ION

 

Společnost ION Audio byla vytvořena roku 2003 z přání překlenout propast mezi klasickým a nejmodernějším, mezi nadčasovým a revolučním. USB gramofon, vymyšlený společností ION, dal vinylovým nadšencům sílu přenést jejich hudbu vpřed, i když je hudba vrací zpět. Jeho ohromný úspěch vydláždil cestu pro celou rodinu ION konverzních produktů, které převádějí kazety, VHS pásky, filmové negativy, CD, fotky a diapozitivy na digitální média, připravená pro archivaci a přehrávání na dnešních digitálních technologiích.

ION je více než jen převod LP na MP3 a filmových negativů na JPEG; rovněž vyrábíme produkty, které pomáhají inspirovat hudební posluchače, aby se sami staly muzikanty. ION zpřístupňuje tvoření hudby každému, nabízejíc nástroje, které používají poslední technologie a činí učení se hrát zábavným.


Dnes je ION světovou společností, která pokračuje v návrhu inovativních produktů pro zjednodušení vašeho života a energizování vaší zábavy. ION má neporovnatelné zdroje, které nám umožňují vyvíjet špičkové produkty. Sesterské společnosti Numark, Alesis a Akai Professional přenášejí své špičkové odborné znalosti z DJ, technologií hudebních nástrojů a nástrojů pro produkci hudby do společnosti ION, což nám poskytuje bezkonkurenční technologické know-how.


Ať už je to zlepšení vašeho hraní, poskytnutí více vzrušující a souvislé cesty k potěšení z vaší hudby nebo pomoc vašim dětem naučit je jak hrát na nástroj, ION bere pokročilé, vzrušující technologie a dělá je snadno použitelnými, mění je do all-in-one řešení, která si může každý dovolit a pochopit.

 

Porovnat produkt