BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

BOSE SoundLink Revolve+ - černý

BOSE SoundLink Revolve+ - černý
BOSE SoundLink Revolve+ - černý BOSE SoundLink Revolve+ - černý BOSE SoundLink Revolve+ - černý BOSE SoundLink Revolve+ - černý BOSE SoundLink Revolve+ - černý BOSE SoundLink Revolve+ - černý BOSE SoundLink Revolve+ - černý
Bose
SKU: B 739617-2110
Bluetooth reproduktor, 360° zvuk, odolný vůči vodě, NFC, Connect App, Li-ion baterie
Zobrazit údaje o produktu

Okamžitě k odeslání

s DPH: 7 990,00 Kč bez DPH: 6 603,31 Kč
Doprava zdarma!
kus

Buďte první recenzent

Hluboké basy. Hlasitý zvuk. A také pohlcující.

Seznamte se s technologií SoundLink Revolve+, poznejte nejvýkonnější přenosný Bluetooth reproduktor.

 

Bluetooth reproduktor Bose SoundLink Revolve+ produkuje věrný zvuk v úhlu 360°, ale nejen to. Byl navržen tak, aby šířil všesměrově hluboké basy a kvalitu zvuku, ze které vám doslova spadne čelist. To znamená, že ať jej bude v místnosti poslouchat kdokoliv a kdekoliv, každému nabídne stejný zvukový zážitek. Pokud jej umístíte v blízkosti stěny, zvuk se bude odrážet napříč místností okolo vás – nyní se můžete do hudby skutečně ponořit a cítit se tak, jakoby jste byli na vašem oblíbeném koncertě. A díky flexibilní rukojeti s vámi bude všude tam, kam chcete jít a kam si budete chtít vaši hudbu přinést.

 

 

Více slyšet. Více sdílet.

 

Nenechte se zmást jeho malými rozměry. Tento prcek je doslova nabitý technologií a zajistí lepší kvalitu zvuku, než by se mohlo na první pohled zdát. K tomu přïspívá výkonný převodník pro plný zvukový rozsah, duální pasivní zářiče pro hluboké basy bez nežádoucích vibrací a také tlakový pás „pressure trap“, který eliminuje jakoukoliv zvukovou nedokonalost a udržuje zvuk bez zkreslení. A akustický deflektor zaručuje všesměrový zážitek, bez ohledu na umístění v místnosti. To všechno přispívá k tomu, že tento reproduktor produkuje tak živoucí zvuk, ze kterého vám naskočí husí kůže.

 

 

ZPÍVÁNÍ V DEŠTI

 

Troška vody mu nevadí. Přece není z cukru. Reproduktor SoundLink Revolve má voděodolnou konstrukci a díky tomu jej můžete bez obav umístit a poslouchat na mnoha různých místech, jako třeba u bazénu nebo u kuchyňského dřezu.

 

 

SNESE I NÁRAZ

 

Nejste dokonalí. Není to potřeba. Nemusíte se bát, že se mu něco stane, když se vám podaří s ním trochu klepnout, hodit jej do tašky nebo jej položit trochu rychleji, než jste chtěli. Měkké povrchové materiály jej před nárazy ochrání.

 

 

VŠECHEN ZVUK. ŽÁDNÉ SPOJE.

 

Dokonalost je v detailu a žádný detail není příliš malý. Ani náznak hraničního švu nebo spoje. Všimněte si, že mřížka nemá ani jeden. To proto, že v Bose vytvořili nový proces jednokusového výlisku, který hraniční spoje odstranil – prostě nic než krása.

 

 

NAPROSTÁ SVOBODA POHYBU

 

Flexibilní textilní rukojeť umožňuje snadné přenášení SoundLink Revolve+. A to je dobré. A dobré je také to, že každý použitý materiál tohoto reproduktoru byl pečlivě vybrán – až po měkká a hladká tlačítka, která zajišťují, že je každá interakce naprosto přirozená.

 

 

 

Více než impozantní výdrž baterie

 

Přenosný Bluetooth reproduktor potřebuje impozantní životnost baterie. Tento reproduktor ji má. Nabíjecí lithium-iontová baterie dokáže nabídnout provoz až 16 hodin – pro celodenní poslech. Jistě, někteří jiné reproduktory mohou hrát déle, ale ne bez kompromisů pro hluboké a silné basy, které získáte z Bluetooth reproduktoru Bose.

 

 

Váš telefon nechte osamocený

 

Nemáte telefon po ruce? I tak si můžete na večer zajistit rezervaci stolu ve vaší oblíbené restauraci nebo poslat textovou zprávu. Stačí stisknout a podržet multifunkční tlačítko pro přístup k hlasovému vstupu pro Siri a Google Now™ přímo z reproduktoru. Problém je vyřešen.

 

 

 

Aplikace to může změnit

 

Aplikace Bose Connect app usnadňuje připojení a automatické přepínání mezi Bluetooth zařízeními. Takže přehrávat hudbu mohou i vaši přátelé.

A v případě, kdy snad hlasitost nebude dostačující, použijte tuto aplikaci pro připojení jakýchkoli dvou reproduktorů SoundLink Revolve v režimu Party Mode. Nebo se můžete ještě více přiblížit pocitu živého vystoupení - stačí přepnout do režimu Stereo. Nástroje a vokály se přirozeně oddělují a ve zvukové scéně se překvapivě rozšiřují, proto budete z vaší hudby, produkované přes reproduktory SoundLink Revolve, cítit život.

Doplňkové údaje / BOSE SoundLink Revolve+ - černý

Značka Bose
Typ přenosného zařízeční Bluetooth
Barva černá
Pokročilé funkce Bluetooth, vestavěný mikrofon
  • Ochrana IPX4 pro odolnost vůči stříkající vodě
  • Bluetooth a NFC spárování pro zjednodušení připojení k dalším zařízením
  • Lithium-iontová baterie pro bezdrátový poslech až 16 hodin na jedno nabití
  • Aplikace Bose Connect pro správu spárovaných zařízení a možnost personalizace
  • Hlasité telefonování pro bezproblémovou komunikaci
  • Možnost montáže na stativ
  • Hlasové ovládání
  • Party a stereo režim
  • Přístup k digitálnímu asistentovi na jeden dotyk
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
MUZIKER.CZ

Pouze eshop

Okamžitě k odeslání Cena dopravy* 0,00 Kč Cena* 7 390,00 Kč Koupit zde
MALL.CZ

Pouze eshop

Skladem u prodejce Cena dopravy* 0,00 Kč Cena* 5 989,00 Kč Koupit zde
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Doporučené produkty
Nabíjecí základna pro BOSE SoundLink Revolve

Nabíjecí základna pro BOSE SoundLink Revolve

s DPH: 850,00 Kč bez DPH: 702,48 Kč
Doporučené produkty
Nabíjecí základna pro BOSE SoundLink Revolve

Nabíjecí základna pro BOSE SoundLink Revolve

s DPH: 850,00 Kč bez DPH: 702,48 Kč

Porovnat produkt