BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer ULTRABASS BXD3000H

Behringer ULTRABASS BXD3000H
Behringer ULTRABASS BXD3000H Behringer ULTRABASS BXD3000H Behringer ULTRABASS BXD3000H Behringer ULTRABASS BXD3000H Behringer ULTRABASS BXD3000H video
Behringer
SKU: BXD3000H

Ultralehký 300wattový 2kanálový baskytarový zesilovač s analyzátorem zpětné vazby, basovým procesorem a kompresorem

Zobrazit údaje o produktu

Okamžitě k odeslání

s DPH: 3 990,00 Kč bez DPH: 3 297,52 Kč
Doprava zdarma!
kus

Buďte první recenzent

Produkt ULTRABASS BXD3000H je 300wattový 2kanálový baskytarový zesilovač navržený speciálně pro hráče na baskytaru, kteří vyžadují maximální kvalitu v tonální všestrannosti.

Zesilovač BDX3000H je vyzbrojen naším patentovaným procesorem subharmonických, proto je schopen chrlit neuvěřitelné basové tóny. Dále je vybaven naším revolučním tvarovým filtrem, který poskytuje přesné formování zvuku a uspokojí i ty nejnáročnější znalce hudby. Konstrukce zesilovače třídy D vkládá masivní výstupní výkon do skříně, která váží méně než 3,5 kg, přičemž poskytuje výkon srovnatelný s tradičními baskytarovými zesilovači, pouze bez únavného vláčení těžké skříně.

Zesilovač BXD3000H je ideálním partnerem jak pro domácí cvičení, tak pro hru na pódiu či ve studiu, a to díky vestavěným DI XLR a linkovým výstupům. Zesilovač je dokonce vybaven FX vstupem, takže jím můžete ovládat i svá další oblíbená externí zařízení a procesory. Jelikož moderní baskytaroví hráči potřebují širokou škálu zvuků, dali jsme zesilovači BXD3000H dostatečnou flexibilitu na to, aby se mohl směle postavit i té nejnáročnější konkurenci při ceně, která je v této kategorii neslýchaná.

 

Skvělá přechodová odezva

Celé roky jsme vylaďovali technologii, která našim kompaktním zesilovačům třídy D dodává jejich šmrnc. Díky pečlivému výběru komponentů s mimořádně vysokou sledovací rychlostí a optimalizaci jiných patentovaných součástí našich obvodů tyto zesilovače okamžitě reagují i ty na nejnáročnější elektronické basové impulzy.

Jakmile se tato úžasná technologie zesilovačů zkombinovala s nejmodernějšími spínacími napájecími zdroji, poskytlo to zesilovačům ohromnou razanci. A protože jsou mnohem účinnější než konvenční konstrukce, jsou za provozu chladnější a nevyžadují masivní chladiče a těžké toroidní transformátory běžné u jejich konvenčních protějšků. Baskytarový zesilovač BXD3000H poskytuje 300 nejčistších, nejrazantnějších basových wattů, které jste kdy slyšeli, a to ve zlomku hmotnosti konkurenčních výrobků.

 

Tajná zbraň č. 1

Tón. To je to, na čem skutečně záleží - a zesilovač BXD3000H to dokáže skutečně dát! Kanál 1 zajistí nejvěrnější zvuk vašich basů bez nežádoucího skřípání. Pokud dáváte přednost agresivněji znějícímu zvuku, přepněte pomocí tlačítka na předním panelu nebo pomocí dvojitého nožního spínače, který je součástí dodávky, na Kanál 2, a regulátorem Gain 2 navolte to správné množství skřípotu. Pro ještě větší tonální flexibilitu jsme zesilovač vybavili vlastní patentovanou regulací tvaru Shape, která vám umožní dosáhnout široké palety zvuků, vše od měkkých tónů až po pěknou divočinu! A pokud při svém vystoupení potřebujete dvě baskytary, dejme tomu jednu s hmatníkem s pražci a jednu bez pražců, můžete Kanál 2 a funkci Shape využít pro vyladění zvuku druhého nástroje.

 

Vestavěný 7pásmový ekvalizér s analyzátorem zpětné vazby

Náš revoluční ekvalizér s funkcí FBQ vám umožní „vidět, co hrajete“. V běžném režimu lze zvýšit či snížit jednotlivá kmitočtová pásma a perfektně tak vyladit zvuk. Stisknutím tlačítka FBQ však navíc získáte výkon samostatného analyzátoru spektra přímo na špičky svých prstů. Diody na sedmi posuvných ovladačích se začnou rozsvěcet v různých úrovních intenzity a zcela přesně vám ukážou, které pásmo je potřeba upravit tak, aby byl zajištěn optimální výkon. Tato funkce je praktická zejména pro odstranění nízkofrekvenční zpětné vazby typické pro baskytary s dutým tělem a akustické a vertikální baskytary.

 

Vytvořte kvalitní první kompresi

Ve „starých dobrých časech“ používali baskytaroví hráči při hře palec, prsty nebo trsátko. Od současných hráčů na baskytaru se nicméně očekává, že budou schopni zahrát podstatně více stylů a technik. Obouručný tapping nebo slapping jsou pouze dva z mnoha herních stylů, u nichž lze využít výhody komprese a omezování. Náš vysoce muzikální vestavěný omezovač spolehlivě pracuje v pozadí a chrání zesilovač před náhlým zkreslením a následně také reproduktory před nežádoucím zkreslením vašich tónů. Přepínatelný kompresor je plně nastavitelný a extrémně efektivní při přenosu i těch nejmenších nuancí vaší hry.

 

Tajná zbraň č. 2

Po aktivaci přidává náš patentovaný basový procesor do zvuku signál, který je o jednu oktávu nižší než vstupní signál. Tyto subharmonické dodávají basům neuvěřitelnou hloubku a činí je mohutnými a razantními. Jednoduše stiskněte tlačítko ULTRABASS nebo využijte nožní spínač, který je součástí dodávky, a navolte si požadované množství hutných basových tónů. Vaše publikum ještě zdaleka neví, co ho čeká! 

 

Hodnota

Poctivých 300 wattů výstupního výkonu, skutečně neomezené tonální schopnosti, technologie třídy D s nízkou hmotností a stejně nízkou cenou - baskytarový zesilovač BEHRINGER BXD3000H povyšuje poměr cena-výkon na novou úroveň. Vyzkoušejte zesilovač ještě dnes u nejbližšího prodejce vybavení BEHRINGER a vylepšete své basy bez narušení všeho podstatného!

Doplňkové údaje / Behringer ULTRABASS BXD3000H

Značka Behringer
Kyt. zes./typ repro. hlava zesilovače
Kanály 2
Výkon 300W
Možnosti zapojení 3,5 mm jack, 6,3 mm jack, RCA - cinch, XLR-symetrické
Efekty dual fx, kompresor, zkreslení
Ekvalizér 7 pásmový
Pokročilé funkce montáž do racku, nožní spínač, přepínání kanálů, superlehká, zesilovač třídy D , zjištění zpětné vazby FBQ
Dodávané příslušenství držák do racku, kabel, nožní přepínač
Pro jaký nástroj basová kytara
Zdroj napájení 100 - 240V
 • Ultrakompaktní 300wattový 2kanálový baskytarový zesilovač
 • Revoluční technologie zesilovače třídy D: enormní výkon, neuvěřitelný zvukový projev a ultranízká hmotnost
 • Kanál Clean se samostatným ovladačem Gain (zisk)
 • Kanál Distortion (zkreslení) se samostatnými ovladači Gain (zisk), Shape (tvar) a Level (hlasitost)
 • Ultramuzikální aktivní 7pásmový ekvalizér s analyzátorem zpětné vazby
 • Revoluční ukazatel kmitočtu zpětné vazby „vidím, co hraji“ pro okamžité tvarování zvuku
 • Přepínatelný procesor baskytarových subharmonických pro neuvěřitelný basový výkon
 • Vestavěný kompresor vyrovnává špičky hlasitosti při dynamické slapové hře
 • Součástí dodávky je dvojitý nožní spínač pro volbu kanálu a funkci zpracování basů
 • Samostatný sluchátkový výstup - ideální pro bezhlučné cvičení
 • Vyvážený DI výstup typu XLR a linkové výstupy pro přímé připojení k mixážnímu pultu
 • Vstup pro CD vám umožní hrát své oblíbené skladby s oblíbenými interprety
 • Samostatný FX vstup pro připojení externích efektových zařízení (efektové pedály, rackové efekty aj.)
 • Součástí dodávky jsou držáky pro montáž do stojanu
 • Spínací napájecí zdroj „Planet Earth“ pro maximální flexibilitu (100-240 V~), bezšumový zvuk, s výbornou přechodovou odezvou a nízkou spotřebou energie pro její úsporu
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
 • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt