BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Vánoční akce Bose


2019/11/15

Společnost Bose připravila pro české zákazníky vánoční akci, do níž je zařazeno celkem pět produktů – populární sluchátka QuietComfort 35 II, Bluetooth reproduktory s 360° zvukem Soundlink Revolve a Revolve+, a také chytré domácí audiosystémy HomeSpeaker 300 a Homespeaker 500 pro streaming hudby a bezdrátový rozvod hudby v domě.

Bose QuietComfort 35 II – legenda za historicky nejnižší cenu
Legendární model sluchátek s vynikajícím systémem aktivního potlačení ruchů z okolí (ANC), který přispěl k popularizaci celé této kategorie. Dodnes patří mezi nejvyhledávanější sluchátka na trhu. Kromě velmi kvalitního ANC se vyznačuje vynikajícím a oceňovaným zvukem, nezaměnitelným designem a velmi pohodlným provedením, které umožňuje mnohahodinový poslech hudby. Sluchátka jsou vhodná pro všechny uživatele, kteří si potrpí na působivé reprodukci v optimálních poslechových podmínkách. V rámci vánoční akce jsou na našem trhu za historicky nejnižší cenu. K dispozici jsou v černém a stříbrném provedení. Aktuálně za cenu od 7700Kč.

qc35


Bose Home Speaker 300 – chytré ozvučení domácnosti

Domácí chytrý reproduktor s 360° zvukem pro přímý streaming hudby z populárních hudebních služeb, jako například Spotify či Deezer a také pro bezdrátový rozvod hudby v domě. Volbu skladeb řídí uživatel pomocí aplikace instalované ve smartphonu, která integruje i zmíněné služby. Reproduktor streamuje hudbu přímo pomocí domácí bezdrátové Wi-Fi sítě, takže přehrávání není závislé na Bluetooth. Díky speciálnímu provedení vyzařuje HomeSpeaker 300 zvuk stejně kvalitně do všech stran kolem sebe. Systém nabízí také služby digitální asistentky Amazon Alexa, Google Assistant a také AirPlay 2, které však nemusí být ve všech regionech zpřístupněny. Díky vánoční akci, která zahrnuje i větší Bose HomeSpeaker 500, lze výhodně ozvučit více místností. K dispozici je v černém a stříbrném provedení za skvělou akční cenu 6000Kč.

Bose Home Speaker 500 – chytré ozvučení domácnosti
Speciální stereo reproduktor pro přímý streaming hudby z populárních hudebních služeb, jako Spotify, Deezer a dalších. Kromě zvukového zážitku, který naplní hutným zvukem i velkou místnost, umožňuje snadný bezdrátový rozvod hudby po domě či bytě a nabízí služby digitální asistentky Amazon Alexa, Google Assistant a také AirPlay 2. Tyto služby nemusí být ve všech regionech zpřístupněny. Do každé místnosti, kterou chcete ozvučit, zvolíte nejvhodnější chytrý reproduktor Bose HomeSpeaker a po instalaci aplikace do vašeho chytrého telefonu propojíte jednoduše všechny přístroje do jediného audio systému, který ozvučí jednotně celý obytný prostor. Díky vánoční akci, která zahrnuje i menší HomeSpeaker 300, lze výhodně ozvučit více místností. K dispozici je v černém a stříbrném provedení za skvělou akční cenu 9000Kč.

Bose SoundLink Revolve – intenzivní přenosný zvuk, který hraje do všech stran
S tímhle reproduktorem s 360° zvukem snadno rozjedete a ozvučíte vnitřní i outdoorovou party včetně doprovodu k tanci. Hraje do všech stran a díky závitu vestavěném v jeho dnu ho můžete instalovat v úrovni uší posluchačů na fotografický stojan. Zajistí adekvátní hlasitost a je odolný vůči postříkání. Velmi praktická je také možnost zapojit pomocí aplikace dva libovolné reproduktory Bose SoundLink v rámci dosahu Bluetooth do jednoho celku, přičemž můžou hrát ve stereo módu. K dispozici je v černém a stříbrném provedení. Zvýhodněně za 4700Kč.

revolve
Bose SoundLink Revolve+ – nejvýkonnější Bluetooth reproduktor Bose s 360° zvukem
Nejvýkonnější přenosný Bluetooth reproduktor Bose. Hlasitostí, kvalitou reprodukce a 360° zvukem vyhoví i nejnáročnějším posluchačům, ať už pro domácí poslech nebo pořádnou party. Hraje do všech stran a díky závitu vestavěném v jeho dnu ho můžete instalovat v úrovni uší posluchačů na fotografický stojan. Nevadí mu postříkání ani hrubší zacházení. Velmi praktická je také možnost zapojit pomocí aplikace dva libovolné reproduktory řady Bose SoundLink v rámci dosahu Bluetooth do jednoho celku, přičemž můžou hrát ve stereo módu. K dispozici v černé a stříbrné barvě. Za doposud nejlevnější cenu 6800Kč

Porovnat produkt