BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Neutrik FOCD-DW

Neutrik FOCD-DW
Neutrik
SKU: FOCD-DW

Suché čistící ubrousky nepoustějící vlákna pro čištění optických kabelů a konektorů, jsou součástí čisticí sady opticalCON Fiber Optic (CAS-FOCD) a mohou být objednány samostatně jako FOCD-DW.

Zobrazit údaje o produktu

Dostupnost na vyžádání

s DPH: 800,00 Kč bez DPH: 661,16 Kč
Doprava: 99,00 Kč
(zdarma při nákupu nad 2500,-)

Buďte první recenzent

Nezbytná čistící sada pro čištění opticalCON Duo, Quad kabelů, optických komponentů a konektorů, je vhodná pro konektory ST, SC a FC a také pro vazební členy. Podporovány jsou dvě metody čištění: aplikace čisticí kapaliny a stírání čistícím ubrouskem, který nepouští vlákna, nebo mechanické stírání suchou cestou pomocí speciálního nástroje.

Kabely opticalCON musí být před čištěním demontovány pro přístup k optickému členu. Tělo Duo konektorů lze čistit otřením bez demontáže suchou cestou, nebo po odpojení LC konektorů otřením čela. LC konektory musí být vymontovány ze zadní části krytu a otřeny ubrouskem, který nepouští vlákna. Standardní ST, SC a FC kabelové konektory mohou být po odpojení z rozvaděče/adaptéru otřeny z čela také suchou cestou pomocí bezprašného ubrousku.

Součástí sady jsou dva rotační čistící nástroje. Přípravek 1.25mm na čištění ferulí konektorů s čtvercovým prvkem pro konektory opticalCON Duo a standardní LC vazební členy. Druhý je přípravek 2.5mm na čištění ferulí konektorů, tento kruhový nástroj je vhodný pro ST, SC a FC vazební členy. Špičkou nástroje se při čištění plochy optických komponentů otáčí.

Dodávané čisticí utěrky nepouští vlákna a jsou určeny k použití s nehořlavým čisticím roztokem v lahvičce s dávkovačem. Gumová podložka slouží jako rovný a měkký podklad pro utěrku během čištění čela kabelu.

Doplňkové údaje / Neutrik FOCD-DW

Značka Neutrik
typ konektoru opticalCON
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt