BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Nová BT sluchátka Pioneer řady “Scene Style” s podporou potlačení okolního hluku, vysokého rozlišení a Google Assistant.


2018/12/07

11 říjen 2018

Onkyo & Pioneer (Sumida-ku, Tokyo, President & CEO Kenji Miyagi) představil luxusní bezdrátová sluchátka SE-MS9BN s potlačením okolního hluku optimalizovaná pro Google Assistant. Jsou vybavena rozměrným 40mm měničem kvůli perfektním reprodukci hi-res audia a současně podporují Qualcomm® aptX™ HD audio, abyste si nemuseli vyčítat bezdrátový komfort. Díky NFC se snadno a rychle spárují a připojí a mohou při plném nabití hrát až 27 hodin(vypnutý NC).

Těšte se z bezdrátového přenosu hudby a pohodlných telefonních hovorů.

Díky absenci kabelů můžete konečně relaxovat s hudbou nebo telefonovat, mikrofony a tlačítka na mušli sluchátek umožňují ovládat přehrávání a přijímat hovory. Pokračovat v konverzaci můžete i na cestě a máte přístup k tomu nejlepšímu od Google Play Music až po Google Mapy. Zbaví vás, spojí vás s přáteli, získá informace a upraví váš diář bez jediného pohledu na displej vašeho telefonu. Poslouchejte své oblíbené písně, nechte si číst notifikace a zprávy, nebo nastavujte upomínky a budík. Stačí stisknout a podržet tlačítko, abyste ahájili konverzaci s vaším Google Assistantem.

Plný, bohatý zvuk Hi-res audia

Velké 40ti mm měniče s magnety z vzácných kovů poskytují excelentní reprodukci basů a široký frekvenční rozsah včetně rozšířeného dynamického rozsahu Hi-res audia v případě připojení k kompatibilnímu přehrávači pomocí přiloženého kabelu.

Lepší než CD bezdrátové přehrávání díky Qualcomm® aptX™ HD

Kromě AAC a Qualcomm® aptX™ kodeků podporují S9 také Qualcomm aptX HD audio kodek, umožňující posluchači vychutnávat si HQ bezdrátové přehrávání bez potřeby kabelu.

Technologie aktivního potlačení hluku a režim Ambient Awareness

S9 vás zaplaví hudbou a současně prakticky potlačí okolní hluk, který vás může rušit a negativně ovlivnit kvalitu reprodukované hudby, především nízké frekvence jako například tryskové motory nebo vlaky metra. Aktivní technologie potlačení hluku snímají tyto okolní zvuky a vytvářejí opačné frekvence pro jejich potlačení, Ambient Awareness režim je pak dokáže filtrovat, aby vylepšil vaše povědomí o okolí.

Funkce Multi Point

Tato funkce umožňuje připojení dvou telefonů současně, můžete tedy poslouchat hudbu a přijímat hovory ze dvou zařízení, což je ideální pro uživatel soukromých telefonů nebo personálních přehrávačů.  

 

Pioneer Headphone App pro iPhone® a Android™
Nová rozšiřitelná aplikace vyvinutá speciálně pro sluchátka Pioneer přináší mnoho praktických funkcí. Lze ji použít pro párování, nastavení úrovně potlačení hluku a další. Další funkce jsou plánovány a budou dostupné pomocí upgrade FW.

(Pracuje pouze při bezdrátovém připojení.)

Mimořádný komfort a dechberoucí design

Pioneer přichází s komfortem další úrovně. Aby maximalizoval „ponoření se do hudby“ a přitom zmenšil zátěž při dlouhodobém poslechu, hmota sluchátek je nesena širokým polyuretanem vyplněným hlavovým mostem. Díky posuvným závěsům a plochým náušníkům, které obepnou ucho a přizpůsobí se tvaru hlavy je dosaženo skutečně mimořádného komfortu.

S9 jsou současně odkazem na hifi rodokmen pečlivě sladěným s moderním stylem reprezentovaným hliníkovou konstrukcí ve stříbrném nebo zlatém provedení.

Přiložený kabel pro Hi-Res audio a provoz bez baterií

Mnoho msartphonů, DAP a hifi komponentů podporuje Hi-Res audio a vy si můžete vychutnat úžasnou kvalitu zvuku, stačí připojit přiložený kabel a nechat měniče předvést jejich kvality. A v případě, že vyčerpáte odolné baterie můžete bez obav pokračovat v poslechu.

 

Porovnat produkt