BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer XENYX 502

Behringer XENYX 502
Behringer XENYX 502 Behringer XENYX 502 Behringer XENYX 502
Behringer
SKU: 502

Prémiový mixážní pult s 5 vstupy, 2 sběrnicemi, mikrofonním předzesilovačem XENYX a britským ekvalizérem

Zobrazit údaje o produktu

K odeslání v rámci 5-8 pracovních dní

s DPH: 960,00 Kč bez DPH: 793,39 Kč
Doprava: 99,00 Kč
(zdarma při nákupu nad 2500,-)
kus

Buďte první recenzent

Máte sólové vystoupení v místní kavárně? Potřebujete něco rychle oznámit veřejnosti? Jednoduchý zvuk si žádá jednoduše vynikající XENYX 502, mixážní pult BEHRINGER vybavený vším, co potřebujete pro detailní nastavení úžasného zvuku. A díky novému přidání fantomového napájení jsou možnosti ještě větší.

Vstupy a výstupy

K přístroji XENYX 502 s 5 vstupy, 2 sběrnicemi a mikrofonovým předzesilovačem XENYX můžete připojit dynamické nebo kondenzátorové mikrofony. Dvoupásmový britský ekvalizér je známý pro svůj vřelý, muzikální zvuk. V přestávkách přehrávejte hudbu z RCA vstupů CD/magnetofon (přiřaditelné k výstupům hlavního mixu nebo control room / sluchátka) a přes RCA výstupy nahrajte své vystoupení na externí nahrávací zařízení.

Co je malé, to je hezké

XENYX 502 váží 1,2 libry (0,55 kg), takže je přenosným, praktickým řešením pro převod mluveného slova nebo menšího vystoupení na zvuk, který zaujme. Školy, zasedací místnosti, kavárny a skladatelé na celém světě souhlasí s tím, že je tento silný drobek hi-fi záchranářem. 

Hodnota

Propůjčení optimální kvality zvuku menším vystoupením nebylo nikdy tak snadné nebo dostupné. XENYX 502 nabízí neuvěřitelnou univerzálnost za cenu, na kterou nemohou mixážní pulty této třídy jednoduše dosáhnout. Vyzkoušejte si 502 u nejbližšího prodejce BEHRINGER.

Pro XENYX 502 jsou k dispozici náhradní napájecí zdroje

Náhradní napájecí zdroje jsou specifické pro jednotlivé země - ujistěte se prosím, že objednáváte správný model nebo vyhledejte více informací v přiložené dokumentaci. 

Pro PSU3-EU klikněte sem... 

Skládejte. Nahrávejte. Mixujte. Sdílejte.

TRACKTION 4 vrací do kreativního procesu zábavu, takže jej přidáváme k vybraným výrobkům BEHRINGER zdarma. Tento výkonný, ale přesto snadno použitelný software pro vytváření hudby není podobný ničemu, co jste kdy viděli, protože do vašeho počítače přináší vše, co potřebujete, na jedné obrazovce – bez spousty rozevíracích a skrytých nabídek společných pro většinu ostatních DAW. A TRACTKION neomezuje počet stop, které lze nahrávat, ani počet efektů, které můžete použít. Ve skutečnosti je jediným omezujícím faktorem výpočetní výkon vašeho Mac nebo PC. Nahrávání a úpravy nemohou být snazší; prostě přetáhněte, pusťte, vyjměte, kopírujte nebo vložte. Jakmile dokončíte své mistrovské dílo, sdílejte je s dalšími uživateli TRACKTION, aby mohli poslouchat, spolupracovat a provádět úpravy.

Jste chráněni

Vždy usilujeme o to, abyste byli jako naši zákazníci co nejspokojenější. Naše produkty jsou vyráběny ve vlastním výrobním závodu naší skupiny MUSIC za pomoci nejmodernější automatizace, pokročilých výrobních postupů a pracovišť pro zajištění kvality, která mají k dispozici nejsofistikovanější testovací vybavení na světě.

Proto máme jednu z nejnižších poruchovostí výrobků v odvětví a sebevědomě jim poskytujeme velkorysý tříletý záruční program.

Doplňkové údaje / Behringer XENYX 502

Značka Behringer
Typ mixu malé mixy
Kanály 5
Vstupy fantomové , jack nesymetrický, RCA - cinch, XLR-symetrický
Výstupní konektory jack nesymetrický, RCA - cinch, sluchátkový
Ekvalizér analogový , 2 pásmový
Skupiny - 2
Dodávané příslušenství napájecí zdroj
  • Prémiový analogový mixážní pult s velmi nízkým šumem a vysokým rozšířením audio výkonu
  • Moderní mikrofonové předzesilovače XENYX s fantomovým napájením srovnatelné se samostatnými specializovanými předzesilovači
  • Neoklasický „britský“ dvoupásmový ekvalizér pro vřelý a muzikální zvuk
  • Výstupy pro hlavní mix, stereo CD/magnetofon a samostatný výstup pro sluchátka
  • Vstupy CD/magnetofon přiřaditelné k výstupům pro sluchátka nebo pro hlavní mix
  • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
  • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt