BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Bose Professional uvádí ES1 stropní řešení certifikované Microsoft Teams


2020/06/24

Inovativní  zvuková technologie Bose Sound Technology určená pro široké spektrum prostor, designových požadavků a akustických výzev.

 

FRAMINGHAM, Mass. — 5. květen 2020 — Společnost Bose Professional dnes oznámila, že Bose ES1 Ceiling Audio Solution - výkonné řešení konferencí optimalizované pro sjednocené komunikační platformy - je nyní certifikováno pro Microsoft Teams. To znamená, že zákazníci společnosti Microsoft mají dodatečnou záruku, že zvukové řešení Bose ES1 poskytuje kvalitu a kompatibilitu, kterou vyžadují. Systém ES1 zajišťuje technologické a atraktivní řešení, což znamená, že žádná audio zařízení nejsou umístěna na stěnách nebo stolech, současně při tom, jsou všichni slyšet a slyší ostatní bez ohledu na to, kde se v místnosti nachází. Skládá se ze tří produktů Bose konferenčního signálového procesoru ControlSpace EX-440C, stropního reproduktoru EdgeMax EM180, zesilovače PowerSpace P2600A a mikrofonu Sennheiser TeamConnect Ceiling 2 (TCC2).

 

Konference jsou o úspěšné spolupráci umožněné tím nejlepším, co technologie přináší. Jde o to, aby lidé mohli hladce spolupracovat, aniž by se museli obávat, zda bude technologie fungovat. Systém ES1 spojuje dvě přední značky Bose a Sennheiser, které vám nyní poskytují certifikované stropní řešení.

 

"Jsme nadšeni, že dodáváme spolehlivé a přitom „neviditelné“ zvukové řešení, které je certifikováno pro Microsoft Teams," uvedl Martin Bodley, globální ředitel Bose. „Spolupráce dnes spočívá ve využití technologie a podpoře způsobu, jakým pracujeme a kde pracujeme. Systém ES1 poskytuje vynikající komunikační řešení, takže se můžete soustředit na to, co je důležité. “

 

Ilya Bukshteyn, ředitelka společnosti Microsoft Teams Devices ve společnosti Microsoft Corp., uvedla: „Naším cílem je u certifikovaných zařízení pro Microsoft Teams nabízet našim zákazníkům řešení, která poskytují nejlepší možnou podporu pro schůzky a hovory v rámci týmů. Jsme rádi, že nyní můžeme spolupracovat s Bose na výkonném stropním zvukovém systému pro Teams Rooms. Přidáním tohoto nového systému do našeho katalogu Certified for Microsoft Teams systems nadále dosahujeme našeho cíle skvělých týmových zařízení pro každý prostor od telefonní místnosti po zasedací sál a vším mezi tím.

 

 

Porovnat produkt