BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Bose přidává hudebním brýlím Frames funkci ovládání hlasitosti pohybem hlavy


2020/04/20

Brýle pro poslech hudby Bose Frames umožňují nyní ovládat hlasitost přehrávání pomocí podržení vestavěného tlačítka a jemného pohybu hlavy vpravo či vlevo. Tuto funkci mohou využít všichni noví i stávající uživatelé po aktualizaci softwaru brýlí.

Praha, 20.4. dubna 2020 – Bose přidává slunečním brýlím pro poslech hudby novou funkci, díky níž mohou uživatelé upravovat hlasitost přehrávání pomocí pohybu hlavy. Dosud bylo možné hlasitost snížit nebo zvýšit pouze na bezdrátově připojeném mobilním telefonu nebo jiném spárovaném přehrávači. Po automatické aktualizaci software stačí nyní podržet tlačítko na brýlích a mírným pohybem hlavy vpravo či vlevo zesilovat, respektive snižovat hlasitost přehrávání.

Bose Frames – originální způsob poslechu hudby

Frames představují velmi originální prostředek pro individuální poslech hudby. Tyto speciální brýle od legendárního výrobce audiotechniky mají v raménkách vestavěny malé reproduktory úzce směrované k uším uživatele. Díky tomu slyší jejich plnohodnotný a hutný zvuk pouze jejich uživatel a okolí je hudbou „obtěžováno“ pouze okrajově.

V nabídce jsou dva modely, ženy obvykle volí brýle Bose Frames Rondo se zaoblenými obroučkami a muži Bose Frames Alto v hranatém designu.  telefonu se připojují bezdrátově pomocí Bluetooth a díky vestavěnému mikrofonu fungují také jako handsfree. Na jedno nabití hrají až 3,5 hodiny.

Rozšířená realita s využitím audio brýlí

Kromě toho podporují Bose Frames a některé další audioprodukty Bose také funkce zvukové rozšířené reality. S pomocí GPS modulu v připojeném telefonu a vestavěného gyroskopu poznají nejen lokaci uživatele, ale také směr, kterým se dívá. Při navigování ve městě vám díky tomu do uší řeknou, kde a na jakou stranu máte odbočit. Kromě navigace je k dispozici řada dalších aplikací pro iPhone, iPad, i Android demonstrující možnosti zvukové rozšířené reality. Výrobce je zároveň otevřen spolupráci s vývojáři dalších inovativních aplikací.

Možnost výběru jiné barvy nebo vložení dioptrických skel

Standardní balení Bose Frames obsahuje tmavá průhledná skla s kvalitními UV filtry. Konstrukce brýlí umožňuje jejich snadnou výměnu za jinou barvu. K dispozici jsou pro oba modely brýlí stříbrná zdrcadlová, rosegold zrcadlová a modrá skla. Lidé používající tradiční dioptrické brýle si mohou nechat svým optikem vyrobit skla na míru.

Porovnat produkt