolou X32, vstupním modulem P16-I nebo Digital Snake S16, vám může rozdělovač P16-D poskytnout dalších 8 UltraNet RJ-45 výstupů, což vám umožňuje rozšířit váš stávající systém P16-M (až na 48 stanic). Kromě odesílání 16 kanálů digitálního zvuku na P16-M také P16-D dodává napájení, čímž zcela eliminuje potřebu napájecích adaptérů – a současně tím dojde k vytvoření mnohem efektivnějšího pódiového nebo studiového prostředí. P16-D umožňuje rychlé a snadné nastavení, základní systém lze nainstalovat a nakonfigurovat během několika minut – a systém lze dále rozšířit tak, aby se přizpůsobil měnícím se potřebám. Osobní monitorovací systém POWERPLAY P16 vám poskytne úplnou kontrolu nad monitoringem mixu, přenáší kontrolu do umělcových rukou, kdy mohou slyšet přesně to, co chtějí a potřebují slyšet – pro jejich nejlepší výkonnost a možnost se odvázat!

Světoznámý inženýři KLARK TEKNIK, MIDAS, TURBOSOUND a BEHRINGER společně vytvořili něco opravdu inovativního. Něco, co navždy změní workflow pro živé a studiové prostředí – UltraNet. Tato revoluční technologie hladce přenáší až 16 nezávislých kanálů 24-bit digitálních audio a řídicích dat přes jeden kabel CAT5, mezi kompatibilními digitálními zařízeními, jako jsou mixery, I/O stage boxy, aktivní reproduktory a osobní monitorovací systémy. Výhody při realizaci prostřednictvím digitálních sítí UltraNet, ve srovnání s tradičními analogovými metodami, jsou jasné: audio signály jsou odolné vůči rušení rádiovými frekvencemi (RFI); přeslech signálu je vyloučen; a jednoduchost nastavení se přímo promítá do významné úspory času při instalaci. ULTRANET je efektivní a výkonný digitální ekosystém, který vám poskytuje jedinečnou kontrolu nad každým prvkem vašeho audio produkčního prostředí – a z jednoho místa.

Základní instalace zahrnuje jeden vstupní modul P16-I, který se připojí na hlavní mixážní pult, a až šest osobních mixerů P16-M, čímž se vytvoří systém dostatečně velký na to, aby jím bylo možné vybavit typické nahrávací studio, pro malý až středně velký pracovní tým. A pokud potřebujete jít dál, do většího vybavení, P16-D vám tuto možnost nabízí. Tento systém lze snadno rozšířit pomocí digitálního UltraNet rozdělovače P16-D – šest jich lze zkombinovat pro řízení a provozování až čtyřiceti osmi osobních mixerů P16-M.

 

Vlastnosti

Pokud již jste uživatelem X32, P16-D se připojuje přímo do vašeho nativního UltraNet výstupu pro zajištění distribuce a napájení až 6-ti různých P16-M. Ale jde to i bez X32, pomocí P16-D můžete rozšířit svou výstupní sekci P16-I – a vše, co budete potřebovat, je pouze standardní kabel Cat 5e. P16-D obsahuje i stavové LED indikátory pro vstup RJ-45 a 8 výstupů RJ-45, a interní automatický napájecí zdroj pro maximální flexibilitu a možnost připojení kdekoliv po celém světě (100 - 240 V ~), který zaručuje zvuk bez šumu, lepší přechodovou odezvu a nízkou spotřebu energie.

Osobní monitorovací systém POWERPLAY P16 vám poskytne nad systémem monitorování úplnou kontrolu, patří do rukou umělců, kteří se mohou uvolnit a tvořit dokonalé front-of-house mixy. P16 nabízí dynamickou kontrolu prakticky nad všemi prvky (obsahuje ovladače, jako Volume, Pan, Solo a Mute) až pro 16 vstupních signálů, přitom je umělci vše na dosah. Osobní monitorovací systém POWERPLAY P16 představuje jednoduché a cenově dostupné řešení, jak dát umělcům přesně to, co chtějí! Podívejte se na výhody digitálního UltraNet rozdělovače P16-D a rozšiřte si svůj systém ještě dnes – a současně zkušenosti o ultimátní živý a studiový osobní monitoring.

Doplňkové údaje / Behringer Signal processor P16-D

Značka Behringer
Typ signál. procesoru systém in ear monitorů
Kanály 16
Možnosti zapojení optická mechanika
Velikost kompaktní
  •  Distribuční rozbočovač pro P16-I, pro rozšíření systému
  •  1 vstupní UltraNet připojení, 8 UltraNet výstupů (RJ-45)
  •  Poskytuje napájení a 16-kanálový přenos signálu pro všech 8 výstupů
  •  Možnost zkombinovat až šest rozbočovačů P16-D pro celkem 48 osobních mixerů P16-M
  •  Stavové LED indikátory pro vstup RJ-45 a 8 RJ-45 výstupů
  •  Interní napájecí zdroj s automatickým nastavením (100 - 240 V ~) pro maximální flexibilitu, zvuk bez šumu, lepší přechodovou odezvu a nízkou spotřebu elektrické energie
  • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt