Zážitok pri počúvaní

Spoločnosť Edifier sa zaviazala ponúkať vysokokvalitné produkty vo všetkých oblastiach v ktorých pôsobí: PC reproduktory, multimediálne reproduktory, dokovacie stanice, lifestylové reproduktory a reproduktory pre domáce kino. Spoločnosť Edifier sa zaväzuje, že bude s rovnakou vášňou pre zvuk aj naďalej rozvíjať globálnu ponuku produktov, ktoré obohatia váš zážitok pri počúvaní hudby.

Edifier

 

Edifier® Technology Company, Ltd vznikla z malé národní společnosti, založené v Pekingu v Číně v květnu 1996, která se zpočátku zaměřovala na domácí čínský trh, na kterém je dnes lídrem.


Jako vertikálně strukturovaná/integrovaná společnost se Edifier ujímá domácích R&D, produktového designu, nástrojářství a vstřikování plastů, produkci, návrhu a sestavování tištěných plošných spojů (PCB), sestavování dřevěných skříní, sítotisku, návrhu a sestavování měničů (reproduktorů), finálnímu sestavování a globálnímu marketingu a prodeji všech značkových produktů Edifier. Edifier ovládá dvě samostatně vlastněná výrobní zařízení, která poskytují více jak 8 milionů audio jednotek vyrobených a distribuovaných po celém světě ročně.

 

Edifier International se specializuje na návrh a výrobu špičkové spotřebitelské audio elektroniky pro lifestylový a multimediální trh a poskytuje široký výběr, aby vyhověla každému individuálnímu vkusu. Edifier International je proslulá pro svůj vývoj a použití akustických technologií, špičkovými výrobními standardy a nekompromisní kvalitou v návrhu a výrobě audio elektroniky.


Společnost Edifier je věrná výtečnosti na všech audio trzích, na kterých působí, a které zahrnují PC audio, multimediální audio, dokovací audio, IT lifestylové audio a domácí lifestylové audio. Společnost Edifier je oddaná vynikání a dále rozšiřuje audio zážitky a rozvíjí uznání globální značky a produktů, s vášní pro zvuk.

 

Porovnat produkt