BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer U-Phoria UMC404HD USB Audio Interface

Behringer U-Phoria UMC404HD USB Audio Interface
Behringer U-Phoria UMC404HD USB Audio Interface Behringer U-Phoria UMC404HD USB Audio Interface Behringer U-Phoria UMC404HD USB Audio Interface Behringer U-Phoria UMC404HD USB Audio Interface
Behringer
SKU: UMC404HD

Audiofilní 4x4, 24-Bit/192 kHz USB Audio/MIDI rozhraní s mikrofonními předzesilovači MIDAS

Zobrazit údaje o produktu

Dostupnost na vyžádání

s DPH: 2 990,00 Kč bez DPH: 2 471,07 Kč
Doprava zdarma!

Buďte první recenzent

Neuvěřitelný U-PHORIA UMC404HD překlenuje propast mezi vaší kreativitou a vašimi fanoušky. Toto neuvěřitelně rychlé USB 2.0 studio v boxu vám umožní během několika minut nahrát další mistrovská díla, ať už bude připojeno na mikrofony, kytary, baskytary nebo klávesy – a dokonce i MIDI zařízení.
Zaznamenejte perfektní vokály přímo na DAW v PC, k dispozici máte čtyři úžasně čisté mikrofonní předzesilovače Midas světové úrovně, které nabízí i fantomové napájení +48 V pro kondenzátorové mikrofony. Pro nejlepší možnou kvalitu zvuku signál prochází převodníky 24 bit/192 kHz studiové kvality. Ať už jste zpěvák, skladatel, producent na cestách nebo potřebujete pro vaše tracky na koncertech solidní rozhraní, ultra-spolehlivý U-PHORIA UMC404HD vám pomůže v digitální oblasti zazářit.

Studio v malém černém boxu

Když nastane čas podívat se na historii nahrávání na váš Mac nebo Windows, připojte mikrofony, nástroje nebo zdroje linkové úrovně na 2 kombinované XLR / TRS vstupy na UMC404HD, maximální flexibilita ve studiu je zaručena. Připojte a komunikujte s MIDI zařízeními a užijte si všech výhod řídících ploch ve vašem studiovém pracovním postupu.

Přesnost 192 kHz

Vaše tracky berete vážně a UMC404HD to respektuje. Proto vám dokáže nabídnout rozlišení až 192 kHz, i pro ty nejnáročnější aplikace pro hudební a video post produkce. Pracujte s důvěrou a precizností, tvořte ve svém oblíbeném nahrávacím softwaru, profesionální výsledky jsou vždy zaručeny.

MIDAS – legenda v kvalitě zvuku

Společnost MIDAS má za sebou dlouhou historii inovací a ve světě mixážních konzolí získala vůdčí postavení již v době svého založení v 70. letech minulého století. Je známa nejslavnějšími touringovými akcemi a instalacemi po celém světě, legendární konzoly MIDAS, jako XL4 a Heritage H3000, se rychle staly průmyslovými standardy.

Společnost MIDAS si získala svou skvělou pověst díky nekompromisnímu přístupu ke zvukové kvalitě, a zejména oceňovanými mikrofonními předzesilovači, které jsou odborníky z oboru považovány jako nejlépe znějící návrhy v odvětví. Na toto dědictví navazují řady live systémů XL8 a Série PRO, které tuto velkou tradici kvality zvuku potvrzují.

Společnost BEHRINGER je hrdá na to, že její produkty obsahují mikrofonní předzesilovače MIDAS, navržené pro dokonalou kvalitu reprodukovaného zvuku, jak v živém, tak ve studiovém prostředí. Navštivte rozsáhlé webové stránky MIDAS a zjistěte více o úžasném odkazu této společnosti.

Monitorování s "nulovou latencí"

Ovládání UMC404HD umožňuje přímé monitorování s nulovou latencí, což znamená, že hudebníci mohou zažít svůj výkon zcela jasně – bez zpoždění, nebo zpoždění v návratovém signálu, což vede k lepší výkonnosti a záznamu. Výkonný Phone výstup má vlastní ovládání úrovně a volič Monitor A/B umožňuje vybrat zdroj pro cueing v DJ stylu. A aby byla vaše práce snazší, k dispozici je vám bezplatný software pro záznam, editaci a podcasting, plus 150 nástrojových / efektových pluginů ke stažení ze stránek behringer.com.

 

 

 

Doplňkové údaje / Behringer U-Phoria UMC404HD USB Audio Interface

Značka Behringer
 • 4x4 USB 2.0 Audio/MIDI rozhraní pro záznam mikrofonů a nástrojů
 • Audiofilní rozlišení 24-Bit/192 kHz pro profesionální kvalitu zvuku
 • Kompatibilní s populárními nahrávacími softwary, včetně Avid Pro Tools*, Ableton Live*, Steinberg Cubase*, atd.
 • Přenos 4 vstupů / 4 výstupů, plus 1x MIDI I/O s ultra-nízkou latencí zvuku do počítače, podpora Mac* OS X* a Windows XP* nebo vyšší
 • 4 nejmodernější předzesilovače MIDAS s fantomovým napájením +48 V
 • Analogové inserty pro použití externích efektů, jako jsou kompresory, apod.
 • Přímé monitorování s nulovou latencí během záznamu
 • Ovladač Input/Playback Mix a přepínač Stereo/Mono pro přímé monitorování
 • Výkonný výstup Phone s ovládáním úrovně a voličem zdroje Monitor A/B pro cueing ve stylu DJ
 • Indikace stavu, Signal a Clip pro dokonalý přehled
 • Hlavní výstupy na vyvážených konektorech XLR a 1/4" TRS 
 • Bezplatný software pro záznam, editaci a podcasting, plus 150 nástrojových / efektových pluginů ke stažení ze stránek behringer.com
 • Robustní kovové šasi pro odolnost během přepravy
 • Navrženo a vyrobeno v Německu
 • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt