BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Midas PRO1-TP

Midas
SKU: PRO1-TP

Digitální mixážní pult pro živé aplikace, 48 vstupních kanálů, 24 mikrofonních předzesilovačů MIDAS, 27 Mix sběrnic, vzorkovací frekvence 96 kHz, přepravní poudro

Zobrazit údaje o produktu

Dostupnost na vyžádání

s DPH: 235 300,00 Kč bez DPH: 194 462,81 Kč
Doprava zdarma!

Buďte první recenzent


Průkopnický digitální mixážní pult PRO1 má 48 simultánních vstupních kanálů, 24 oceněných mikrofonních předzesilovačů MIDAS a 27 časově sladěných a fázově koherentních mix sběrnic, vše ve zcela novém, lehkém hliníkovém rámu. Stejně jako všechny konzole řady PRO, i konzole Pro1 má skvělé vlastnosti, správu latence a 40 bit plovoucí bod pro přesnost zpracování. Určena pro živé zvukové aplikace, konzole PRO1 určuje nový standard výkonnosti a přenosnosti v kompaktním provedení.

Audio síťová technologie AES50 umožňuje PRO1 dynamicky přiřadit až 172 vstupů a 172 výstupů na při vzorkovací frekvenci 96 kHz na některé ze vstupních kanálů a výstupů sběrnic na základě „scene-by-scene“. Tato vysoká úroveň konektivity, spolu s velkým počtem kanálů a sběrnic, umožňuje konzoli použít stejně dobře v divadlech a klubech, jako pro živé koncerty, mimo vysílání a hudební festivaly.

 

Oceňované mikrofonní předzesilovače MIDAS


Mikrofonní předzesilovače MIDAS nabízí živý zvuk, což je samotná podstata slavného zvuku MIDAS. Více než 40 let zkušeností, ve spojení s nejlepší volbou komponentů, nabízí uznávaný teplý zvuk a hloubku - subtilní dojem, zachování prostorového umístění a efektivnější zachycení přesného zvukového obrazu. Uznávaný zvuk mikrofonních předzesilovačů MIDAS inspiroval generace zvukařů pro vytvoření jejich nejlepší práce, zvukových panoramat, které uchvacují publikum po celém světě.

Vzhledem k tomu, panenský zvuk vždy začíná předzesilovačem, prvním bodem, kde signál vstupuje do konzole, nabízí nejnovější generaci Midas mikrofonních předzesilovačů, které věrně reprodukují každý zvukový detail. Transparentní a nedotčený zvuk, nízký šum a vysoké potlačení rejekce, to jsou charakteristické znaky této klasické konstrukce.

V průběhu let mnoho mix techniků zjistilo, že tato robustní konstrukce s odolností proti přetížení, nabízí zcela nový rozměr zvuku, nedotčená audiofilní reprodukce ustupuje jen správné kombinaci harmonických, teplému a organickému zvuku, který již poslouchají miliony posluchačů, a záznam bezpočet živých alb pro příští generace.

 

Digitální audio sítě


Digitální audio síťová technologie od KLARK TEKNIK SuperMAC (vyhovuje AES50) současně obsahuje vysoký počet kanálů za extrémně nízké a deterministické latence, přesné sladění času taktovacích fází, detekci chyb nebo síťovou redundanci – to vše s jednoduchou implementací a snadným používáním tak, aby vše vyhovovalo potřebám živého vystoupení.

PRO1 je kompatibilní se všemi digitálními I/O jednotkami řady MIDAS PRO, stejně jako s dalšími zařízeními s podporou AES50 a 96 kHz. Po propojení více konzolí řady PRO lze společně vytvořit buď větší míchací systémy, nebo více samostatných mixážních pultů může sdílet společný zdroj v síťových a distribuovaných I/O rozhraní.

 

Přepravní pouzdro


Robustní přepravní pouzdro pro konzoli PRO1 je vyrobeno z tvrdé překližky a je zesíleno odolnými hliníkovými profily. Kompozitní pěna poskytuje konzoli vnitřní podporu a vynikající ochranu při přepravě, noc co noc, město po městě. 

 

Pokročilá navigační flexibilita


V srdci konzole řady MIDAS Pro je navigace VCA a POP skupin, která odráží přirozený pracovní tok použitého mixu a podporuje rozvoj mentálního zobrazení, nebo Mind Map” celého systému. Jsou zde prezentovány pouze požadované ovládací prvky a související zpětné vazby, což umožňuje použít strukturované pracovní postupy, založené na plnění úkolů, nikoliv prezentace ohromujícího "moře" knobů.

 

Integrované efektové procesory a grafické ekvalizéry


PRO1 může současně zpracovat až 6 digitálních vícekanálových signálu v širokém výběru virtuálních efektových zařízení, od dual-mono delay jednotek, stereo modulace a mnoho různých simulací dozvuku, multi-pásmovou kompresi, dynamické EQ a multi-kanálové zpracování dynamiky. K dispozici jsou přiřaditelné grafické ekvalizéry KLARK TEKNIK DN370 (GEQ) (až 28 1/3 oct), které mohou být použity pro patch na jakýkoliv výstup.

PRO1 poskytuje komplexní automatickou správu latence všech vnitřních směrování a zpracování zpoždění - a zahrnuje také kompenzace pro externí analogové inserty. Všechny zvukové samply jsou synchronizovány před jejich sečtením, což zajišťuje absolutní soulad fází na výstupech.

Všechny efektové procesory a GEQ vlastní konstrukce jsou navrženy tak, aby fungovaly v rámci tohoto automatického systému kompenzace latence. Tím je zajištěna fázová koherence, pro získání přesného samplu mixu, bez ohledu na to, zda zařízení, které se používají, jsou jako inserty kanálu, nebo pomocné sběrnice.

 

MIDAS PRO FADERY


Ve snaze o nejlepší spolehlivost v každém možném aspektu jsou použity špičkové motorizované fadery, které budou sloužit večer co večer, rok co rok. Ve spolupráci s vybranými dodavateli jsou použity přesné komponenty, které nabízejí vysokou linearitu, robustnost a hladký provoz. Je pravda, že vývoj nebyl snadný, ale výsledky hovoří samy za sebe. Mezi vlastnosti patří přesné odporové dráhy, které nabízejí velmi lineární přesnost pozice, a dokonce i odezvu, spolu s dlouhodobou životností. MIDAS PRO FADERY jsou dimenzovány až na 1.000.000 cyklů - třikrát víc, než u ostatních předních výrobců.

 

Displej nejvyšší kvality


PRO1 je vybaven 15" plně barevným TFT displejem pro použití ve všech prostředích, a to jak uvnitř, tak venku. Displej poskytuje vizuální zpětnou vazbu pro celý systém, a stisknutím tlačítka Home (hned nalevo od přiřaditelných ovládacích prvků) okamžitě zobrazí přehled konzole na stránce, která soustřeďuje všechny důležité informace (měření, pozice všech faderů, mute a solo), s ohledem na všechny okolnosti.
.

 

Digitální přesnost, analogová odezva


Převzorkované algoritmy digitálního zpracování signálu, v kombinaci s plně interpolovanými a dotykovými ovládacími prvky, konzole nabízí hladkou kontinuální odezvu a bezprostřednost práce analogové konzole. Nastavení parametrů je rychlé a snadné, a kontinuální fázový posun řízení frekvence je bez kvantizace artefaktů, které vykazují konkurenční digitální konzole.

 

Bezdrátové dálkové ovládání


Aplikace MIXTENDER pro iPad přináší bezprecedentní kontrolu a mobilitu, ovládání klíčových funkcí systému s vysoce citlivým měřením, což umožňuje uživatelům mít konzoli pod kontrolou z iPadu kdekoliv. Podpora více iPadů umožňuje spolupráci FOH a monitoringu, zvýšení produktivity a komunikace, což také šetří drahocenný čas při nastavování.

Aplikace MIXTENDER pro iPad je k dispozici ke stažení zdarma z Apple App Store.

 

Univerzální spínaný napájecí zdroj


Napájení PRO1 (zaměnitelné s PRO2 a PRO2C) automaticky detekuje napětí pro použití na celém světě a je odnímatelné v nepravděpodobném případě jeho výměny.

 

Architektura a specifikace


Digitální konzole je navržena pro digitální audio mix a je optimalizována pro živá vystoupení. Nabízí 48 simultánních vstupních kanálů a 24 integrovaných mikrofonních předzesilovačů, a 27 časově sladěných a fázově koherentních výstupních mix sběrnic, pracuje při vzorkovací frekvenci 96 kHz.

Digitální konzole podporuje 100 Mbit/s Ethernet digitální audio sítě, pro kanály se 172 vstupy a 172 výstupy při při vzorkovací frekvenci 96 kHz.
100 Megabit Ethernet digitální audio síť N+1 musí být v souladu s normou Audio Engineering Society AES50-2011.

Digitální konzole nabízí uživatelský navigační systém, včetně 8 VCA skupin a 6 POP skupin, má 18 motorizovaných 100 mm faderů s jmenovitou životností až jeden milión cyklů, a za denního světla viditelný 15" plně-barevný displej. Zahrnuje softwarové interpolace fyzických ovládacích prvků a zpětné vazby, zobrazení zpětné vazby k eliminaci digitálních artefaktů.

Digitální konzole má volitelné bezdrátové ovládání pomocí Apple iPad, s aplikací, která je dispozici ke stažení z Apple App Store. Digitální konzole zahrnuje automatickou detekci napětí pro použití na celém světě, napájení je z vnějšku odnímatelné.

Digitální konzole má rozměry 685 mm (šířka) x 722 mm (hloubka) x 289 mm (výška) (27.0” x 28.4” x 11.4”), s nominální hmotností 21,5 kg. Digitální konzole musí být nainstalován na rovné vodorovné ploše, která je schopna bezpečně podporovat její hmotnost. Vstupy, výstupy, a připojení napájení je na zadním panelu. Instalační technici musí umožnit odpovídající prostor v zadní části pro připojení a odpojení vstupů, výstupů a pro napájení. Napájecí napětí: 100 až 240 VAC, 50-60 Hz.

Digitální konzole je dodávána včetně přepravního pouzdra z tvrdé překližky, vyztuženého hliníkovými profily, kompozitní pěna poskytuje konzoli vnitřní podporu a vynikající ochranu při přepravě. Rozměry 830 mm (šířka) x 427 mm (hloubka) x 1109 mm (výška (32.7" x 16.8" x 43.7"), včetně koleček. Nominální hrubá hmotnost digitální konzole v přepravním pouzdře 97,5 kg.

 

Zaručená kvalita


Výrobce se vždy snaží získat zpětnou vazbu a zkušenosti od zákazníků. Produkty jsou vyrobeny ve vlastní továrně Music Group pomocí nejmodernějších automatizovaných pracovních postupů, a pro zajištění kvality jsou využívány laboratoře, vybavené nejmodernějším zkušebním zařízením z celého světa.

Výsledkem jsou produkty z nejnižší mírou poruch v rámci celého tohoto průmyslového oboru, a velkorysá 3-letá záruka.

Doplňkové údaje / Midas PRO1-TP

Značka Midas
Typ mixu velké mixy, digitální mixy

Funkce

 •  Digitální mixážní pult pro živé aplikace, 48 vstupních kanálů
 •  24 oceněných mikrofonních předzesilovačů MIDAS
 •  27 časově sladěných a fázově koherentních mix sběrnic
 •  Síť AES50 umožňuje až 176 vstupů a 168 výstupů @ vzorkovací frekvence 96 kHz
 •  8 VCA (Variable Control Association) a 6 POP skupin
 •  Až 28 přiřaditelných 1/3 oct grafických ekvalizérů KLARK TEKNIK DN370
 •  Až 6 multi-kanálových digitálních signálových efektorů
 •  18 MIDAS PRO motorizovaných 100 mm faderů
 •  15“ plně barevný TFT displej, viditelný za denního světla
 •  Dotykové ovládání
 •  Volitelné bezdrátové dálkové ovládání s aplikací MIDAS MIXTENDER pro iPad
 •  Univerzální spínaný napájecí zdroj
 •  Včetně přepravního pouzdra z tvrdé překližky, vyztuženého hliníkovými profily, kompozitní pěna
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt