Uvedení podpory MQA pro již existující produkty bude zahájeno říjnu.


2018/11/13

Uvedení podpory MQA pro již existující produkty bude zahájeno říjnu. Upgrade FW pro ostatní zařízení bude následovat

11.říjen 2018

Vybraná zařízení Pioneer budou od října 2018 dostávat update FW umožňující přehrávání MQA. MQA je revoluční metoda nabízející vysoce kvalitní reprodukci v zpětně kompatibilním formátu. Hudba kodovaná pomocí MQA je z nejvěrnějšího zdroje, studiové master nahrávky, a nabízí nejpřesnější kopii zvukového záznamu umělce. Hudba kódovaná pomocí MQA je dostupná na Onkyo Music v Británii a Německu. Naše spolupráce s MQA pokračuje a v budoucnu bude MQA zahrnuto v dalších výrobcích pro domácí zábavu (pomocí upgrade FW)  v nejbližších měsících.

Aktuání FW upgrade umožní přehrávat MQA v síťových přehrávačích N-70 a N-50, které mohou být díky podpoře streamování, lokálních úložišť a veškerého domácího audia použité jako centrála pro kvalitní zvuk.

Více informací o streamerech N-70AE    N-50AE

NC-50 a NC-50DAB jsou síťové přehrávače s vestavěným CD přehrávačem a stereo zesilovačem, které mohou uživatelé využívat pro poslech široké škály zdrojů pouhým přidáním reproduktorů.

Více informací o NC-50DAB

O MQA

N-70AE, N_50AE, NC-50 a NC-50DAB nemohou plnohodnotně dekódovat MQA z MQA kódovaného disku jako takového, ale mohou dekódovat soubory rippované z MQA kódovaného disku, jehož metadata jsou správně přejmenována. Pro stažení MQA aplikace pro přejmenování tagů přejděte na  http://www.mqa.co.uk/customer/tag435sdf43te

Porovnat produkt