BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

BOSE Noise-Masking Sleepbuds

Bose
SKU: B 785593-0020

Bose Sleepbuds s maskováním okolních zvuků, nyní s možností vrácení do 30dní! 

Zobrazit údaje o produktu

Okamžitě k odeslání

s DPH: 6 990,00 Kč bez DPH: 5 776,86 Kč
Doprava zdarma!
kus

Buďte první recenzent

 záruka         Podmínky akce vrácení produktu Bose Sleepbuds do 30ti dní najdete zde. 

ZKLIDŇUJÍCÍ ZVUKY

Namísto streamování hudby přehrávají Bose Sleepbuds zklidňující zvuky, které maskují nežádoucí okolní hluk a tím vám pomáhají usnout a spát. Na výběr je 10 přednastavených uklidňujících zvuků – některé z nich jsou optimalizované pro maskování okolních zvuků a jiné pro relaxaci.

SKUTEČNĚ BEZDRÁTOVÁ

Bose Sleepbuds jsou tak drobounká, přesto skutečně bezdrátová, takže se během spánku můžete klidně převalovat, a sluchátka vás nebudou nijak omezovat.

KOMFORT A BEZPEČÍ

Doslova titěrná velikost a měkké náušníky StayHear+ (k dispozici ve třech velikostech S/M/L) byla navržena tak, aby umožňovala maximální komfort i při spaní na boku. Náušníky bezpečně drží v uších, přesto nikde netlačí.

NABÍJECÍ POUZDRO

Přiložené nabíjecí pouzdro je perfektní pro uložení a ochranu produktu, když se právě nepoužívá. Dokáže ale také poskytnout jedno plné nabití, pokud není k dispozici elektrická zásuvka – ideální pro cestování.

NABÍJECÍ BATERIE

Nabíjecí stříbro-zinkové mikro baterie umožňují až 16 hodin provozu na jedno nabití.

ZVUKY BUZENÍ

Pomocí aplikace Bose Sleep si můžete nastavit zvuky buzení, které uslyšíte pouze vy, takže nebudete rušit osobu, která spí vedle vás.

Google play

Apple

 

  

        


Vyspat se. Konečně.


Všichni to známe tam. Ty nekonečně dlouhé noci, kdy prostě nemůžete usnout, protože pořád slyšíte nějaké otravné zvuky – chrápání, dopravní hluk nebo hlasité sousedy – které vás rozčilují a vy jste pořád ještě vzhůru. V Bose se tedy rozhodli s tím něco udělat – vyvinuli Sleepbuds s vestavěnou technologií maskování okolního hluku. Bose Sleepbuds byla navržena pro váš klid a pohodlí. Jsou tak drobounká, přesto skutečně bezdrátová. Pro váš klid vám přehrávají jedinečně upravené zvuky, které maskují nežádoucí hluk a spolehlivě vás uspí. Takže se můžete probudit svěží a odpočinutí do nového dne.

Lepší řešení nežádoucího hluku


Namísto streamování hudby Bose Sleepbuds přehrávají příjemné uklidňující zvuky, které maskují nežádoucí noční hluk. I když byla společnost Bose první, kdo uvedla na trh sluchátka s aktivním potlačením hluku, její vývojáři jsou si dobře vědomi, že pokud jde o spánek, technologie maskování hluku je lepší řešení pro rozsah zvuků, které vás dokáží vrátit do bdělého stavu - zejména hlasové frekvence. Vše, co uslyšíte, je uklidňující zvuk, který vám pomůže usnout a klidně spát, přesto můžete, např. v případě nebezpečí, i nadále slyšet varovné alarmy, atd.


Jedna aplikace pro lepší odpočinek


Usínání bývá dost obtížné. Proto vznikla aplikace Bose Sleep, která usnadňuje nastavení a přizpůsobení Sleepbuds. Stačí si aplikaci stáhnout, zvolit uklidňující zvuk a úroveň hlasitosti, a určit, jak dlouho bude zvuková kulisa během noci znít. Vyberte si stejné nastavení pro každou noc nebo experimentujte s různými možnostmi a zjistěte, co je pro vás to nejlepší.


Spánek nezněl nikdy tak dobře


Vychutnejte si šplouchající vlny na pláži. Nechte se uklidnit jemným šustěním listů. Poslouchejte uklidňující zvuk praskajícího táborového ohně nebo večerní serenádu cvrčků. Vyberte si jeden z 10-ti přednastavených uklidňujících zvuků, které byly vybrány a testovány tak, aby poskytovaly co nejúčinnější maskující zvuk a relaxační prožitek. A protože v Bose vždy pracují na tom, aby vám poskytovali ten nejlepší možný zážitek, díky budoucím aktualizacím softwaru budou k dispozici i další uklidňující zvuky.


Komfort, jako v bavlnce


Žádné dvě uši nejsou stejné. Aby bylo možné vytvořit náušníky, které by se dokázaly přizpůsobit většině velikostí a tvarů uší, v Bose použili trojrozměrné skenování geometrie uší a použili je k vytvoření tak malých sluchátek, sotva větších, než je hrášek. Náušníky StayHear+ jsou dodávány ve třech velikostech (S/M/L) a jsou navrženy tak, aby se dokázaly přizpůsobit a jemně opřít o horní hřbet ucha. Takže, jděte klidně spát a přilepte se do polštáře. Můžete se převalit a schoulit na svou stranu. Bose Sleepbuds nepřečnívají z uší – proto vás nebudou omezovat a vy se budete cítit po celou noc jako v bavlnce.


Mnohem víc, než jen pouzdro


Toto kombinované úložné a nabíjecí pouzdro sluchátka chrání a zároveň dobíjí. Obsahuje magnety, takže Sleepbuds z pouzdra během nabíjení nevypadnou. A navíc, v případě nedostupnosti napájecího napětí pouzdro poskytne také jedno další plné nabití – perfektní řešení např. během cestování.

Doplňkové údaje / BOSE Noise-Masking Sleepbuds

příslušenství přenosných zařízení obal pro přenášení, silikonové nástavce
Značka Bose
Barva bílá
Pokročilé funkce aktivní potlačení hluku
Dodávané příslušenství konektor pro adaptér, obal

Funkce

 

 • Uklidňující zvuky
 • Skutečně bezdrátová
 • Komfortní / bezpečná
 • Nabíjecí pouzdro
 • Stříbro-zinkové nabíjecí baterie pro 16 hodin provozu
 • Budík 


Další detaily

 • Dobíjecí stříbro-zinkové baterie
 • Čas dobíjení: max. 8hodin
 • výdrž na jedno nabití: Až 16 hodin na jedno nabití
 • Dobíjecí poouzdro:Až 3 hodiny dobíjení


Co je obsahem balení

 • Bose noise-masking sleepbuds™
 • Dobíjecí/transportní krabička
 • 3 páry StayHear+ Sleep silikonových nástavců(S/M/L)
 • Nabíječka 
 • USB kabel
 • Cestovní látkový pytlík

 • aa
 • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
MUZIKER.CZ
Nabídka u partnera

Pouze eshop

Okamžitě k odeslání Cena dopravy* 0,00 Kč Cena* 6 990,00 Kč Koupit zde
MALL.CZ
Nabídka u partnera

Pouze eshop

Okamžitě k odeslání Cena dopravy* 0,00 Kč Cena* 6 900,00 Kč Koupit zde
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt