BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer STUDIO CONDENSER MICROPHONE T-47

Behringer STUDIO CONDENSER MICROPHONE T-47
Behringer STUDIO CONDENSER MICROPHONE T-47 Behringer STUDIO CONDENSER MICROPHONE T-47 Behringer STUDIO CONDENSER MICROPHONE T-47 Behringer STUDIO CONDENSER MICROPHONE T-47 Behringer STUDIO CONDENSER MICROPHONE T-47 Behringer STUDIO CONDENSER MICROPHONE T-47 Behringer STUDIO CONDENSER MICROPHONE T-47 Behringer STUDIO CONDENSER MICROPHONE T-47 Behringer STUDIO CONDENSER MICROPHONE T-47 Behringer STUDIO CONDENSER MICROPHONE T-47 Behringer STUDIO CONDENSER MICROPHONE T-47 Behringer STUDIO CONDENSER MICROPHONE T-47
Behringer
SKU: T-47

Profesionální elektronkový kondenzátorový mikrofon

Zobrazit údaje o produktu

Není dostupný

s DPH: 6 090,00 Kč bez DPH: 5 033,06 Kč
Doprava zdarma!
kus

Buďte první recenzent

Nepřekonatelný nahrávací mikrofon?

Od počátků nahrávání hledali zvukaři nejlépe znějící mikrofony pro nahrávání akustických nástrojů a lidského hlasu. Zvučnou volbou profesionálních zvukařů na celém světě byl elektronkový kondenzátorový mikrofon. Proč? Protože nic se nevyrovná zvuku zachycenému dobrým elektronkovým kondenzátorovým mikrofonem - je tak otevřený, vřelý a plný charakteru. 

Elektronkové mikrofony však mohou vyplenit rozpočet na domácí nahrávání rychleji, než řeknete „fantomové napájení“. To je důvod, proč jsme tak hrdí, že můžeme představit naše nové mikrofony T-1 a T-47. Tyto mikrofony jsou názorným příkladem našeho nasazení pro zajištění kvality a hodnoty - každý, kdo si může dovolit mikrofon na dobré úrovni, si nyní může pořídit elektronkový kondenzátorový mikrofon za zhruba stejnou cenu.

Klasický elektronkový zvuk

Zvuk elektronek je nepopiratelně bohatý a uhlazený. V srdci každého z těchto mikrofonů je ručně vybraná elektronka 12AX7, která byla navržena tak, aby dala těmto mikrofonům jejich neuvěřitelný akustický charakter. Elektronkové kondenzátory mají oproti svým protějškům výhodu v tom, že u nich nedochází k rychlému nárůstu náhodných harmonických kmitů, které ucho vnímá jako velmi nehudební. I když jsou vystaveny vysokým úrovním akustického tlaku, reagují mikrofony T-1 a T-47 podobným způsobem jako lidské ucho. 

T-1 a T-47 mají citlivou stránku

Další výhodou je to, že tyto elektronkové mikrofony obvykle překonávají designy tranzistorů, pokud jde o jemné úrovně signálu, jako je například okolní prostředí. T-1 a T-47 zachytí každou nuanci vašeho vystoupení, otevřeně transparentní kus času a prostoru — s tím pravým množstvím tepla elektronky. Nyní budete moci plně odůvodnit novou sadu strun pro vaši akustickou kytaru (protože uslyšíte rozdíl) a budete obdivovat brilantní zvuky vycházející z vaší zvonkohry. 

Kardioidní směrová charakteristika

Oba tyto mikrofony mají kardioidní (srdcovitou) charakteristiku, která omezuje snímání zvuku ze stran a zezadu pro lepší izolování zdroje. Vlastní protinárazová montáž vyhovuje všem standardním mikrofonním stojanům a poskytuje další izolaci od externích zdrojů vibrací, jako jsou například zvuky přenášené podlahovými nosníky, venkovním provozem atd. 

Speciální napájení

BEHRINGER PSU-T, které je součástí balení, zajišťuje napájení pro elektronkový předzesilovač a nabízí přepínač LOW CUT, který v případě potřeby slouží k omezení nízkofrekvenční odezvy. Sedmikolíkový vícejádrový kabel napájí mikrofon a směruje audio signál do XLR soketu na PSU-T. 

Hodnota

Co se týče hodnoty, byla značka BEHRINGER vždy špičkou ve svém oboru. Elektronkové kondenzátorové mikrofony T-1 a T-47 dostávají tento odkaz na vyšší úroveň, protože poskytují studiovou kvalitu za neuvěřitelně přívětivou cenu. Tyto skvěle znějící mikrofony jsou tak dostupné, že budete chtít jeden pro vaše hlavní vokály, další pro basové nástroje a další pro... 

Doplňkové údaje / Behringer STUDIO CONDENSER MICROPHONE T-47

Značka Behringer
Typ mikrofonu kondenzátorový mikrofon, mikrofony s velkou membránou
Možnosti zapojení XLR-symetrické
Mikrofon charakteristika kardioidní
Vypínače ne
Korekce lampový předzesilovač, přepínání filtru nízkých kmitočtů
Dodávané příslušenství antivibrační držák , ochranný obal, větrný štítek
 • Profesionální elektronkový kondenzátorový mikrofon s velkou
  membránou pro bezkonkurenční kvalitu zvuku
 • Ručně vybrané elektronky 12AX7 pro mimořádně teplý a klasický zvuk
 • Ideální jako hlavní a podpůrný mikrofon pro použití ve studiu a při živých vystoupeních
 • Kardioidní snímací vzor pro vynikající oddělování zdrojů zvuku a potlačení zpětné vazby (feedback rejection)
 • Převodník tlakového gradientu s protinárazovou montáží
 • Dokonalý pro vokály a akustické nástroje
 • Přepínatelný nízkofrekvenční roll-off filtr
 • Externí napájení s (10 m) vícejádrového kabelu
 • Balení obsahuje robustní závěsný držák, ochranný návlek proti větru a hliníkové přepravní pouzdro
 • Ultrarobustní konstrukce s litým kovovým tělem
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
 • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt