BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer U-CONTROL UMX490

Behringer U-CONTROL UMX490
Behringer U-CONTROL UMX490 Behringer U-CONTROL UMX490 Behringer U-CONTROL UMX490
Behringer
SKU: UMX490

Nepřekonatelné studio v krabici: Klávesový USB/MIDI kontrolér s 49 klávesami a samostatným USB/audio rozhraním

Zobrazit údaje o produktu

Výprodej

Není dostupný

Běžná cena: 4 090,00 Kč

Special Price s DPH: 3 590,00 Kč bez DPH: 2 966,94 Kč

Doprava zdarma!
- 12%

Bezvadný stav, originální balení.

Buďte první recenzent

Kontrolér UMX MIDI je extrémně flexibilní klávesový kontrolér s ovládací sekcí pro široké spektrum využití. Potřebujete nezávislou kontrolu nad hardwarovými syntetizátory nebo obecnými zvukovými moduly MIDI? Co takhle kontrola nad efektovými zařízeními? Možná jen chcete obsluhovat sekvenční software nebo počítačové moduly plug-in z pohodlného vzdáleného místa? Kontroléry řady UMX nabízejí totální flexibilitu, extrémně snadné používání a umožňují vám intuitivně realizovat vaše nápady.

Co je MIDI kontrolér?

Jednoduše řečeno, MIDI kontrolér vám umožňuje ovládat jakékoli hardwarové zařízení nebo software, který rozumí MIDI (Musical Instrument Digital Interface). To znamená, že efektové procesory MIDI (jako zpoždění, reverby atd.) a software pro nahrávání a editaci zvuku lze ovládat prostřednictvím jediného hardwarového zařízení, MIDI kontroléru. To může být velmi užitečné, když máte mnoho samostatných zařízení. Kontrolér UMX MIDI je extrémně flexibilní klávesový kontrolér s ovládací sekcí pro široké spektrum využití. Potřebujete nezávislou kontrolu nad hardwarovými syntetizátory nebo obecnými zvukovými moduly MIDI? Co takhle kontrola nad efektovými zařízeními? Možná jen chcete obsluhovat sekvenční software nebo počítačové moduly plug-in z pohodlného vzdáleného místa? Kontroléry řady UMX nabízejí totální flexibilitu, extrémně snadné používání a umožňují vám intuitivně realizovat vaše nápady.

22 přiřaditelných kontrolérů

Když přijde na dálkové ovládání, získáte 8 otočných knoflíků, 10 tlačítek, 2 kolečka (smyčka zpomalení/zrychlení & modulace), 1 port pro pedál a 1 zeslabovač pro 22 přiřaditelných ovladačů - což představuje totální kontrolu nad vaším operačním prostředím. Poté, co stanovíte parametry pro konkrétní scénář, jednoduše je uložte do vaší uživatelské předvolby.

Možnost hraní

Všechny kontroléry řady UMX mají na zakázku navrženou klaviaturu, kterou pochválili někteří z nejlepších recenzentů a hráčů za její skvělou dynamickou odezvu a možnosti přehrávání.

Více než jen MIDI

Jako prémii jsme přidali naše audio rozhraní UCA222, abyste mohli využívat zvukových funkcí vašeho počítače PC nebo Mac. UCA222 můžete použít pro připojení zvukových modulů přímo k jakémukoli volnému portu USB počítače a poslouchat vstupní nebo výstupní signál přes sluchátka nebo prostřednictvím aktivních studiových monitorů. UCA222 nabízí také přídavný optický výstup S/PDIF pro přímou digitální konverzi a je zcela napájen prostřednictvím USB - není potřebný žádný externí napájecí zdroj. Díky duálním analogovým mono vstupům lze k počítači připojit jakékoli linkové zařízení, jako je mixážní pult nebo magnetofon.

Proč potřebujete kontrolér UMX

 • Pro přehrávání externích zvukových modulů, stojanových syntezátorů a virtuálních nástrojů
 • Pro editaci parametrů zvuku syntezátorů, zvukových samplerů a generátorů zvuku GM/GS/XG
 • Ovládání parametrů u efektových zařízení a softwarových modulů plug-in, jako jsou efektové procesory, kompresory a digitální ekvalizéry
 • Vzdálené ovládání softwarových mixážních pultů (funkce pro hlasitost, PAN, ztlumení atd.)
 • Ovládání hlasitosti a parametrů zvuku zvukových modulů na jevišti v reálném čase

Více než 100 nástrojů a FX modulů plug-in pomůže naplno využít vaši tvořivost

Přidali jsme více než 100 virtuálních nástrojů a více než 50 efektových modulů plug-in, abyste to rovnou mohli rozjet! Jammujte na virtuálním e-pianu nebo to rozjeďte s ohromujícími zvuky syntezátoru. Měňte své zvuky pomocí kreativních elektronkových zesilovačů a multi-FX a high-endových studiových reverbů, ekvalizérů, kompresorů, sborů a mnoha dalších.

Ještě více zvuků připravených k přehrávání

Součástí kontroléru UMX je KORE PLAYER od Native Instruments s knihovnou zvuků o velikosti 300 MB připravenou k produkci. KORE PLAYER nabízí šest zvukových zařízení Native Instruments a poskytuje zvuky připravené k přehrávání, které lze procházet a měnit v tomto extrémně intuitivním rozhraní. Přidali jsme také kupón, díky němuž si můžete stáhnout ještě další zvuky.

Možnosti napájení

Protože musíte být připraveni na akci na různých místech, lze kontroléry řady UMX napájet z jakéhokoli volného USB portu na vašem počítači PC nebo Mac, z baterií 3 AA nebo z volitelného externího napájecího zdroje.

Potřebujete-li pomoc s vaším MIDI prostředím pro živá vystoupení nebo nahrávání, dá vám řada UMX totální kontrolu přímo ke konečkům vašich prstů.

Skládejte. Nahrávejte. Mixujte. Sdílejte.

TRACKTION 4 vrací do kreativního procesu zábavu, takže jej přidáváme k vybraným výrobkům BEHRINGER zdarma. Tento výkonný, ale přesto snadno použitelný software pro vytváření hudby není podobný ničemu, co jste kdy viděli, protože do vašeho počítače přináší vše, co potřebujete, na jedné obrazovce – bez spousty rozevíracích a skrytých nabídek společných pro většinu ostatních DAW. A TRACKTION neomezuje počet stop, které lze nahrávat, ani počet efektů, které můžete použít. Ve skutečnosti je jediným omezujícím faktorem výpočetní výkon vašeho počítače Mac nebo PC. Nahrávání a úpravy nemohou být snazší; prostě přetáhněte, pusťte, vyjměte, kopírujte nebo vložte. Jakmile dokončíte své mistrovské dílo, sdílejte je s dalšími uživateli softwaru TRACKTION, aby mohli poslouchat, spolupracovat a provádět úpravy.

Zde je jen několik vynikajících funkcí softwaru TRACKTION 4:

 • Nativní FX zásuvné moduly (plug-iny) pro dynamiku, modulaci, reverb a další funkce
 • Podpora pro dostupné plug-iny AU, VST a VSTi třetí strany
 • Automatizace mixování
 • Bezpečný záznam
 • Záznam smyček
 • 64bitový, 192kHz mixážní procesor
 • Manipulace s audio klipy
 • MIDI Editor
 • Filtry – hlasitost/přejíždění, měřič hlasitosti, čtyřpásmový ekvalizér, Aux Send a Return, FX
 • Export do nejrůznějších formátů jako .wav, .aif, a .mp3

12 měsíční záruka

Doplňkové údaje / Behringer U-CONTROL UMX490

Značka Behringer
Typ Midi klávesový ovladač
Kanály Ne
Možnosti zapojení MIDI
Rozhraní externí
Kompatibilní software Tracktion
Pokročilé funkce MIDI
Ovladače 33 - 49
Dodávané příslušenství kabel
Zdroj napájení USB
 • Klávesový USB/MIDI kontrolér citlivý na tlak s 49 kvalitními klávesami a nepřekonatelnou univerzálností programování, ovládání a možnost přehrávání v reálném čase
 • USB/Audio rozhraní pro záznam a přehrávání jakéhokoli digitálního hudebního souboru. Spolupracuje s vaším PC nebo počítačem Mac – nejsou nutné žádné instalace a ovladače
 • Na stránce www.behringer.com si můžete zdarma stáhnout software pro nahrávání, úpravy a podcasting, 150 zásuvných modulů nástrojů/efektů a ovladač pro velmi krátké zpoždění
 • Plug and play v operačních systémech Mac OS X a Windows XP (nebo vyšších)
 • 8 otočných ovladačů a 10 přiřaditelných spínačů
 • Libovolně přiřazujte změny ovladače MID ke kolečku pro modulaci, zeslabovači a portu pro pedál pro neuvěřitelnou flexibilitu
 • Plný rozsah 128 tónů prostřednictvím funkce posunutí oktávy s víceúčelovou stavovou kontrolkou LED
 • Samostatný MIDI výstup umožňuje ovládání externích samplerů, syntezátorů a dalších zařízení
 • Napájení prostřednictvím USB, baterií nebo napájecího adaptéru (není součástí balení)
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
 • aa
 • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt