BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

MEZE Rai Penta

MEZE Rai Penta
MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta MEZE Rai Penta
MEZE
SKU: MRAI-PENTA

Díky pětici vzájemně se doplňujících měničů a perfektnímu ergonomickému tvaru jsou Rai Penta mimořádná svým podáním detailu, přirozenou barvou zvuku a dokonalým usazením v uchu. 


 

Zobrazit údaje o produktu

Dostupnost na vyžádání

s DPH: 29 990,00 Kč bez DPH: 24 785,12 Kč
Doprava zdarma!

Buďte první recenzent

“Rai Penta jsou vyvrcholením více než tříletého vývoje co možná nejlépe padnoucího tvaru a zvuku v kategorii univerzálních in ear monitorů. Mohli jsme je uvést už dříve, ale stejně jako v případě našich ostatních modelů jsme si chtěli být jistí, že lépe to už nedokážeme."

Antonio Meze, Hlavní designér a zakladatel Meze Audio


PENTA HYBRID DRIVER TECHNOLOGY

Penta Hybrid technology nám umožňuje harmonicky sladit jednotlivé frekvence bez problémů s fázovým posunem. Aby zvuk od měniče dosáhl bubínku, musí projít postupně tělem, tryskou a nakonec ušním kanálem. Všech pět měničů využívá speciální vlastní zvukovody o specifické a přesně dané délce, které zajistí perfektní sladění díky totožnému množství vzduchu před každou membránou. Tento design odstraňuje nedokonalosti běžných plastových systémů používaných ve vícepásmových IEM.

 
ANATOMICKÉ

Ergonomie v tom nejlepším smyslu slova. Komfort. Pocit vzdušnosti a perfektního usazení. Čím pohodlnější je nošení IEM, tím je lepší i zážitek z poslechu. Skuteční milovníci kvalitního poslechu si mohou užívat i několik hodin v kuse a proto jsme tvaru MEZE RAI věnovali náležitou pozornost. Všechny rohy a hrany jsou opatřené hladkými zaoblenými tvary, aby se co nejsnáze přizpůsobily jakémukoli vnějšímu uchu.  


PRESSURE EQUALIZATION SYSTEM (PES)

Řízené proudění vzduchu pomáhá regulovat tlak před i za membránou měničů.


FULL METAL CNC SCULPTED CHASSIS

Mimořádně přesně CNC obrobené tělo z jednoho kusu hliníku tvoří perfektní akustický prostor pro přesné vedení zvuku směrem do vnitřního ucha a to prakticky bez zkreslení.

  
SUPER HIGH RESOLUTION SOUND COMPATIBLE

Rai Penta mohou díky své nízké impedanci a velké citlivosti spolupracovat s jakýmkoli zdrojem, ovšem vzhledem k jejich schopnostem vřele doporučujeme zdroj s Hi-res zvukem. Výsledkem je Super Hi-Res které překoná všechny certifikáty a standardy. Neuvěřitelně přesné mikro detaily poskytují bezkonkurenční prostorovost napříč celým frekvenčním pásmem od 4 Hz-45 kHz.

Špičkový kabel zajistí kvalitní signál

Aby bylo možné dostat ze sluchátek to nejlepší, jsou vybavena kabelem ze stříbřené mědi, který je opatřený precizními konektory. Takto konstruovaný kabel vydrží mechanické namáhání a zůstane funkční skutečně dlouhou dobu.

  

Doplňkové údaje / MEZE Rai Penta

Značka MEZE
Typ sluchátek špuntová , audiofilská sluchátka
Konstrukce do uší , uzavřená
Možnosti zapojení 3,5 mm jack, 6,3 mm jack
Impedance 20 Ω
Barva černá
Pokročilé funkce detachable cable
Stereo/Mono stereo
Dodávané příslušenství audio kabel, obal, tipy
  • Měnič: PENTA-HYBRID DRIVER
  • (4 x zakázkové Balanced Armature a 1 x dynamický rep. 
  • Vynkající sladění měničů
  • Frekvenční rozsah: 4Hz – 45kHz
  • Impedance: 20Ω
  • Sensitivity: 110dB SPL/1mW Sensitivity
  • Max Input Power: 30mW
  • Zkreslení: <1%
  • Kabely v balení: MMCX konektor - Jack 3.5mm, potažený Rhodiem 
  • Upgrade kabely: MMCX konector - 2.5mm TRRS balanced a 4.4mm balanced (dokoupitelné) 
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt