BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer V-TONE GMX212

Behringer V-TONE GMX212
Behringer V-TONE GMX212 Behringer V-TONE GMX212 Behringer V-TONE GMX212 Behringer V-TONE GMX212 Behringer V-TONE GMX212
Behringer
SKU: GMX212

Tranzistorové stereofonní kytarové kombo s výkonem 2 x 60 wattů se 2 nezávislými kanály, každý s 27 modulovanými zvuky, s efektovým procesorem, ladičkou a MIDI řízením.

Zobrazit údaje o produktu

Není dostupný

s DPH: 10 470,00 Kč bez DPH: 8 652,89 Kč
Doprava zdarma!

Buďte první recenzent

Kytarové kombo GMX212 může vypadat jako jednoduchý kytarový zesilovač, ale stisknutím několika tlačítek vám najednou poskytne přístup k široké paletě různých zvuků zesilovačů. Získáte také 99 efektů s uživatelským nastavením ve skvělém 24bitovém stereofonním zvuku. Připojte svou kytaru a vydejte se na tonální Odysseu.

Krabička plná funkcí

Kytarové kombo GMX212 s výkonem 2 x 60 wattů pro kytaristy, kteří potřebují širokou škálu tónů. Vyberte si z tří režimů zesilovače: Režim TWEED vám dodá soulový, bluesový zvuk klasických lampových zesilovačů 50. let minulého století; BRITISH vám dodá rockový zvuk britské hudební invaze z 60. let; CALIF vám přinese jiskřivé čisté tóny zesilovačů nejoblíbenějších na americkém západním pobřeží. Zkombinujte tyto tři zvuky s třemi zvuky reproduktoru: Režim UK simuluje zvuk reproduktorů v konfiguraci 4 x 12" v uzavřené skříni; US simuluje zvuk reproduktorů 2 x 12" v otevřené skříni; FLAT je speciální režim navržený pro 12“ reproduktory kytarového komba GMX212 značky BUGERA.

Zvolte jednu možnost z regulace zisku CLEAN, HI GAIN nebo HOT a přecházejte mezi čistými zvuky až do drsného zkreslení. Poté aktivujte jeden z 99 přednastavených digitálních efektů a namodelujte si svůj vlastní unikátní zvuk. Kombo má dokonce vestavěnou ladičku Mezitím náš patentovaný obvod DYNAMIZER zachytí každou nuanci vaší hry a propůjčí vašemu zvuku teplou lampovou kompresi

Vyšlapejte cestičku pro svůj tón

Kytarové kombo GMX212 se chová jako klasický kytarový zesilovač, přitom jeho tonální možnosti jsou ohromné a sofistikované. Připojte se do 1/4“ vstupu a vyberte si ze dvou kanálů, každý s funkcí GAIN, LEVEL a s třípásmovým ekvalizérem. Můžete použít přiložený nožní spínač a dálkově přepínat mezi dvěma kanály. Pohybujte se od čistých a reverbových tónů až po zkreslený a zpožděný zvuk pouhým jedním sešlápnutím pedálu. Dotvarujte svůj zvuk pomocí ovladačů PRESENCE a MASTER.

Zadní panelová diskuse

Kytarové kombo GMX212 jsme vybavili rozsáhlým zadním panelem, který nabízí ještě více možností modulace zvuku. Najdete zde reproduktorový výstup pro připojení dalšího reproboxu, sluchátkový výstup se simulací reproduktoru, nastavitelný vstup Aux In pro připojení externích zařízení (např. bicího automatu) a vstup RCA, který vám umožní hrát současně s CD přehrávačem. Kombo je vybaveno stereofonními RCA a linkovými výstupy s virtuální simulací reproduktoru pro přímé nahrávání Samostatný 1/4“ vstup pro připojení externích zařízení. Připojte MIDI kontrolér, např. FCB1010 značky BEHRINGER do vstupu MIDI IN v kytarovém kombu GMX212 a využijte možnost dálkového ovládání vestavěných efektů.

Zvuk, který ohromuje

Kytarové kombo GMX212 nabízí neuvěřitelnou paletu tónů za zlomek ceny, kterou by stála sbírka klasických zesilovačů a efektů. Doplňte svou kreativitu o zvuky, které elektrickou kytaru činí věhlasným nástrojem dneška. Vyzkoušejte si kombo GMX212 ještě dnes u nejbližšího prodejce hudebního vybavení BEHRINGER.

Doplňkové údaje / Behringer V-TONE GMX212

Značka Behringer
Kyt. zes./typ repro. komba
Kanály 2
Výkon 120W
Konstrukce analogový modeling
Efekty dual fx
Ekvalizér 3 pásmový
Pokročilé funkce MIDI
Dodávané příslušenství kabel
Pro jaký nástroj elektrická kytara
Zdroj napájení 230V
Rozměry repr. 12"
 • Výkonné kytarové kombo s výkonem 2 x 60 wattů s věrnou analogovou modulací V-TONE
 • Dva originální robustní 12“ kytarové reproduktory BUGERA pro pravý klasický zvuk
 • Věrná analogová modulace V-TONE pro 3 klasické kytarové zesilovače, 3 reproduktorové simulační modely a 3 režimy zisku; 27 modulovaných nezávisle volitelných zvuků na jeden kanál
 • Dva nezávislé, plně funkční kanály nabízející vše, co potřebujete od čistého zvuku přes crunch až po extra výrazné zkreslení zvuku.
 • Flexibilní modelování efektů umožňuje nezávislé nastavení efektů na jednotlivých kanálech
 • Obvod dynamizéru zachytí každou nuanci vaší hry a propůjčí vašemu zvuku lampovou kompresi
 • Stereofonní multiefektový procesor s prvotřídními efekty, např. s efektem sbor, flanger, phasing, rotující reproduktory, auto-wah, echo, zpoždění, kompresor a jejich různé kombinace, které lze uložit do 99 uživatelských nastavení; MIDI kontrola
 • Vestavěná automatická chromatická ladička ovládaná nožním spínačem
 • Doplňkový reproduktorový a sluchátkový výstup s integrovanou simulací reproduktoru
 • Nastavitelný vstup Aux In a samostatný vstup pro CD k přehrávání playbacku a linkových signálů (např. CD přehrávač, bicí automat aj.)
 • Linkové výstupy s virtuální simulací reproduktoru pro přímé studiové nahrávání a živé vystoupení
 • Samostatný vstup pro připojení externích efektových zařízení (efektové pedály, rackové efekty, wah-wah pedály aj.)
 • Dvojitý nožní spínač FS112 pro volbu kanálu, přemostění efektů a ovládání ladičky je součástí balení
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
 • aa
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt