BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer SUPER-X PRO CX2310

Behringer SUPER-X PRO CX2310
Behringer SUPER-X PRO CX2310 Behringer SUPER-X PRO CX2310 Behringer SUPER-X PRO CX2310 Behringer SUPER-X PRO CX2310 Behringer SUPER-X PRO CX2310 Behringer SUPER-X PRO CX2310
Behringer
SKU: CX2310

Vysoce přesná frekvenční výhybka s 2cestným stereo a 3cestným mono režimem a výstupem pro subwoofer

Zobrazit údaje o produktu

Dostupnost na vyžádání

s DPH: 1 950,00 Kč bez DPH: 1 611,57 Kč
Doprava: 99,00 Kč
(zdarma při nákupu nad 2500,-)

Buďte první recenzent

Frekvenční výhybka s 2cestným stereo a 3cestným mono režimem CX2310 je vybavena zcela přesnými a nejmodernějšími obvody s vysoce jakostními komponenty, nízkošumovými zesilovači a vyváženými vstupy a výstupy. Výhybka CX2310 je navíc vybavena nezávisle nastavitelným výstupem pro subwoofer pro posílení nízkofrekvenčních pásem. Výstup lze nastavit v rozmezí 10 Hz - 235 Hz.

Kvalita zvuku

Pokud je zvuková aparatura správně vyladěná, je výkonná, vyvážená a efektivní. Basy jsou razantní a prudké, zvuk vokálů a nástrojů je hutný, svěží a ostrý. Přesné zpracování signálu, jaké výhybka CX2310 nabízí, chrání kritické komponenty reproduktorů a zvyšuje celkovou efektivitu systému.

Co je to výhybka?

Je velmi pravděpodobné, že pokud čtete tyto řádky, velmi dobře víte, co je to výhybka a že jednu potřebujete. Pokud jste však v oblasti PA systémů nováčky, nabízíme krátké vysvětlení.

Reproduktory (kterým říkáme převodníky) převádějí elektrické signály na zvukové vlny. Bez ohledu na kvalitu konstrukce a výroby převodníku je zřejmé, že převodník sám o sobě nedokáže přenést celé zvukové spektrum. Nízkofrekvenční tóny se snaží dostat z převodníku maximum, takže stejný převodník pak není schopen reprodukovat výšky v kvalitě, jakou by si zasloužily. (Zkuste si příště ve fitku naložit maximum na benchpressu a zpívat si k tomu falzetem!)

Proto vysoce kvalitní zvukové aparatury využívají vícenásobné reproduktory (nízkofrekvenční a vysokofrekvenční), které si zvukové spektrum pěkně rozdělí. Když se nízkofrekvenční reproduktor (obvykle ten větší) postará o basy, vysokofrekvenční reproduktor dokáže hravě zvládnout přenos výšek. Tří- nebo čtyřcestné systémy si zvukové spektrum rozdělují v ještě větší míře, takže jednotlivé převodníky mohou reprodukovat frekvenční rozsahy, pro které jsou určeny. A rozdělení povinností mezi jednotlivé převodníky je právě úkolem frekvenční výhybky.

Rozděl a dobuď

Frekvenční výhybku CX2310 můžete provozovat ve dvou režimech: 2cestné stereo pro levé a pravé basy (nízkofrekvenční reproduktory) a výšky (vysokofrekvenční reproduktory) nebo 3cestné mono pro basy, středy a výšky. V obou režimech je k dipozici samostatný mono výstup pro subwoofer s vlastním ovladačem kmitočtu a hlasitosti.  Tato doplňková funkce snadno přetvoří přístroj CX2310 ve výhybku s 2cestným stereo + 1cestným mono režimem, nebo s 4cestným mono režimem. Signál pro subwoofer je ve formátu mono, protože publikum má tendenci vnímat skutečně nízké frekvence basů, jako by přicházely ze všech stran.

Díky 1 % pokoveným rezistorům a jiným vysoce přesným komponentům dokáže výhybka CX2310 zaručit chirurgicky přesnou volbu frekvence s velmi nízkým tepelným šumem. Nejmodernější nízkošumové zesilovače zajistí naprosto bezhlučný provoz. Elegantní diodová matice výhybky CX2310 vám na první pohled řekne, který režim jste zvolili a které ovladače jsou aktivní.

Připojte se

Všechny vstupy a výstupy akceptují vyvážené i nevyvážené konektory XLR. Vstupy jsou vybaveny low-cut filtry 25 Hz pro ochranu basových reproduktorů. Přepínač funkce „Mute“ a přepínač fází jsou k dispozici u jednotlivých frekvenčních rozsahů, takže odstranění případných potíží u celé zvukové aparatury bude hračkou.

Hodnota

Zastavte se ještě dnes u nejbližšího prodejce vybavení BEHRINGER a vyzkoušejte si výhybku CX2310. Je to naprosto cenově dostupné řešení pro optimalizaci vaší zvukové aparatury.

Doplňkové údaje / Behringer SUPER-X PRO CX2310

Značka Behringer
Typ signál. procesoru výhybky
Kanály 2
Pokročilé funkce 19" rack formát
 • Profesionální frekvenční výhybka s 2cestným stereo a 3cestným mono režimem je vybavena nejmodernějšími Linkwitz-Rileyovými filtry se strmostí 24dB/oktáva
 • Samostatný výstup pro subwoofer s nezávislým řízením kmitočtu
 • Absolutně lineární a fázové stabilní chování amplitudy při sčítání
 • Individuální regulace výstupní úrovně u všech pásem
 • Individuální funkce „Mute“ pro snadné nastavení pásem
 • Individuální přepínač otočení fází pro okamžitou korekci fáze
 • Přepínatelný low-cut filtr 25 Hz na každém vstupu pro ochranu basových reproduktorů
 • Servo vyvážené a pozlacené XLR konektory u všech vstupů a výstupů
 • Vysoce přesné potenciometry pro dokonalou přesnost a opakovatelnost
 • Podsvícené přepínače pro bezpečnou obsluhu na ztemnělých pódích
 • Stíněný toroidní transformátor pro nejnižší rušení
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt