BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Neutrik BST-BNC-2-RED

Neutrik BST-BNC-2-RED
Neutrik
SKU: BST-BNC-2

TWIST BNC kabelový konektor, rearTWIST – série

Zobrazit údaje o produktu

K odeslání v rámci 5-8 pracovních dní

s DPH: 13,00 Kč bez DPH: 10,74 Kč
Doprava: 99,00 Kč
(zdarma při nákupu nad 2500,-)
kus

Buďte první recenzent

Tato vysoce kvalitní řada BNC konektorů nabízí vynikající mechanické a elektrické vlastnosti a jednoduchou montáž. Precizně zpracované komponenty zaručují impedanci 75 ohmů a vynikající hodnoty útlumu, a to i na frekvencích až 4.5GHz, což je vhodné pro 3Gb HD-SDI 1080p, SD-SDI a analogové video. Kompaktní varianta tradičního BNC Twist-lock konektoru poskytuje dobrý úchyt, toho je dosaženo tím, že se otáčí celým konektorem, ne jako při poměrně nešikovném řešení konvenčního stylu, kdy se používá pouze vroubkovaná přední spojovací matice.

Nedílnou součástí konektoru je část pro odlehčení tahu kabelu a rozšířená oblast pro uchopení, což je ideální při zapuštěných konektorech na panelu nebo při použití mnoha kabelů blízko sebe, kdy je třeba mezi nimi jeden kabel odpojit - omezený přístup k "hlavě" konvenčního konektoru by pak byl problém. Standardní součástí je černá čepička konektoru, která kabelu poskytuje odlehčení tahu. Pro snadnou identifikaci kabelu lze objednat barevné rozlišovací čepičky a stávající černou barvu tak snadno během instalace nahradit. BST-BNC čepičky jsou určeny pro použití s konektory typu NBNC, a BST-BLC čepičky jsou určeny pro použití s konektory typu NBLC. K dispozici jsou také gumové produkty na kabelové smyčky.

Jak pro středový kolík, tak pro vnější stínění (opletení) jsou k dispozici krimpovací kleště Neutrik. Podle průřezu kabelu pak musí použita správná velikost konektoru a odpovídající krimpovací čelisti.

Velikosti pro nejběžnější kabely jsou vedeny skladem, verze pro ostatní kabely jsou k dispozici na objednávku, obraťte se na technickou podporu.

Potřebné příslušenství: Neutrik lisovací kleště a dutinky.
Volitelné příslušenství: Barevné kódované čepičky pro odlehčení tahu kabelu.

Doplňkové údaje / Neutrik BST-BNC-2-RED

Značka Neutrik
typ konektoru BNC
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt