BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Neutrik NBNC75BDD6

Neutrik NBNC75BDD6
Neutrik
SKU: NBNC75BDD6

Kabelové BNC konektory série rearTWIST jsou vhodné i pro 75 Ω HD aplikace. Patentovaný systém rearTWIST zaručuje snadný přístup i do aplikací s vysokou hustotou konektorů a nabízí barevné kódování.

Zobrazit údaje o produktu

Dostupnost na vyžádání

s DPH: 91,00 Kč bez DPH: 75,21 Kč
Doprava: 99,00 Kč
(zdarma při nákupu nad 2500,-)

Buďte první recenzent

Tato řada vysoce kvalitních BNC konektorů nabízí vynikající mechanické a elektrické vlastnosti a jednoduchou montáž. Přesnost součástí umožňuje použití s koaxiálním kabelem s impedancí 75 ohmů při vynikající hodnotě útlumu, a to i na frekvencích až 4.5GHz, což je ideální pro 3Gb/s HD-SDI 1080p, SD-SDI a analogové video. Kompaktní variace na tradiční BNC Twist-lock konektor, zde je při spojování výhodou to, že se otáčí celý konektor, ne jen pouze vroubkovaná přední spojovací matice, jako u konvenčního stylu.

Nedílnou součástí je dobře přilnavý vývod kabelu, který mu poskytuje také odlehčení v tahu. Konektor je ideální pro využití se zapuštěnými panelovými konektory, kde při použití běžných kabelových konektorů vzniká problém s přístupem k manipulační části. Standardně je konektor černý, ale k dispozici jsou barevné čepičky pro snadnou identifikaci kabelu, které lze objednat samostatně a snadno je nahradit během montáže. BST-BNC čepičky jsou určeny pro použití s konektory typu NBNC, a čepičky BST-BLC jsou určeny pro použití s konektory typu NBLC.

 

Vhodné kabely:
Belden 1855A, CommScope 7538
Krimpovací velikost:
Pin: 1,6 mm (square/čtyřhran)
Stínění: 4,53 mm (hex/šestihran)

Doplňkové údaje / Neutrik NBNC75BDD6

Značka Neutrik
typ konektoru BNC

• "rearTWIST" - zamknutí / odemknutí, snadný přístup k hlavě konektoru a pružné čepičce konektoru (patent DE 100 48507)
• Ideální pro využití se zapuštěnými panelovými konektory, kde při použití běžných kabelových konektorů vzniká problém s přístupem k "hlavě" konektoru. Tyto konektory lze otočit zezadu a ne na přední straně.
• Splňuje přísné požadavky na HDTV / DVD
• Přední plocha: Vyhněte se přílišnému vychýlení do boku pro ochranu kontaktů před deformací Zaručená životnost min. 1000 cyklů!
• Jasné zapadnutí středového kolíku poskytuje hmatovou zpětnou vazbu
• Technologie lisování / krimpování stínění a pláště kabelu zabraňuje problémům s poškozením exponovaných vrstev kabelových svazků
• Vynikající ochrana kabelů díky dobrému upevnění
• Přesné obráběné mosazné díly pro vynikající životnost
• V příslušenství barevně odlišené čepičky v 10-ti standardních barvách a krimpovací nástroje

Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt