BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Neutrik NBNC75PNS7

Neutrik NBNC75PNS7
Neutrik
SKU: NBNC75PNS7

Kabelové BNC konektory série rearTWIST jsou vhodné i pro 75 Ω HD aplikace. Patentovaný systém rearTWIST zaručuje snadný přístup i do aplikací s vysokou hustotou konektorů a nabízí barevné kódování.

Zobrazit údaje o produktu

K odeslání v rámci 5-8 pracovních dní

s DPH: 178,00 Kč bez DPH: 147,11 Kč
Doprava: 99,00 Kč
(zdarma při nákupu nad 2500,-)
kus

Buďte první recenzent

Řada vysoce kvalitních BNC konektorů nabízí vynikající mechanické a elektrické vlastnosti. Přesně obráběné komponenty poskytují přesnou impedanci a vynikající hodnotu útlumu, a to i při vysokých frekvencích nad 1 GHz, což je vhodné pro HDTV, SDI (sériové digitální) a analogové video.

Velmi ergonomický kabel 75 ohm s push-pull zamykáním je určen pro zařízení s vysokou hustotou konektorů a rychlou montáž, jako jsou např. patchbays. Zámky konektoru se stlačují přímo na těle konektoru a po uvolnění je lze snadno vytáhnout. Montáž je jednoduchá, protože středový kolík může být pájený, nebo krimpovaný (za použití Neutrik BNC lisovacích čelistí, s výjimkou typu Z).

Kontakty jsou optimalizovány pro určité průměry kabelů. Konektory ve velikostech pro populární kabely jsou skladem; verze pro ostatní kabely jsou k dispozici na objednávku, obraťte se na technickou podporu. Barevně kódované kabelové čepičky jsou pro snadnou identifikaci kabelů a konektorů k dispozici.

Doplňkové údaje / Neutrik NBNC75PNS7

Značka Neutrik
typ konektoru BNC
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt