BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Bose SoundSport Free Limited: bezdrátová sportovní sluchátka ve fialové barvě


2019/01/17

Bose představuje na českém trhu limitovanou edici sportovních, absolutně bezdrátových sluchátek SoundSport Free ve fialové unisex barvě s atraktivní texturou. Uživatele, kteří chtějí být skutečně unikátní, potěší zpráva, že na český trh se právě nyní dostává pouze 100 kusů těchto skvěle hrajících sluchátek. 

Praha, 16. ledna 2018 – Společnost BaSys, výhradní distributor audio produktů Bose pro ČR, uvádí na trh limitovanou edici populárních sluchátek Bose SoundSport Free Limited Edition ve fialovém provedení, které zaujme jak ženy, tak i muže. Na český trh bude uvolněno pouze 100 kusů této série, takže zájemci nemají čas příliš váhat. Největší předností sluchátek SoundSport Free je jejich zvuk, na nějž může být jejich legendární výrobce Bose právem pyšný. Jsou absolutně bez kabelů a do obou částí je vestavěna technologie Bluetooth, která zajišťuje jejich trvalé a spolehlivé spojení s telefonem nebo tabletem s bezdrátovým dosahem 10 metrů. Sluchátka byla navržena s ohledem na vynikající poměr mezi velikostí, zvukovým výkonem, kvalitou, výdrží a spolehlivým uchycením v uších i při aktivním pohybu. Používají speciální hydrofobní membrány, které propouští zvuk v celém frekvenčním pásmu, ale brání proniknutí byť jen kapky vody nebo potu k reproduktorům.

free

Vestavěné dobíjecí lithium-iontové baterie poskytují sluchátkům SoundSport Free energii až pro 5 hodin hlasité hudby, takže sportovcům nepřestanou hrát ani během maratónského běhu. Součástí balení je přenosné a ochranné pouzdro, které slouží zároveň jako další zásoba energie pro jejich dvojnásobné plné nabití.

Sluchátka SoundSport Free Limited ve fialové barvě za stejnou cenu, jako ostatní barevná provedení, tedy za koncovou cenu 5 290 Kč.

Porovnat produkt