BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Bose QuietComfort Earbuds, Triple Black

Bose QuietComfort Earbuds, Triple Black
Bose QuietComfort Earbuds, Triple Black Bose QuietComfort Earbuds, Triple Black Bose QuietComfort Earbuds, Triple Black Bose QuietComfort Earbuds, Triple Black Bose QuietComfort Earbuds, Triple Black Bose QuietComfort Earbuds, Triple Black Bose QuietComfort Earbuds, Triple Black Bose QuietComfort Earbuds, Triple Black Bose QuietComfort Earbuds, Triple Black Bose QuietComfort Earbuds, Triple Black Bose QuietComfort Earbuds, Triple Black Bose QuietComfort Earbuds, Triple Black Bose QuietComfort Earbuds, Triple Black Bose QuietComfort Earbuds, Triple Black
Bose
SKU: B 831262-0010
Bezdrátová sluchátka typu True Wireless s nastavitelným potlačením okolního hluku ANC v několika úrovních, zvýšená odolnost proti vodě a potu IPX4 dotekové ovládání, přehrávání na jedno nabití až 6hodin , technologie StayHear pro maximální komfort při nošení, vestavěné mikrofony pro telefonní hovory, nabíjecí pouzdro USB-C, podporuje také standard bezdrátového nabíjení Qi
Zobrazit údaje o produktu

Okamžitě k odeslání

s DPH: 7 690,00 Kč bez DPH: 6 355,37 Kč
Doprava zdarma!
kus

Buďte první recenzent

SVĚT BLEDNE. VAŠE HUDBA ZÁŘÍ.
Lepší zvuk začíná hlubším tichem. Proto jsou tato elegantní nová bezdrátová sluchátka navržena s průlomovými akustickými inovacemi a nejúčinnějším potlačením hluku na světě.

Společně produkují ostrý, čistý zvuk a bohaté, hluboké basy ve virtuálním tichu - takže můžete slyšet všechny detaily, které se obvykle ztratí, jako například zpěvák dýchající mezi slovy nebo lusknutí prstů z hloubky publika.

Ve skutečnosti věříme, že z žádného jiného bezdrátového sluchátka nedosáhnete přesvědčivějšího poslechu, ať už jde o hudbu, podcasty, videa nebo hovory.

SVĚTOVĚ NEJÚČINNĚJŠÍ HLUK ZRUŠUJÍ UŠI
Díky kombinaci patentovaných inovací v oblasti aktivního a pasivního potlačení šumu nabízí sluchátka Bose QuietComfort® veškerý komfort potlačení hluku našich nejlepších sluchátek přes uši. To vše ve formě kompaktních, skutečně bezdrátových sluchátek.

AKTIVNÍ POTLAČENÍ HLUKU
Interní a externí mikrofony monitorují zvuky ve vašem okolí a ve zvukovodu a - za zlomek milisekundy - produkují opačný signál, který ruší nežádoucí šum a ruchy okolí.. Zbývá vám jen to, co chcete slyšet.

PASIVNÍ POTLAČENÍ HLUKU
Měkká tryska do uší je navržena tak, aby zcela odpovídala konturám vašeho ucha a vytvořila jemné utěsnění. Čím je vzduchotěsnější, tím méně proniká vnější hluk a tím více si můžete svůj obsah vychutnat. Dobré utěsnění je také kriticky důležité pro repodukci hlubokých tónů.

PERSONALIZUJTE SVÁ SVLUCHÁTKA
Virtuální ticho je skvělé pro poslech hudby, ale jsou chvíle, kdy potřebujete slyšet i vnější svět. Jako když jdete po rušné ulici. Sluchátka Bose QuietComfort® Earbuds vám pomohou dopřát  si svůj poslechový zážitek kdekoli, a optimalizovat jejich funkce v závislosti na prostředí. 

Pro rychlé konverzace vyberte možnost úplného vypnutí ANC. Tato praktická funkce vám připadá, jako byste vůbec neměli sluchátka - ideální pro objednání kávy nebo malý rozhovor se spolupracovníky.

Věříme, že nenajdete lépe znějící bezdrátová sluchátka
Akustický balíček uvnitř těchto sluchátek je schopen produkovat hluboké nízké tóny a vzrušující, realistický zvuk bez ohledu na to, jak hlasitě (nebo tlumeně) chcete poslouchat.

A to není maličkost. Protože když snížíte hlasitost na většině sluchátek, basy mají tendenci mizet, takže vaše hudba zní plechově a drobně. Problém jsme vyřešili naší technologií Active EQ optimalizovanou pro objem. Tato inovace automaticky zvyšuje hloubky a výšky, takže hudba, videa a hlasy, které posloucháte, zůstanou trvale vyvážené - i při změně hlasitosti.

ŽIVOTNOST BATERIE
Až 6 hodin nepřetržité radosti
Sluchátka Bose QuietComfort® vám na jedno nabití poskytnou až 6 hodin výdrže baterie.

Až o 12 hodin delší doba přehrávání s nabíjecím pouzdrem

Získejte další dvě plná nabití uložením sluchátek do bezdrátového nabíjecího pouzdra.

15 minut = 2 hodiny

Zcela bez energie? Rychlé 15minutové nabíjení vám poskytne výdrž baterie až 2 hodiny.

Nabíjejte bezdrátově

Pouzdro pro bezdrátové nabíjení je kompatibilní s jakoukoli bezdrátovou nabíjecí podložkou s certifikací Qi.

Bluetooth® připojení, které funguje..
Podmanivý zvuk je bez spolehlivého bezdrátového připojení bezcenný. Sluchátka Bose QuietComfort® jsou optimalizována pro Bluetooth 5.1 a jsou navržena tak, aby se rychle spárovala s vaším zařízením - a zůstala tak. Silné a trvale spolehlivé připojení si můžete užít, pokud jste do 30 stop od spárovaného zařízení.

Doplňkové údaje / Bose QuietComfort Earbuds, Triple Black

Značka Bose
Typ sluchátek špuntová , Bluetooth, s mikrofonem, sl. s potlačením hluku
Konstrukce do uší
Možnosti zapojení Bluetooth
Barva černá
Dodávané příslušenství obal, tipy, USB charging cable
  • 2 Bose QuietComfort® Earbuds 
  • Dobíjecí pouzdro
  • Velké a malé silikonové nástavce pro dosažení optimálního usazení
  • USB-C (A to C) dobíjecí kabel (12")
  • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Podobné produkty
Bose QuietComfort Earbuds, Soapstone

Bose QuietComfort Earbuds, Soapstone

s DPH: 7 690,00 Kč bez DPH: 6 355,37 Kč
Podobné produkty
Bose QuietComfort Earbuds, Soapstone

Bose QuietComfort Earbuds, Soapstone

s DPH: 7 690,00 Kč bez DPH: 6 355,37 Kč

Porovnat produkt