BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer U-PHONO UFO202 USB Audio Interface

Behringer U-PHONO UFO202 USB Audio Interface
Behringer U-PHONO UFO202 USB Audio Interface Behringer U-PHONO UFO202 USB Audio Interface Behringer U-PHONO UFO202 USB Audio Interface Behringer U-PHONO UFO202 USB Audio Interface Behringer U-PHONO UFO202 USB Audio Interface
Behringer
SKU: UFO202

Audiofilní USB/Audio rozhraní s integrovaným gramofonovým předzesilovačem pro digitalizaci vašich kazet a vinylových desek

Zobrazit údaje o produktu

K odeslání v rámci 5-8 pracovních dní

s DPH: 590,00 Kč bez DPH: 487,60 Kč
Doprava: 99,00 Kč
(zdarma při nákupu nad 2500,-)
kus

Buďte první recenzent

Milujete své staré desky a kazety? My ty naše také! To je také důvod, proč jsme sestavili UFO202 - jednoduchý, dostupný způsob, jak převést vaše kazety a vinylové desky do digitálního formátu. UFO202 je snadno použitelné zařízení s profesionálním softwarem, který nejen převádí vaše oblíbené nahrávky do souborů ve vašem počítači, ale také odstraňuje nepříjemné škrábance a šumy, které jsou tak běžné pro vinylová média. Moderní přepínatelné linkové/gramofonové předzesilovače a digitální převaděče zajišťují nejvyšší kvalitu zvuku, díky níž je audio rozhraní U-PHONO UFO202 nezbytností pro každého audiofila.

Připraveno pro PC a Mac

Toto ultra kompaktní zařízení napájené přes USB vám umožňuje připojit váš počítač PC nebo Mac prakticky k jakémukoli audio zařízení. Napájení probíhá přes sběrnici USB vašeho počítače, takže není potřeba žádný externí zdroj napájení ani baterie. Zařízení UFO202 nevyžaduje žádné speciální nastavení ani ovladače, prostě je připojte do volného USB portu a začněte nahrávat.

Mimořádná univerzálnost

UFO202 nabízí stereo vstup pro připojení gramofonů nebo jakéhokoli linkového zařízení (jako je mixážní pult nebo magnetofon), plus stereo analogový výstup pro připojení aktivních reproduktorů nebo studiových monitorů. Můžete připojit také elektronické klávesy, zvukové moduly, automatické bubeníky a linková zařízení (jako je V-AMP 3) přímo k vašemu počítači pro nahrávání. Ovladač hlasitosti vám umožňuje nastavit úroveň hlasitosti pro stereo sluchátka.

Výkonné nahrávací rozhraní

V případě použití jako profesionální rozhraní mezi mixážní konzolou a vaším počítačem máte k dispozici nesčetné možnosti. Patří k nim připojení RCA výstupů UFO202 ke konektorům vstupu TAPE vašeho mixážního pultu nebo aktivních monitorů či přímo do vstupních kanálů mixážního pultu. Připojením k vstupním kanálům mixážního pultu získáte přístup k ekvalizaci a můžete používat funkce AUX Send vašeho mixážního pultu k tvorbě mimořádně univerzálních monitorových mixů pro vaše nahrávací relace.

Nepřeberné množství softwaru zdarma

Protože budete chtít plně využít potenciálu UCA222 pro podcasting a nahrávání, zahrnuli jsme možnost bezplatného stažení softwaru Audacity, Podifier, Juice, Podnova a Golden Ear. Zařízení můžete ke svému PC nebo Mac zapojit přímo z krabice! Získáte více než 100 virtuálních nástrojů a 50 efektových zásuvných modulů, které změní váš počítač v kompletní domácí nebo mobilní nahrávací studio od vstupu po výstup. 

Hodnota

Za zlomek ceny, kterou byste zaplatili za USB gramofon, můžete mít moderní software pro digitální konverzi, prvotřídní nahrávání a editaci a bezproblémovou konektivitu mezi vaším počítačem PC nebo Mac a prakticky jakýmkoli audio zařízením, včetně gramofonů a magnetofonů. BEHRINGER U-PHONO UFO202 vám umožňuje zaplnit mezeru mezi vaší hudbou a zbytkem světa. 

Skládejte. Nahrávejte. Mixujte: Sdílejte.

TRACKTION 4 vrací do kreativního procesu zábavu, takže jej přidáváme k vybraným výrobkům BEHRINGER zdarma. Tento výkonný, ale přesto snadno použitelný software pro vytváření hudby není podobný ničemu, co jste kdy viděli, protože do vašeho počítače přináší vše, co potřebujete, na jedné obrazovce – bez spousty rozevíracích a skrytých nabídek společných pro většinu ostatních DAW. A TRACKTION neomezuje počet stop, které lze nahrávat, ani počet efektů, které můžete použít. Ve skutečnosti je jediným omezujícím faktorem výpočetní výkon vašeho počítače Mac nebo PC. Nahrávání a úpravy nemohou být snazší; prostě přetáhněte, pusťte, vyjměte, kopírujte nebo vložte. Jakmile dokončíte své mistrovské dílo, sdílejte je s dalšími uživateli softwaru TRACKTION, aby mohli poslouchat, spolupracovat a provádět úpravy.

Zde je jen několik vynikajících funkcí softwaru TRACKTION 4:

 • Nativní FX zásuvné moduly (plug-iny) pro dynamiku, modulaci, reverb a další funkce
 • Podpora pro dostupné plug-iny AU, VST a VSTi třetí strany
 • Automatizace mixování
 • Bezpečný záznam
 • Záznam smyček
 • 64bitový, 192kHz mixážní procesor
 • Manipulace s audio klipy
 • MIDI Editor
 • Filtry – hlasitost/přejíždění, měřič hlasitosti, čtyřpásmový ekvalizér, Aux Send a Return, FX
 • Export do nejrůznějších formátů, jako .wav, .aif, a .mp3

Doplňkové údaje / Behringer U-PHONO UFO202 USB Audio Interface

Značka Behringer
Typ provedení kompaktní
Kanály 4
Vstupy USB
Výstupní konektory jack nesymetrický, RCA - cinch
Kompatibilní software jiný
Operační systém Mac OS, Windows
Dodávané příslušenství software
Zdroj napájení pasivní
 • Vysoce kvalitní USB/audio rozhraní spojuje váš gramofon, kazetový přehrávač atd. s vaším počítačem pro nahrávání a přehrávání
 • Přenášejte a obnovujte své cenné vinylové desky a kazety do svého počítače pomocí jednoduchého USB připojení
 • Software Audacity pro obnovu desek, snižování šumu, editování a nahrávání je bezplatně ke stažení na stránkách www.behringer.com společně s komplexním softwarem pro podcasting
 • Vstup pro gramofon přepínatelný na linkový vstup
 • Stereo výstup umožňuje snadné připojení a přehrávání zvukových souborů z počítače přes váš domácí zvukový systém
 • 48 kHz převodník s vysokým rozlišením pro profesionální kvalitu zvuku
 • Stereo výstup pro sluchátka se samostatným ovládáním hlasitosti vám umožňuje monitorovat váš vstupní zdroj
 • Spolupracuje s vaším PC nebo počítačem Mac – nejsou nutné žádné instalace a ovladače
 • Napájeno prostřednictvím USB - není potřeba žádné externí napájení
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
 • aa
 • aa
 • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt